področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 Levonogi*
#227036
Prvi šolski dan v neki ameriški srednji šoli. Učiteljica predstavi novega učenca Suzukija iz Japonske.
Začne se ura in učiteljica sprašuje: "Sedaj bomo videli, koliko poznate ameriško zgodovino. Kdo je rekel "Svoboda ali smrt."?"
Tišina, samo Suzuki dvigne roko:"Patrick Henry leta 1775 v Philadelphiji."
Učiteljica :"Zelo dobro, Suzuki.
Kdo pa je rekel "Država je narod in kot taka ne sme nikoli umreti."?"
Suzuki vstane: "Abraham Lincoln, 1863 v Washingtonu." Učiteljica strogo pogleda učence in pravi: "Sram naj vas bo. Suzuki je Japonec, pa pozna ameriško zgodovino boljše od vas."
Tih glas iz ozadja: "Jebite se, posrani Japonci !" Učiteljica zakriči:"Kdo je to rekel!?"
Suzuki dvigne roko in reče: "General McArthur, 1942 v Gvadalcanalu in Lee Iacocca, 1982 na skupščini delničarjev Chryslerja, Detroit".
Razred je tiho, samo od nekod se sliši: "Puši kurac !"
Suzuki : "Bill Clinton Monici Levinsky, Ovalna pisarna, 1997, Washington".
Drugi učenec se zadere : "Suzuki je sranje!"
Suzuki : "Valentino Rossi v Rio de Janeiru na moto Grand-prix Brazilije, 2002."
Razred popizdi, učiteljica pade v nezavest, v razred pa vstopi ravnatelj :
"V pičko materino, takšnega kaosa še nisem videl!"
Suzuki: ''Janez Janša, Ambrus, November 2006.''
Uporabniški avatar
 Kratos
#243384
Nekega dne pride slep človek v tovarno pohištva v kadrovsko službo in pove, da zeli zaposlitev. Povejo mu, da že imajo telefonista. "Ampak jaz sem ekspert za les. Z vonjem ugotovim vrsto in poreklo lesa. Preizkusite me!" Direktor ukaze prinesti vzorčne deščice za preizkus. Slepec povoha prvo in pove: "Smreka, 55 let, Menina planina". Povoha drugo in reče: "Bukev, 32 let, Kočevski Rog." In tako dalje in naprej razvozla vse vzorce, direktor pa samo izbulji oči. Potem pa direktor vzame eno deščico, jo da tajnici in zašepeta: "Daj podrgni se s to deščico med nogami. "Tajnica to stori in deščico dajo ekspertu. Slepec ovohava, se presenečeno nasmeje in reče: ''Olalala, nisem vedel da Tatjana dela tukaj!''
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA