Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 Sončka
#143636
Super! Se že veselim. Lp, Sončka
Uporabniški avatar
 lonely
#143765
Lani sem ga pretekel in lahko povem da je odlično organizirana prireditev,
posebej v ciljnem prostoru.
Čeprav bom dan prej tekel Češpov tek,Euromaraton je obvezen zaradi
znanega okolja in bližine.
Škoda ker je isti dan Varaždin-polmaraton.

Lp
Uporabniški avatar
 RoKo
#143767
PAŠTE IN PIVA :toast:
Uporabniški avatar
 mitjapet
#146473
Tekel sem za prvo izdajo in osala me je v spomini prav lepa trasa! Dovolj utrudliva in razgledna: predvsem zadnji del od Ankarana do Milj, ko se teče ob morju. To je tekma na katero treba it!
dober... tek vsem!
Uporabniški avatar
 maca
#147612
A se kdo pelje iz Lj., da se mu pridružim, al pa peljem jaz in vzamem še koga zraven. :lol:

Je dolgcajt bit sam v avtu. :cry: Sem se že mal razvadla, da ne grem nikamor več sama. :shock:
Uporabniški avatar
 IRA
#147713
Dan ...

Dragi moji, jaz vas najverjetneje pričakam v cilju :lol:
Mi je dragi nekaj obljubljal, da me bo peljal pozdravit nove prijatelje, tako da uapm, da koga zagledam in ulovim!

Sem pa zdele prebrala, da obstaja tudi neka jogging varianta od Ankarana dalje ... samo, ne vem, če mi ga uspe prepričat v kaj takega :oops:
Mogoče s kolesom?


Skratka bom navijala za vas in se drla na vse grlo, ko bote leteli v cilj ...
A ne maca :wink:

Čim bolj uživajte, vreme je res čudovito.
Malo frišno, ampak sončkasto .... burja pa mora malo, saj veste - da ne pozabite, da tečete po obali 8)
Uporabniški avatar
 maca
#147721
Ira, le glej da se boš drla, da te bom čula, ker jaz bom kukr v enih drugih sferah in me bo treba cuknit za rokav.

Prepričaj dragega, da gre tud on malo migat, Eurojogging štarta ob 9.00 iz Ankarana. Sonček bo, malo burje tudi, morje ma prekrasden vonj, pa ga je treba zajeti s polnimi pljuči. Kenede, Laufer?

Eto, jaz sem psihično pripravljena, grem še kufer zapakirat, ker glih ne vem, kire cune nej gor dam (dolge, kratke hlače, kiklco, dolge, kratke majčke, brezrokavnik, ..., pa kire superge, pa kaj nej za jest vzamem, sem večno lačna).

Ampak :oops: piškotkov sem se pa tolk najedla zadnje tedne, puncver hvala, da se mi sladkarije nč preveč ne jejo (p.s. mati je bla danes kr mal jezna, k sem samo en tanek košček torte zmazala :evil: )
Uporabniški avatar
 RoKo
#147759
Definitivno kratko, čim krajše :wink:
Uporabniški avatar
 IRA
#147823
Berem tole z zamudo!

Ampak bli ste krasni!
Sem se drla na vse grlo pa ste bli vseen v nekih svojih sferah :lol:

BRAVOOOOO!!!!

Jest sem ploskala kr vsem po vrsti, če sem vidla majco TF pa še tolk bolj :wink:
Aja pa maca je bla v kiklci, edina ... carica je bla :laola

Skratka, super ste bli!!

Laufer, tebi pa še enkrat sorry ... pa drugič :wink:
Čeprav drugič upam, da bom tekla ... ne navijala :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA