Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#372132
Mesec dni nas loči do štarta te lepe tekme pri sosedih. Zaradi novega organizatorja je nekoliko spremenjeno tudi ime, je pa praktično vse enako, kot prejšnja leta, le da je podelitev v cilju, pred kuliso mogočne gore.
Tekma ni prav zahtevna, tudi kašne vročine se ni za bati, je pa relativno daleč in drago, ambient je pa nepozaben.
https://grossglockner-mountainrun.at/
 TONEK
#372202
Včeraj bi spet rabil tvojo pomoč, Valentina! In to v žgočem soncu na strmini (ki je moja vrlina) :? petstotih šteng nad ledenikom Pasterca na višini 2200m. Motor je bil tam skoraj v leerlaufu, kjer sem izgubil vsaj pet minut :( .
Pa pejmo od začetka.
Že pred dnevi sem nagovoril Ivico, da prisedem v njen avto, saj je vožnja v dvoje hitreje minila, pa še cenejša je bila. V Heiligenblut prispeva ob času, vročine še ni. Formalne obveznosti urediva mimogrede, avto spravljen v hladni garaži. Štart po valovih, jaz sem v drugem, ki je iz vasi krenil ob 9.15h. Prva tretjina trase je še med drevjem, teči (hoditi) je bilo pravi užitek. Nad gozdom je več ali manj razgiban teren, podlaga, razen na nekaj mestih suha, sonce že kaže svojo moč. Zaužijem dva Miranova gela in na okrepčevalnicah poplaknem. Na nebu nekaj belih oblačkov, žal se noben ni hotel postavit med mano in sonce, vendar je vseeno še kar letelo. Moj najljubši, zadnji del, ki je bil v minulih dveh izvedbah zabeljen z rahlim dežkom, pa sem že opisal na začetku. Po dolgih letih je zadevo kar solidno izpeljal drug organizator, zato je bila posledično tudi manjša udeležba. Ker so imeli spremljevalci in navijači v obe smeri brezplačen avtobusni prevoz, se je na ploščadi pod mogočnim Grossglocknerjem v fantastičnem vremenu, kjer smo imeli cilj, trlo ljudi. Tam je bila tudi malica in podelitev. Žal je bilo Slovencev zelo malo (v glavnem Papeževci) v kategorijah smo zasedli četrto, dve peti in osmo mesto. Sam sem uvrščen v prvi polovici skoraj 500-tih tekmovalcev ki so pritekli v cilj. Timotej je spet raztural, pred njim je bila le falanga Kenijcev, v cilju je bil točno eno uro pred mano. :P
https://results.fh-timing.com/gmr23/sta ... tegory.pdf

Konec meseca pa Porezen

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA