Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#816
Turistično društvo Štanjel vabi na 4. Štanjelski tek s startom pri lovski koči Štanjel v soboto, 6. 12. 2003 ob 11. uri.

proga:
7 km z višinsko razliko 120 m.
proga poteka po makadamski cesti, ki se 2 km rahlo vzpenja, in 1 km po asfaltu, do vasi Lukovec, kjer bo okrepčevalnica z vodo. nadaljuje se po ožji kolovozni poti proti Kobjeglavi in proti cilju. celotna proga bo označena s trakovi in kontrolnimi točkami.

Štanjelski tek sodi med teke v sklopu tekmovanja za Pokale "Kraškega parka".

prijave:
pri lovski koči do 30 minut pred startom

nagrade:
prvi trije moški in ženske absolutno prejmejo pokale, prvi trije po kategorijah pa medalje

vsi tekmovalci prejmejo praktično darilo, malico in čaj

razglasitev rezultatov:
pol ure po prihodu zadnjega tekmovalca v cilj

tekmovalci tečejo na lastno odgovornost
tek bo v vsakem vremenu

info:
Vera Poljšak (041/904-085)
Rajko Grča (031/479-095)
Nazadnje spremenil ero, dne 09 Dec 2003, 19:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#818
res bi blo zanimivo zvedet kasn je ta pokal. drgac pa, na hitro sem zasledil da je 2. maja 2004 v trstu maraton Evrope oz. neki podobnega. A gremo tablaško ekipo narest pa tečt :)

lp,miha
Uporabniški avatar
 matjaz
#819
tale trst me pa zelo zanima , povej kaj vec.
Uporabniški avatar
 ero
#820
hoj

matjaz napisal/-a:tale trst me pa zelo zanima , povej kaj vec.


poglejta med stara sporočila

najava letošnjega Trsta, ki je bil 4. maja: http://www.sportosplet.net/viewtopic.php?t=5

uradna domača stran izvedbe 2004 (2. maj):
http://www.maratonaeuropa.smartsport.ws/index.php

poročilo z letošnjega teka:
http://www.sportosplet.net/viewtopic.php?t=15

na kratko: super vzdušje; razdalje: 8 (strogo rekreativno brez merjenja časa), 21 in 42km; čisto ravna in hitra proga; problem, ker je tik pred trojkami in Radenci, pa še Mokronog 10km je običajno na isti dan.

za nadaljno debato o Trstu pa predlagam področje 'splošna debata' ali pa kar odprita temo v vabilih...
Uporabniški avatar
 miro
#821
Vsako leto "kraševci" organizirajo nekaj tekov , ki jih točkujejo za kraški pokal.
Stvar funkcionira tako kot pri vseh ostalih pokalih pretečeš teke ki štejejo za pokal in s tem nabirš točke tisti ki ima največ točk je zmagovlec.
Ker sedaj že dve leti ne tekmujem v primorskem pokalu ne vem več točno kateri so ti teki in če so "odprtega " tipa.
Sicer pa sem pred dvema letoma tekel na Slapenskem inŠtanjelskem teku. Obe progi sta lepi slapenska je še nekoliko bolj zahtevna , po štanjelskem teku , pa si lahko ogledate še idilično mestece.
Sam bom videl kako bo z nogo ?
Če bo boljša se bom mogoče katerega teka udeležil.
Lp!
Miro
Uporabniški avatar
 Dule
#974
Glede na dobro izkušnjo s prireditve v Slapu, grem v soboto skoraj sigurno na tek v Štanjel. Mislim da se nam ni za bati glede gostoljubnosti prirediteljev. :wink:
Uporabniški avatar
 ero
#976
Dule napisal/-a:Mislim da se nam ni za bati glede gostoljubnosti prirediteljev. :wink:


Gotovo ne :)

Jaz bom žal spet manjkal. Ta vikend gremo na Češko na božične športne igre Ministrstev za šolstvo. Poleg nas bodo tam še sosedje iz tega dela Evrope in ekipa Sveta Evrope. Skupaj predvidoma ekipe desetih držav.

Mislim pa, da Pia tokrat ne bo majkala. Ko je videla fotke in prebrala vaše vtise s Slapa, ji je bilo kar malce žal, da ni šla.
 t
#992
Mene žal ne bo v Štanjel, ker se borim z virusi in sem na bolniški.
Vsem (bodočim) udeležencem teka pa pa želim lepo vreme in dober tek.
Lep pozdrav! t
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1007
Upam, da nas bo forumcev čim več. Sam pridem s familijo, oba starša tud tečeta, 3 leta dalj kot jaz :) tko da mislm, da bomo popolni ta vikend iz naše strani. Menda bo vreme ugodno, zanima pa me, ce kdo ve ali bo se kaksna prireditev po tem teku. V Slapu ta vikend je organizator namrec dejal, da se s Štanjelskim tekom zaklučuje sezona na Primorskem :? :? :( :( :(
Uporabniški avatar
 Dule
#1017
Jaz vem za eno in sicer je to tradicionalni tokrat že 14.novoletni tek v Dolskem. Tu je pa naslov, kjer boš našel razpis: http://www.dol.si/SDDolsko/

No do takrat pa bo še nekaj treninga... :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA