Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#124933
Pozdrav!
miciM napisal/-a:oranzni_slon

žal ti sporočam, da nama je z vetrom...., že uspelo najti tretjega, tako, da smo popolni

ekipa ......

veter v laseh
miciM
semjul


8) Težko rečem, da tole štekam, ampak ziher je kul. :)

:twisted: No, kakorkoli že, sedaj je verjetno vsem jasno, da oranzni slon nima trojke. :) In išče dvojec, ki bi kratke znogel v švoh uri. :!: Lahko mešano ali nezmešano. :) Test motoričnih sposobnosti se opravlja vsak teden ob četrtkih na znanem mestu ob običajnem času. :twisted: Predhodne najave so dobrodošle, niso pa obvezne. :)

lp, oranzni slon
 NeMiran
#124938
Vprašanje glede tekmovalne kategorije?

TEKMOVALNE KATEGORIJE NA 12 IN 28 KM

MA - clani rojeni 1989 - 1969
MB - veterani A rojeni 1968 - 1958
MC - veterani B rojeni 1957 in starejsi
ZA - clanice rojene 1989 - 1973
ZB - veteranke rojene 1972 in starejse
MZ - mešana trojka

Vprasanje glede tekmovalne kategorije? Ali morajo biti vsi člani trojke iste starostne kategorije, ali lahko npr. nekdo, ki sodi v kategorijo MB teče skupaj s tekačema iz kategorije MA?
Uporabniški avatar
 še1PR
#124943
NeMiran napisal/-a:Ali morajo biti vsi člani trojke iste starostne kategorije, ali lahko npr. nekdo, ki sodi v kategorijo MB teče skupaj s tekačema iz kategorije MA?
Sem ZB in tečem s tekačicama ZA, zato je trojka ZA... Skratka "ta stari" :wink: se pomladimo! :wink: :)
Uporabniški avatar
 iverson
#124966
Ja sem pozabil omenit. Lahko je mešana trojka, lahko dve punci ni važno. Važno da odtečemo tistih 28km :D , pa se imamo fino :!: . Čas 2:25 do 2:30, če je čez tud ni problema.
Uporabniški avatar
 slovon
#124972
Tudi navaden slovon isce trojko za 12km; pricakuje rezultat med 1:20 in 1:30 (cejepoduropapoljekul press).
Uporabniški avatar
 Laufer
#124973
še1PR napisal/-a:
NeMiran napisal/-a:Ali morajo biti vsi člani trojke iste starostne kategorije, ali lahko npr. nekdo, ki sodi v kategorijo MB teče skupaj s tekačema iz kategorije MA?
Sem ZB in tečem s tekačicama ZA, zato je trojka ZA... Skratka "ta stari" :wink: se pomladimo! :wink: :)


Še dobr da fantki v mešanih ekipah punčke ne postanejo :lol:
Uporabniški avatar
 veter v laseh
#124990
Ekipa:

miciM
semjul
veter v laseh

je prijavljena. Pripravljeni pa smo že itak. :twisted:

Iskalnica je tako za nas zaključena. Hvala.
 luzr
#124997
V nedeljo, ob normalni uri, po dogovoru, najavljam preizkus na trasi. 12 km. Kdor ima voljo, je vabljen.
Takrat bom vedel ali se lahko nadejam časa blizu ene ure ali bo to poldruga ura.
Uporabniški avatar
 veter v laseh
#124998
luzr napisal/-a:V nedeljo, ob normalni uri, po dogovoru, najavljam preizkus na trasi. 12 km. Kdor ima voljo, je vabljen.
Takrat bom vedel ali se lahko nadejam časa blizu ene ure ali bo to poldruga ura.


Luzr kaj je zate normalna ura. :?:
 jp1991
#125001
No jaz pa iščem 2 kandidata za mešano ali moško trojko za razdaljo 12km s povprečnim tempom na kilometer od 4:00 do 4:10 min./km. To pomeni s časom okoli 49min.

Če je kdo za naj se javi tukaj ali pa na zs. :)
Uporabniški avatar
 5rca
#125044
še1PR napisal/-a:
NeMiran napisal/-a:Ali morajo biti vsi člani trojke iste starostne kategorije, ali lahko npr. nekdo, ki sodi v kategorijo MB teče skupaj s tekačema iz kategorije MA?
Sem ZB in tečem s tekačicama ZA, zato je trojka ZA... Skratka "ta stari" :wink: se pomladimo! :wink: :)


ja, nas pomladijo :wink:

pred dvema letoma sva dve ZB tekli z ZA, pa smo bile v ZA kategoriji ... fajn, med samimim mladenkami ... pa sploh nismo bile tako slabe 8)
 OLE
#125045
OLLEE

Tudi jaz še iščem partnerje - ke za LJUBLJANSKO TROJKO. Prijavljen sem že med "iskalci trojk" z okvirnim časom 2 URI 40 MINUT . Čas je okviren glede na lansko izkušnjo, ko sem v naključni trojki BIGFOOT-ov tekel ob preposkočnih mladih "žrebcih", razen 300 m po štartu in 200 m pred cljem, poln SOLOTEK. V svoji četrti tekaški sezoni sem pač doživel hladen tuš, URO RESNICE in soliral 2,5 ure. Zadovoljen in po prigovarjanju naj-prijatelja Gregorja, ki me je dvakrat pričakal in bodril na Urhu in pod Golovcem, ter ob srečanju z trojko Tekaški forum MED (Ero Šramel, Drago Povrženič, Matjaž Fuchs), sem uspel premagati notranjo JEZO in "prignal" trojko na cilj !!! Vmes, vmes pa me je imelo, da bi se usedel ob vrček LAŠKEGA in z zamudo preveril ali "žrebci" še otožno zrejo ciljno areno !!! Samo še to ! Izkušnja BIGFOOT-ov je bila super popotnica za leto 2007, ki je bilo moje premierno ULTRAMARATONSKO LETO, v katerem sem uspel odteči normo za Evropski ultarmaratonski pokal (Biel, Logarska, Gmund).

Dovolj ? Sodelujem le v postavi, ki bi garala za skupni cilj - DRUŽNO DOSEČI CILJ !

IZBERI IN ZMAGAJ :juhuhu:

LP, DARE
 mojA
#125071
Peljem se po Slovenski in zagledam transparent čez cesto: :shock: TEK OB ŽICI :shock: . In me je kar zvilo, zbodlo in popadla ena taka žalost :( . Ker sem se nekako vdala v usodo, da letos pač ne grem ob žici, grem v Radence, pa bo. Moja sotekača sta me namreč pustila na cedilu, zgleda da ju je hudo zdelal “lenoritis”. Jaz se pa kar ne morem sprijazniti, mislim, da me bo konec, če ne grem. Drug problem je, da če grem na 12 tudi ne bo dovolj, ker mora pasti tistih 28 – pa v kakršnikoli brzini že :-(( – al pa nič. No, in to je tretji problem, moja hitrost, ker sem ful počasna. Itak. Letos pa še posebej.
TOrej :idea: : iščem trojko za 28, ženska ali mešana, kategorija po mili volji, samo se bojim, da pod 2.45 ne bo šlo , že s tem časom bom zadovoljna. V info, Sežano sem tekla 1.53; prejšnja leta ŽICO 28 Pa: 07- 3:01:09 (sotekač je imel krizo) ; 06 - 2:40:25; 05 - 2:39:28; 04 - 2:41:25.; 03 - 2:47:20.
Torej, kakor bo hotela usoda, oz. Bi bilo pa fino še kakšno žensko trojko na 28 osnovat – ni pa to pogoj, seveda. “Za silo” :wink: bo tudi mešana ok
:D
 OLE
#125072
OLLEE

Še vedno sem iskalec, tudi IVERSON. Morda smo pa zadnja TF trojka, pa še ta mešana. Dajmo vkup se vzemimo pa odlafajmo eno mešano . LP DARE
 luzr
#125073
veter v laseh napisal/-a:
luzr napisal/-a:V nedeljo, ob normalni uri, po dogovoru, najavljam preizkus na trasi. 12 km. Kdor ima voljo, je vabljen.
Takrat bom vedel ali se lahko nadejam časa blizu ene ure ali bo to poldruga ura.


Luzr kaj je zate normalna ura. :?:


Ne ob 8h ali 9h na drugem koncu mesta... ;) Če se le da, saj je poletni čas...
Predlagam 10. uro ali kasneje, lahko tudi popoldan.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA