področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#11800
Pozdrav!

tamy napisal/-a:eeej,pa ti si cel pesnik,model!a lahko se meni naredis eno pesmico?na ime tamara,prosim!!!!!!!!!!! :?


Hmm, zate jo je itak ze Bajaga napisal. A tista ni vredu? :roll: :)

lp, oranzni slon

p.s.: prevod bo pa teta naredila sedaj, ko jo koleno boli. ;-) Seveda, ce bo potreben. :D
Uporabniški avatar
 H2O
#11802
leonardo, pozdravljen, dobrodošel na TF :D
branje tvojih prispevkov je bila prijetna jutranja popestritev :D
upam, da tisti vragci ne namigujejo na prikrito hudobijo? :shock: :D :wink:
 Nataša
#11806
oranzni_slon napisal/-a:Hmm, zate jo je itak ze Bajaga napisal. A tista ni vredu? :roll: :)


pa ne sam Bajaga. kaj pa tista: ko mi tebe uzeo Tamara...kdo je bil že to? Boris Novkovič??
Uporabniški avatar
 cyc
#11808
tamy napisal/-a:eeej,pa ti si cel pesnik,model!a lahko se meni naredis eno pesmico?na ime tamara,prosim!!!!!!!!!!! :?

"... ženi tamari"? :shock: A ni to zate malo zgodaj :idea: :wink:
 Nataša
#11819
Tamy, Darko je ženi napisu pesmco. ko boš pa ti poročena, boš pa še ti dobla kšno od svojga moža. to so pa pač tiste redke prednosti zakona :P
 Warp
#11827
Tko je Natasa, redke prednosti
Sam pesmce so pa lepe.

Ups, spet sm govoru

LP URoS
Uporabniški avatar
 cyc
#11835
Same naivne romantične dušice :twisted:
 Nataša
#11837
mnjah, ne bom lih rekla da so mi take pesmce všeč. v bistvu upam, da mi jih moj mož NE bo pisal. raj nej kej dobrga skuha, pospravi, zlika...pa bo. :twisted:
Uporabniški avatar
 cyc
#11839
Se popravljam: same naivne dušice. 8)

:twisted:
Uporabniški avatar
 tamy
#11844
a sta vidva spet malo glasna????no,ce smo ze naivni....potem pa vidva napisita vsak po eno pesem,bo cisto dovolj,da bo nekaj konkretnega,da ne bomo naivni...naj bo poucna!!!! :argue:
 Nataša
#11846
joj, Tamy ne tko kričat, me glava boli...:P

vidva spet?? "midva" do zdaj še nisva bla kej preveč glasna. mogoče misliš na mojega kolega dpopa??

naivnost in romantičnost ni nič slabega. na žalost zbledi z leti :P
Cyc je hotu namignt, da sem naivna, ker mislim da bo mož pospravljal in kuhal. ne vem ne vem, Cyc, ne sodi vseh po sebi :P :twisted: :roll: :wink:

Tamy, ne vse tko osebno vzet. jest pesmc ne bi objavla (so pa...), me bo kdo za pamet vprašu. no to me itak...oziroma že vejo da je moja pamet bolj tko...bolj al manj na fidžiju...hehe
 Nataša
#11847
če pa že hočeš eno poučno pesem, pa si v knjižnci sposodi Koseskega. kaj ti čem jest pisat, če je že vse napisano :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA