Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#372523
Ivo je bil kot vedno, tudi danes ažuren in nam že podal neuradne rezultate Kališča.
Bi pa glede na današnje razmere tekme v živo, stravarjem mirne duše dodal vsaj 5% pribitek na čas vzpona. To je le moje skromno mnenje glede realnosti tekmovanja. Sicer pa se me drugi ne tičejo in tečem sam v lastno veselje. :D
Naslednjo nedeljo vabi Jošt.
 TONEK
#372544
...in na Krvavec je bilo zares fantastično tekmovati. Kljub sobotnim in celo še nočnim prebavnim težavam se tej poslastici zimske lige ne bi mogel odreči. Četrt pred deveto štartamo drugokategorniki v pravšnji temperaturi po delno zaledenelem začetnem delu trase. Po petih minutah led izgine, višje je na nekaj mestih blato, kjer do dobra zaštopa profil podplatov. Naprej pa super trasa. Kopno, suho, šele zadnjih 100 višincev pred cesto zopet nekaj ledu pod listjem. Cesta do plaže (cilja) kopna, suha, kjer ravnici lahko profitirajo kar nekaj minut. No, jaz sem jo vsaj pol prehodil :( . Vesel sem bil Timoteja in njegove družine, ki me je prehitel že na dveh tretjinah proge, do cilja je to uspelo le še trem mladcem. Z rezultatom sem vsekakor zadovoljen, saj sem vse tri letošnje Krvavce zaključil v času petdesetih sekund. Na cilju smučarski vrvež v zelo lepem vremenu, Janez je spet poskrbel za okrepčilni čaj in prevoz nahrbtničkov, čeprav tokrat ni bil prisoten. V hotelu se preoblečem, s Stanetom spijeva pregrešno drag čaj in počasi v dolino. Kar s cmokom v grlu zapuščam prizorišče, saj se Zimska liga počasi zaključuje, zame že v nedeljo na Mohorju.
 TONEK
#372547
Hi hi, spet sem na prvi strani (WMA) :drink
Uporabniški avatar
 KZTL
#372575
Tako- uspešno smo opravili še z eno sezono naše lige. Pred vami je še ogled zadnjih rezultatov.

Rezultati Brdo, 3. krog

Skupni rezultati sezone 2023/2024

Vse ligaše in simpatizerje pa seveda spet vabimo na zaključno srečanje, ki bo tradicionalno na Sv. Joštu in sicer 29. februarja ob 18. uri. Tam boste med drugim slišali vse ostale podrobnosti in statistiko lige, ter podelili pokale najhitrejšim absolutno in po kategorijah.

Vabljeni!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA