Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...

udeležil/a se bom analize po teku trojk

ja
22
96%
ne
1
4%
Uporabniški avatar
 pegaz
#64880
Po mojem bom tud ostala dva sončna tekača prepričal, da pridemo, skupaj počakamo tudi osamelo tukalico in preprečimo natakarju, da jo zapelje (servirni vozički so neodoljivi PRESS) ;)

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Tjaša
#64902
Joj, joj, joj, malo me razsvetlite: kje pa je ta SUBITO :oops: , moj računalnik ga ne najde, jaz pa zadnja leta bolj malo po oštarijah hodim! :shock:
Uporabniški avatar
 pegaz
#64905
Tjaša,

Subito je v kleti od Ljubljanskega Koloseja.

(Tega ne moreš zgrešit, je čisto zraven City Parka - v bistvu greš po obvoznici v ind. cono, in ko prideš do Yulona, pogledaš, kje so silosi od Na Zdravje, sam nisem ziher, mislim, da je tam en folksvagen prodajalec pa ene dve krožišči, kjer greš zmeri na levo. Pa un tanov bazen je tud tam. V glavnem, jest se skor nikol ne zgubim.)
:rol: :rol: :hack: :ignore:

LL, Pegaz :oops:
Uporabniški avatar
 GaGa
#64922
tud jaz bom prišla kaj naokoli ... se vidimo :D
Uporabniški avatar
 ero
#64985
hoj,

ravnokar sem v Subitu rezerviral za skupino okoli 50 ljudi od 12h dalje. če bo lepo vreme (kar bo), bomo zunaj!

tisti, ki boste sodelovali na krajši razdalji in / ali boste pohiteli s svojim tekom, lahko še mirno navijate na ciljnem prostoru za dolgoprogaše in počakate na podelitve. potem pa se počasi prestavimo v Subita na analizo...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA