Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
 br
#65109
po eni strani klasika, po drugi strani pa se iz tega zmeraj kaj zanimivega izcimi;

nasi trojki je eden odpadel, ostala sva dva, ki sva sla v sezani malo pod 1.25; tako da zdaj isceva kakega pubeca, ki bi sel nekje v tem tempu; aja, na 28 km, se pravi tam okrog dveh ur in drobiž; ranjencev ne pobiramo.....

ce koga se zanima, naj sporoci, kak email al pa mobitel; casa je se na pretek....
 lekdo
#65120
Pravkar izgubili tretjega člana - beri poškodba - če kdo še išče trojko za 28 tempo cca 5/km lahko pa se prilagodiva ali gor ali dol, se nama lahko pridruži. Ekipa je prijavljena le ime bomo zamenjali.


tel:041 44 66 17
 lekdo
#65172
Svizec Več kot pošteno.
Hvala za skrb nama pa je uspelo najti še tretjo žrtev tako, da te bomo za enkrat prišparali muk, kar pa ne pomeni da se drugo leto oz. ob kakšni drugi priložnosti ispet izogneš.

Lep pozdrav!
 br
#65188
trojko smo sestavli, tako da zaradi izrednega zanimanja sporočava, da ne isceva vec tretjega;

moram pa vajo drugo leto definitivno ponivit, samo da bom probal kako zensko ekipo sestavit, ker tolko cifer, kot sem jih pa v teh dveh dneh dobil...

no, se vidimo na progi; pa ne na stantih vsega pojest in popit;
 br
#65189
trojko smo sestavli, tako da zaradi izrednega zanimanja sporočava, da ne isceva vec tretjega;

moram pa vajo drugo leto definitivno ponivit, samo da bom probal kako zensko ekipo sestavit, ker tolko cifer, kot sem jih pa v teh dveh dneh dobil...

no, se vidimo na progi; pa ne na stantih vsega pojest in popit;
 br
#65195
trojko smo sestavli, tako da zaradi izrednega zanimanja sporočava, da ne isceva vec tretjega;

moram pa vajo drugo leto definitivno ponivit, samo da bom probal kako zensko ekipo sestavit, ker tolko cifer, kot sem jih pa v teh dveh dneh dobil...

no, se vidimo na progi; pa ne na stantih vsega pojest in popit;
 br
#65196
trojko smo sestavli, tako da zaradi izrednega zanimanja sporočava, da ne isceva vec tretjega;

moram pa vajo drugo leto definitivno ponivit, samo da bom probal kako zensko ekipo sestavit, ker tolko cifer, kot sem jih pa v teh dveh dneh dobil...

no, se vidimo na progi; pa ne na stantih vsega pojest in popit;
 br
#65197
trojko smo sestavli, tako da zaradi izrednega zanimanja sporočava, da ne isceva vec tretjega;

moram pa vajo drugo leto definitivno ponivit, samo da bom probal kako zensko ekipo sestavit, ker tolko cifer, kot sem jih pa v teh dveh dneh dobil...

no, se vidimo na progi; pa ne na stantih vsega pojest in popit;
 br
#65198
ok, sori za tele odgovore, tehnicni problemi....
Uporabniški avatar
 Tatjana
#65211
br napisal/-a:ok, sori za tele odgovore, tehnicni problemi....


Lahko jih pobrišeš - v zgornjem desnem kotu odgovora maš X s katerim odgovor zbrišeš ;)
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#65214
svizec napisal/-a:No, s Sašotom sva uspela sestaviti trojko. Vendar šele danes, nekaj ur prepozno, kajti zadnje prijave so se upoštevale do polnoèi.

Ni pomagal telefonski klic na Timing, ni pomagal niti drugi telefonski klic na Timing, ni pomagal niti telefonski klic direktorju, ki se je odzval izjemno prijazno.

Skratka, trije fantje, ki smo želeli sodelovati na trojkah, smo ostali praznih rok in bomo tek lahko opazovali samo z druge strani ograje - beri: žice.

Priznam, da sem rahlo žalosten, kajti razoèaranje je bilo zame dvojno. O prvem razoèaranju ne bom pisal tukaj, ker je dovolj, da tisti, ki je za to odgovoren, ve za kaj gre. Drugo razoèaranje je pa zaradi togih pravil, kjer ne bi bil nihèe oškodovan, èe bi naredil rahlo izjemo.

Ker v Sašotu, v Luku in v meni še tli upanje, da bo vsaj nekdo izmed nas lahko tekel v soboto, me zanima, èe je morda kje kakšna trojka, ki je v zadnjem trenutku ostala nekompletna in bi potrebovala koga, da nadomesti manjkajoèega tekaèa?

V soboto bomo verjetno vsi trije na prireditvi, vendar je tam težko ugotoviti komu manjka tekaè.

Skratka, èe je kdo ostal na suhem - tu smo trije, ki bi tekli.



Ce ne bos nasel druge resitve si vseeno morda ne vleja dopustiti uzitka in tecete z nami razlika bo samo ta da ne bo med vami noben imel tistega koscka plastike in startne stevilke...


Vse ostalo kar je itak bistveno bo enako...
Uporabniški avatar
 svizec
#65215
Saj bom naredil tako, ja - bom imel prve učne ure infiltracije :wink: :--

Sicer se pa ne obremenjujem več s tem - bila je dobra šola za naprej. Drugo leto bom po vaši zaslugi bolj pripravljen na to.

Zato, hvala vsem za nasvete, s katerimi se trudite, da bi nam pomagali!
 br
#65225
__Maja__ napisal/-a:
br napisal/-a:ok, sori za tele odgovore, tehnicni problemi....


Lahko jih pobrišeš - v zgornjem desnem kotu odgovora maš X s katerim odgovor zbrišeš ;)


e, ne bo šlo, sem se pa spet nekaj naučil, ampak dovolj tehnike za letos...

"V primeru, da je na tvoje sporočilo nekdo že odgovoril, običajni uporabnik ne more več izbrisati objave!"
Uporabniški avatar
 mare
#65228
svizec napisal/-a:Saj bom naredil tako, ja - bom imel prve učne ure infiltracije :wink: :--

Sicer se pa ne obremenjujem več s tem - bila je dobra šola za naprej. Drugo leto bom po vaši zaslugi bolj pripravljen na to.

Zato, hvala vsem za nasvete, s katerimi se trudite, da bi nam pomagali!

Svizec, tokrat ne samo nasvet, ampak rešitev zate, žal malo pozno, upam da ne prepozno. V mojo trojko se je prijavil tekač, kateremu se je podrla prijavljena trojka, ki je tako ostala prazna. Trojka je sicer prijavljena na 12 km mešano, ampak se da spremeniti kategorijo in vse člane. To sem pravkar naredil na timingu za svojo trojko. Edina nespremenljiva stvar je ime trojke. V tem primeru Popki. Torej, če si zainteresiran - v akcijo. Lahko me pa še pokličeš na mobi 041-728-602, ker me danes ne bo več na forumu. Dober tek in se vidimo jutri.
Uporabniški avatar
 mare
#65229
svizec napisal/-a:Saj bom naredil tako, ja - bom imel prve učne ure infiltracije :wink: :--

Sicer se pa ne obremenjujem več s tem - bila je dobra šola za naprej. Drugo leto bom po vaši zaslugi bolj pripravljen na to.

Zato, hvala vsem za nasvete, s katerimi se trudite, da bi nam pomagali!

Svizec, tokrat ne samo nasvet, ampak rešitev zate, žal malo pozno, upam da ne prepozno. V mojo trojko se je prijavil tekač, kateremu se je podrla prijavljena trojka, ki je tako ostala prazna. Trojka je sicer prijavljena na 12 km mešano, ampak se da spremeniti kategorijo in vse člane. To sem pravkar naredil na timingu za svojo trojko. Edina nespremenljiva stvar je ime trojke. V tem primeru Popki. Torej, če si zainteresiran - v akcijo. Lahko me pa še pokličeš na mobi 041-728-602, ker me danes ne bo več na forumu. Dober tek in se vidimo jutri.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA