Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 Magnitude
#4198
Hehej, če nimate nič proti še enemu sledniku z 6,5-7/km, bi še jaz za probo hropel z vami po trasi. :D
Uporabniški avatar
 MihaPR
#4201
Ja lahko se zmenmo 1x pa odtečemo to traso :)
Uporabniški avatar
 milkec
#4238
simi napisal/-a:Milkec si mislil tudi name? Lahko, če se MIhaPR strinja..
Sicer pa do takrat je še nekaj časa.


Jaz sem ful za, mislim da tudi Miha ne bi imel nič proti! Edino kar bi nas razdrlo bi lahko bila Piina pobuda o čimvečjem številu ženskih trojk, ker bi lahko posegle zelo visoke. V tem primeru, te z veseljem "odstopim" zmagovalni trojki! :wink:
Uporabniški avatar
 mare
#4292
Magnitude napisal/-a:Hehej, če nimate nič proti še enemu sledniku z 6,5-7/km, bi še jaz za probo hropel z vami po trasi. :D

Magnitude, meni si se zdel mnogo hitrejši, vsaj na pomladnem teku je tako zgledalo. Moramo res preizkusiti formo. Kaj pravite na petek popoldne.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#4293
Milkec, seweda se strinjam, tempo bi mel pa tko nekak, 1 ura za celotno traso?
Uporabniški avatar
 milkec
#4322
MihaPR napisal/-a:Milkec, seweda se strinjam, tempo bi mel pa tko nekak, 1 ura za celotno traso?


Težko napovedovati, še prav posebej, ker bo trasa nekaj daljša kot običajna! Itak mislim, da si le za kanček boljši, tako da bomo laufali kolikor bomo lahko in to bo to!
Uporabniški avatar
 Staša
#4441
Hoj,
sem napisala eno stran nazaj, da bi šla na 28 km, pa sem ravnokar ugotovila, da je že april tu in sedaj iščem trojko za 12 km. Bom dala vse od sebe, obljubim :twisted: !
Uporabniški avatar
 lojzeP
#4450
Ejo Staša, če se boš pa slačla, se pa javim, da bom v tvoji trojki !!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

ha ha ha


2x LP
Uporabniški avatar
 Staša
#4461
lojzeP napisal/-a:Ejo Staša, če se boš pa slačla, se pa javim, da bom v tvoji trojki !!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

ha ha ha


2x LP


Ne, Lojze, novega dresa pa že ne bom dala od sebe!!! Bom pa bonbončke talala, ali pa fige... :)

Pa morda grem na 28... ah ja...
Uporabniški avatar
 Matevz
#4470
Kaj pa kakšen kandidat za 28km - čas okrog 2h + dodatek za daljšo progo
Uporabniški avatar
 ales
#4479
Kaj pa kakšen kandidat za 28km - čas okrog 2h + dodatek za daljšo progo

Jaz bi šel tudi na 28 km, a pod 2 uri 10 ne upam obljubit. Morda bo maja šlo hitreje, a danes je pač tako stanje.
Uporabniški avatar
 gregorb
#4530
Ojla z BoštjanomG sva kandidata za 28km, tempo pa nekje 5min/km pa rajs se kaksno sekundo do 10 zraven za rezervo. :oops: Rabva se enga ali rajs se eno! :lol:
Uporabniški avatar
 Magnitude
#4657
Samo v vednost: poteka vzporeden topic "Trening po trasi pohoda" v okviru teme 48. pohod Ljubljana 2004.
Uporabniški avatar
 mare
#4750
Ma ne tisto je nekaj drugega. Velikonočni tek je po trasi PST, za 8. smo se pa menili za Urh-observatorij in nazaj.
Uporabniški avatar
 milkec
#5307
Jaz sem začel plačevati moj študijski davek in sem prejšnji teden izvedel, da imam faks ravno na termin teka trojk in zaradi narave študija je zelo dobro, da sem tam, tako :( :x :cry: :evil: puščam po dogovoru z njima svoja kompanjona na cedilu in upam, da bo se kakšno dobre srce usmililo Mihe in Simi in me nadomestili v trojki!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA