področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 Manika
#68765
Damijan napisal/-a:Hm, malo sem skeptičen, da bodo Portugalci tisti, ki bodo Angleže domov poslali. Ej, včeraj pa so že prav oči bolele od rumene barve kartonov. Nekak mi je vseno škoda oranjetov...


Tudi jaz se bojim, da bodo Portugalci zaradi vseh rdečih/rumenih kartonov proti Angležem imeli malo več težav...

Drugače sem pa žalostna zaradi tulipanov :cry: .
Uporabniški avatar
 Vlajko
#68766
Manika napisal/-a:... Drugače sem pa žalostna zaradi tulipanov :cry: .

Tudi meni ni bilo ravno vseeno, vendar pa moraš priznati, da so tulipani včeraj krepko zvišali vse mejnike balkanskega obnašanja. :!: :nono:

PS: Tistih nekaj Portugalcev, kar jih še lahko igra, je popolnoma dovolj za odplaknitev Angležev nazaj na otok. :D
Uporabniški avatar
 Manika
#68773
Vlajko, se strinjam. Razočarana sem na celi črti. Tudi sama sem komentirala, da je pa tole obnašanje čisto balkansko. Prekrški so bili res grdi. In to na obeh straneh.
Uporabniški avatar
 alan
#68774
Vlajko napisal/-a:Tistih nekaj Portugalcev, kar jih še lahko igra, je popolnoma dovolj za odplaknitev Angležev nazaj na otok. :D


No, moram reci da po vcerajsnji tekmi se najbolj optimisticni otocani
dvomijo, da bi bila njihova reprezentanca sposobna premagati kogar koli.

Razocaranje je toliksno, da se jim se pripirati in pretepati glede tega ne da
vec in ceprav sem vceraj bil edini oblecen v rumano majico (slucajno) se niti
priblizno nisem pocutil ogrozenega. :lol:

Neverjeten odziv na Beckhamov gol... 'Posljite ga dol!!!' me (nas) je nemalo
presenetil in vzdusje med navijaci je vse prej kot prijazno.

Ceprav mislim, da so Anglezi sposobni pokazati veliko vec, si tule vsi skupaj
(angleski priseljenci) zelimo, da bi jim Portugalci nasuli ene dva ducata.

Obstaja namrec vsaj dva ducata ekip ki bi si veliko bolj zasluzile mesto v cetrtfinalu.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#68809
O temu, kaj bi, če bi ... bi se dalo diskutirati, toda ... :shock: :arrow: :D

[img=left]http://www.tekaskiforum.net/__slike/2006/ita.gif[/img] Gremo dalje. Slika
Uporabniški avatar
 Bor
#68864
Vlajko napisal/-a:Marsikdo se mi roga, zakaj navijam za tako "dosadno" ekipo, torej Azzure. :roll:

Ampak, poglejmo zadevo malo bolj realno. 8) A je na svetu še kaj bolj bedastega od angleškega nogometa. Pa še "krompir" imajo. :twisted: :!:


vlajko vlajko.....krompir majo......kdo ga ma?
me je kr minil včeri vse skupi.....
Uporabniški avatar
 tini
#68865
Bor napisal/-a:

vlajko vlajko.....krompir majo......kdo ga ma?
me je kr minil včeri vse skupi.....[/quote]

Ja, slepajo se ze od nekdaj :) .
Upajmo, da jim Ukrajina pokaze hudica :twisted: .

lptini
Uporabniški avatar
 Vlajko
#68867
OK, priznam sodniško pomoto pri včerajšnji enajstmetrovki (seveda je bila izključitev "po vaše" čista kot solza ... :evil: :bum: ), čeprav jim Avstralci ne bi dali gola tudi, če bi še sedaj igrali. :!:

Kakorkoli že ... ostajam zvest svoji ekipi, četudi ji bo Ukrajina (doslej že Gana, USA, Češka, Avstralija) pokazala hudiča. :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#69093
nogometni analfabet (Čevapko) napisal/-a:... jim Ukrajina pokaze hudica ...

he... he ... (Bor) :wink:

PS: Fotr :arrow: tvoji gaučosi pa ... adios. :D :D
Uporabniški avatar
 Vlajko
#69116
Vlajko napisal/-a: ... Tistih nekaj Portugalcev, kar jih še lahko igra, je popolnoma dovolj za odplaknitev Angležev nazaj na otok ...

:D :D :D

Tudi Brazilci mi trenutno delujejo tako kot, da bi imeli svojo prtljago že v letališki garderobi. 8)
Uporabniški avatar
 pegaz
#69119
Vlajko napisal/-a:Tudi Brazilci mi trenutno delujejo tako kot, da bi imeli svojo prtljago že v letališki garderobi. 8)


Amen, Barone moj.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#69282
Vlajko (13.6.) napisal/-a:... Njihove tekme, kjer bom zraven grizel nohte, šele pridejo. Pa ne prav kmalu. :P Najverjetneje šele 9. julija ob 20.00 v Berlinu.:wink:

Veličastna zmaga Azzurov, ki se bo, upam, potrdila v nedeljo (Saj si jo zaslužijo Press) :D :wink: .
Uporabniški avatar
 Vlajko
#69342
V nedeljo zvečer pa samo še tole žvauco spečemo, pol pa :toast: :beer: :piti: do zore. :D :wink:

PS:
Fotr napisal/-a:... Sem že mislil, da bova z Maniko sama debatirala in dajala pripombe ...

Ne vem, kaj je vzrok (morda tole), vseeno pa tukaj pogrešam edini osebi, ki debatirata o svetovnem nogometnem prvenstvu. :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 Manika
#69346
Vlajko, sej jaz še vedno gledam tale fuzbal. Ker so pač moji oranžni že izpadli, se zdaj za vsako tekmo sproti odločim, za koga navijam. In se vedno odločim za tiste, ki potem zgubijo :roll: .
Mogoče bi morala v nedeljo navijat za Italijane :twisted: , he he.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#69354
Manika napisal/-a:... Mogoče bi morala v nedeljo navijat za Italijane ...


Se bo vsaj enkrat zgodilo, da si stavila na "pravega konja". :!: :wink:

PS: No, ja ... Saj so tvoji (in ne prav veliko manj moji) tudi dvakrat zmagali na tem prvenstvu. 8)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA