Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 Tatjana
#64844
ZadniKING napisal/-a:Ako obstajata dva para nog, ki nujno iščeta tretjega, da bi jima delal družbo pri teku okoli Ljubljane, za tempo med 2:15 do 2:30 (lahko počasneje - hitreje šlo bo NE!), potem me prosim kontaktiraj na ZS...

Saj vem, da sem malo pozen... in se ne bo lahko sestaviti, vendar če je kak član kake trojke slučajno moral na službeno pot, bognedaj zbolel, ali kaj sličnega... Skratka, ČAKAM v zasedi ali IŠČEM še dva (ali dve) za 28 km okoli prestolnice. Lp


Če ne boš našel koga drugega, se ti ponujava midva z Inotom :D Ampak midva (predvsem zaradi mene :oops:) sva počasnejša (okoli 2:45), ponujava pa prevoz iz MB ;)
Uporabniški avatar
 ZadniKING
#64853
Šmrc, šmrc...
Nikdar in nikoli si nisem mislil, da bom JAZ kdaj kako Majo zavrnil... Vendar, na žalost sem se dogovoril s Perotom in Demckom in nekako nisem tip človeka, ki si vsakih nekaj minut premisli! Kot sem že Tomažu dejal, sem pa povsem prepričan, da bosta našla "tretjega", ki mu pomalem kar zavidam družbo! Grrrrrrrr.
Uporabniški avatar
 INOT
#64854
miro napisal/-a:Inot škoda , da se javljaš tako pozno, sem že dobil dva svoja kategornika,mogoče malo počasnejša kot jaz.
Kaj pa olimpik team?
Se bomo menili za drugo leto , vendar najkasneje januarja.
Lp
Miro


Tomaž je moral odpovedat ,se mi je pa že javil nov član tako,da ni panike :D
Uporabniški avatar
 Tatjana
#64881
ZadniKING napisal/-a:Šmrc, šmrc...
Nikdar in nikoli si nisem mislil, da bom JAZ kdaj kako Majo zavrnil... Vendar, na žalost sem se dogovoril s Perotom in Demckom in nekako nisem tip človeka, ki si vsakih nekaj minut premisli! Kot sem že Tomažu dejal, sem pa povsem prepričan, da bosta našla "tretjega", ki mu pomalem kar zavidam družbo! Grrrrrrrr.


Škoda :cry: Ampak baje sva z Inotom že našla tretjega :D
Upam, da se vseeno srečamo.
Uporabniški avatar
 LukaM
#64893
Dvojček nujno išče tretjega (tretjo) za 28 kilometrsko kroženje z obhodno periodo 2:30 ali nekaj manj.

Dober tek!
 violonchelo
#64934
Našel, upam, da se bomo dobro odrezali.

Lep preostanek tedna.

:wink:
Uporabniški avatar
 LukaM
#64942
Tudi našel ; smo že trojčki.

Dober tek na trojkah!
 SamoZ
#64952
jao, vse tazadnje minute :lol:

Če še kakšna dvojica rabi tretjega za 12km, lahko prispevam 50-60min na 12km. Bi šu tečt predvsem zaradi brezplačnega maratona.

-----

Sem dobil svojo trojko, hvala
Nazadnje spremenil SamoZ, dne 04 Jun 2014, 16:49, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 kacj
#64956
Pa se ene, se bolj zadnje minute :?

Eni od nasih kolegic se nismo nasli sotekacev. Tekla bi na 12 km, lahko tudi precej hitro (mogoce dobra ura), z veseljem pa tudi pocasneje.

Ce kdo se isce sotekace, mi naj prosim cimprej sporoci! Kontakt dobite preko ZS.
Uporabniški avatar
 SasoP
#65030
V zadnjih skundah ponovno iščem tekača za 12 km. Pričakovan čas 1 h+. :arrow: :lol:
Uporabniški avatar
 svizec
#65090
No, s Sašotom sva uspela sestaviti trojko. Vendar šele danes, nekaj ur prepozno, kajti zadnje prijave so se upoštevale do polnoči.

Ni pomagal telefonski klic na Timing, ni pomagal niti drugi telefonski klic na Timing, ni pomagal niti telefonski klic direktorju, ki se je odzval izjemno prijazno.

Skratka, trije fantje, ki smo želeli sodelovati na trojkah, smo ostali praznih rok in bomo tek lahko opazovali samo z druge strani ograje - beri: žice.

Priznam, da sem rahlo žalosten, kajti razočaranje je bilo zame dvojno. O prvem razočaranju ne bom pisal tukaj, ker je dovolj, da tisti, ki je za to odgovoren, ve za kaj gre. Drugo razočaranje je pa zaradi togih pravil, kjer ne bi bil nihče oškodovan, če bi naredil rahlo izjemo.

Ker v Sašotu, v Luku in v meni še tli upanje, da bo vsaj nekdo izmed nas lahko tekel v soboto, me zanima, če je morda kje kakšna trojka, ki je v zadnjem trenutku ostala nekompletna in bi potrebovala koga, da nadomesti manjkajočega tekača?

V soboto bomo verjetno vsi trije na prireditvi, vendar je tam težko ugotoviti komu manjka tekač.

Skratka, če je kdo ostal na suhem - tu smo trije, ki bi tekli.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#65093
Helou!
Drugič naredi eno malo ukano.
Prijavi se, zraven pa prijavi se dva namisljena prijatelja. Ko dobis sotekace, jim smo popravis imena. Ce ti ne uspe, ti pac ne uspe...dobiti trojke pač.
Drop dead Fred press
Uporabniški avatar
 svizec
#65094
Bajsi, najlepša hvala za nasvet!
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#65101
svizec napisal/-a:Skratka, trije fantje, ki smo želeli sodelovati na trojkah, smo ostali praznih rok in bomo tek lahko opazovali samo z druge strani ograje - beri: žice.


Čeprav sem načeloma proti takim rešitvam, bi - zaradi zastonjskega teka in posebne narave te prireditve - na vašem mestu tekel "neuradno". :wink:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA