Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 Nataša
#1614
okej, potem pa definitivno pridem s ta rudarsko! (in lopato za vsak primer :lol: )
 dragons
#1620
MihaPR napisal/-a:zoprno bo edino ce bo ledeno, tako kot je ledena potka do mosteca,tam do skakalnic :D

Včeraj sem kombiniral zeleno in rdečo progo in opazil da je SZ del Rožnik(Mostec in okolica) poledenela medtem ,ko je JV del ( od Tivolija do Čada)steza mehka in prav prijetna za tek.Pot ponovoletnega teka pa naj bi potekala po drugi se pravi mehkejši progi.

Lep pozdrav! :wink:
Dragons
Uporabniški avatar
 matjaz
#1625
:D :D :D gremo na varno pot-bazen-cekinov grad-sisenski vrh-roznik-cad-student-cekinov grad-bazen. VSE PO CESTI, OZ. makedamski poti.
 TomažPenko
#1630
Zdravo tekači!

Me veseli, da se bomo ponovno zbrali na ponovoletnem teku in upam, da bo tek potekal po zasneženem Rožniku. :lol:

Vsem(, ki se vozite od daleč) pa tale informacija. Če se vratarju pri bazenu "lepo nasmehnete" in poveste, da greste samo ven na tek, vas bo po vsej verejtnosti - do danes je vedno delovalo - spustil v garderobo, kjer imate možnost omarice+tuša! :roll: :cry: :wink: :?:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1665
ziv, ja jest mam jutri neodlozljive obveznosti zvecer :( ,tako da se pridem pokazat ob uri pa pogledat kako izgleda potem pa šibam naprej pa se potem verjetno vidimo v nedeljo na ROžniku, če bo vreme :D
 Nataša
#1674
NA žalost danes ne bom mogla prit. Kje potem dobim majčko?

Lepo se mejte! :(
Uporabniški avatar
 Mojca
#1676
A se že kaj ogrevate :?: :wink:
Uporabniški avatar
 Matevz
#1678
Jaz se pa z enim perčkom hladim, ko je taka vročina :D

Žal danes ne morem,planiram pa, da bi se v četrtek za coopersa prikotalil od nas "s kmetov" v Lj.
Uporabniški avatar
 Mojca
#1681
Lepo je bilo. Pa še nekaj slikcza tiste, ki niste bili z nami.

PS zaradi stiske s prostorom na webšots se drenjajo z ljubljanskim maratonom. a jih boste že ločili :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA