Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 INOT
#90061
Lani sem bil s kolesom v Radencih po progi. Sem koga oviral? Je kdo psihično trpel zaradi tega? Kakšne nočne more? :D
Uporabniški avatar
 MihaPR
#90068
Inot, saj veš, da ne moreš primerjati proge iz Radencev in Teka trojk.
Uporabniški avatar
 Damijan
#90100
Najprej - komentar k Uri: razumem, rada bi kolesarila na fraj cestah.. A daj raje to na kakšni koelsarski prireditvi, sicer pa - čestitke k tvoji odločitvi. Raje navijaj, te bodo tekači raje imeli...

Inotu: z vsem spoštovanjem, Inot, toda - ja, kolesarji ste na maratonu moteči! Mogoče nisi ti prav nikogar motil oz. oviral, se pa je meni zgodilo, da sem pač na LJ maratonu počasi dohiteval počasnejšega tekača pred sabo, ki je imel kolesarsko spremstvo. In to na enem najožjih delov trase LJ maratnona, tam blizu Bio-faksa, ko greš skozi gozd po asfaltni potki, ozki kakšen meter.. In vrag se ni hotel umaknit, spremljal je nekoga na 21, jaz sem ga torej šišal za cel krog, tak da veš, kakšen tempo je to bil... In nisem mogel mimo. Ko me je le zavohal, se je jel umikati, potem pa tisto - jaz hočem desno, on desno, jaz levo - on levo... Ko se ne moreš zmenit... Ja, takrat bi tudi jaz šel na nož in ga v grmovje zabrisal.

Še o spremstvu: nekateri spremljajo tekače, da jim diktirajo tempo, so vodonosci, gelonosci ipd. Če ne drugo, me pa faušija žre, ko crkujem na tistih (ponavadi) vročih ravnicah, tečem od postaje do posatje, nekdo pa se skoz poliva ni hidrira, ker ima pač ... nedovoljenega spremljevalca.

In ko praviš, da so ceste javne... Ne vem, no... Se mi zdi, da si s štartnino nekak "privatiziraš" cesto za tistih par ur, kolikor pač traja prireditev, saj konec koncev prireditejl (menda) to nekomu plača. Govorim na pamet... IN - potem se pač daješ v isti koš kot tistih nekaj primitivcev, ki nam pred nosom smrdijo s skuterji ali pa maraton ovirajo celo avtomobilisti? Stvar principa! In bontona, kot pravi Bojan.

Sicer me letos žal ne bo na trojke, a - prosim, puste tekačem, da odtečejo traso neovirani!
Uporabniški avatar
 RoKo
#90104
Če je tek je tek, s kolesom lahko greste dan prej ali dan kasneje.Ko je maraton Franja, ni nobenega tekača med kolesarji.
Uporabniški avatar
 zlopi
#90107
Damijan napisal/-a:Najprej - komentar k Uri: razumem, rada bi kolesarila na fraj cestah.. A daj raje to na kakšni koelsarski prireditvi, sicer pa - čestitke k tvoji odločitvi. Raje navijaj, te bodo tekači raje imeli...

Inotu: z vsem spoštovanjem, Inot, toda - ja, kolesarji ste na maratonu moteči! Mogoče nisi ti prav nikogar motil oz. oviral, se pa je meni zgodilo, da sem pač na LJ maratonu počasi dohiteval počasnejšega tekača pred sabo, ki je imel kolesarsko spremstvo. In to na enem najožjih delov trase LJ maratnona, tam blizu Bio-faksa, ko greš skozi gozd po asfaltni potki, ozki kakšen meter.. In vrag se ni hotel umaknit, spremljal je nekoga na 21, jaz sem ga torej šišal za cel krog, tak da veš, kakšen tempo je to bil... In nisem mogel mimo. Ko me je le zavohal, se je jel umikati, potem pa tisto - jaz hočem desno, on desno, jaz levo - on levo... Ko se ne moreš zmenit... Ja, takrat bi tudi jaz šel na nož in ga v grmovje zabrisal.

Še o spremstvu: nekateri spremljajo tekače, da jim diktirajo tempo, so vodonosci, gelonosci ipd. Če ne drugo, me pa faušija žre, ko crkujem na tistih (ponavadi) vročih ravnicah, tečem od postaje do posatje, nekdo pa se skoz poliva ni hidrira, ker ima pač ... nedovoljenega spremljevalca.

In ko praviš, da so ceste javne... Ne vem, no... Se mi zdi, da si s štartnino nekak "privatiziraš" cesto za tistih par ur, kolikor pač traja prireditev, saj konec koncev prireditejl (menda) to nekomu plača. Govorim na pamet... IN - potem se pač daješ v isti koš kot tistih nekaj primitivcev, ki nam pred nosom smrdijo s skuterji ali pa maraton ovirajo celo avtomobilisti? Stvar principa! In bontona, kot pravi Bojan.


Prosim, puste tekačem, da odtečejo traso neovirani!


... se podpišem pod celotno besedilo!

Lp, zlopi
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#90112
INOT napisal/-a:Lani sem bil s kolesom v Radencih po progi. Sem koga oviral? Je kdo psihično trpel zaradi tega? Kakšne nočne more? :D

To res ne, je pa bilo fajn, da si me fotkal in poslal fotko iz akcije :wink:
Pa tudi tvoje vzpodbujanje proti cilju je bilo fantazija - hvala.
Edino, kar me je motilo, zakaj nisi onega povozil, no tistega, katerega nisem mogel dohitet - :wink: no, to je pa hec :roll:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#90113
Damijan napisal/-a: ... Če ne drugo, me pa faušija žre ...

:rol: pa niti enega smejčka nisi tu zraven pripopal :?: :shock:
Uporabniški avatar
 Damijan
#90115
ZdravkoC napisal/-a:
Damijan napisal/-a: ... Če ne drugo, me pa faušija žre ...

:rol: pa niti enega smejčka nisi tu zraven pripopal :?: :shock:


Torej, popravljam:

Če ne drugo, me pa faušija žre! :wc:
Uporabniški avatar
 INOT
#90119
MihaPR napisal/-a:Inot, saj veš, da ne moreš primerjati proge iz Radencev in Teka trojk.


Se popolnoma strinjam. Na teku trojk bi bilo kolo res moteče, čeprav tud tu srečaš po poti veliko kolesarjev.
Uporabniški avatar
 INOT
#90120
Damijan napisal/-a:

Še o spremstvu: nekateri spremljajo tekače, da jim diktirajo tempo, so vodonosci, gelonosci ipd. Če ne drugo, me pa faušija žre, ko crkujem na tistih (ponavadi) vročih ravnicah, tečem od postaje do posatje, nekdo pa se skoz poliva ni hidrira, ker ima pač ... nedovoljenega spremljevalca.




Spremljevalce-vsaj take, ki tekaču dodajajo razne stvari tudi jaz sovražim. Naj bodo enaki pogoji za vse. Toda tega žal verjetno ni mogoče prepračiti. No upam, da se vsaj tisti, ki pobirajo denarne nagrade tega ne poslužujejo.
 Nataša
#90130
enkrat sem polmaraton v palmanovi prerolala in sem šla na živce tekačem, še bolj pa sama sebi :lol: Italijani so me grdo gledal, ker sem se jim motala po progi, naši so me grdo gledal, ker sem jih spraševala, če so v redu in kako jim gre (a ne, Vilko :wink:), jaz pa vsa sitna, ker nisem mogla laufat.

Ok, mal heca, drgač pa resno: ko tečem, na progi nočem kolesarjev, motoristov, avtov in pasivnih navijačev. Sami moteči elementi.
Uporabniški avatar
 2MUCH4ME
#90132
Nataša napisal/-a:...naši so me grdo gledal, ker sem jih spraševala, če so v redu in kako jim gre (a ne, Vilko :wink:)...

Ne, Nataša! Za spremembo si mi bila takrat v veliko moralno oporo!!! :wink: Na to me spominja moj PB na 21km!!! :roll:

Nataša napisal/-a:...ko tečem, na progi nočem kolesarjev, motoristov, avtov in pasivnih navijačev. Sami moteči elementi...

Se popolnoma strinjam s tabo. Razen pasivnih navijačev: ti me ne motijo, jih ne vidim!!! :wink:

LP VB
Uporabniški avatar
 javaman
#90156
Problem teka trojk je v tem, da ce 1 teden prej dezuje (in to se ravnokar dogaja), je pot na Orle blatna in se ze tako guzvamo na 15cm siroki 'potki'. Kje lahko sploh tukaj bicikel vozi?

Sam bom itak moral teci s starimi supergami, ker mi je novih skoda.
Uporabniški avatar
 mare
#90260
Jaz si res ne predstavljam, kam bi na tistem mestu, kjer iz Orel pridemo na PST in se tekačem pridružijo še pohodniki, šli še kolesarji. Vsaj Golovcu se je nujno izogniti.

INOT tebe pa raje vabim na kolesarske prireditve (kjer pa včasih preklinjamo avtomobiliste), ker si s kolesom na tekaški prireditvi lahko kar precej moteč. Jaz sem imel lani na LM precej podoben tempo kot ena spremljevalna familija, kjer sta šla ata in mama na rolerjih, majhna otroka pa na kolesih. Dokler jih ni en napodil je bila katastrofa.
Uporabniški avatar
 RoKo
#90289
Dobro da se kdo ne spomne malo zorati s crossom po lepi blatni progi, lepo med tekači.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA