področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 Vlajko
#89792
Ni ravno svetovno prvenstvo, mnogo manj pa tudi ne. 8)

Zmagovalec se pa, itak, ve. Za letos ... pa še za naslednjih pet let. :D

ROSSONEEEEEEEEEEERIIII. :juhuhu: :cast1:
Uporabniški avatar
 markor
#89794
no, glede na včerajšnji večer lahko rečemo:
Milan = Maribor!!!
:laola

p.s. bo treba popravit... Pha, vsak naj si sam popravi zgornjo izjavo, po želji... :wink:
Nazadnje spremenil markor, dne 24 Maj 2007, 09:21, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#91844
Slika
Uporabniški avatar
 lojzeP
#91904
BRAVO NAŠI :D

Vlajko :arrow:
kot očitni poznavalec calcia bi lahko odprl novo temo, pa, da rečemo kakšno aktualno. Fussball ist schon vorbei. :?
Uporabniški avatar
 tini
#132990
No, Vlajko - kako kaj tvoji azzuri ? :twisted:
Uporabniški avatar
 Manika
#133014
tini napisal/-a:No, Vlajko - kako kaj tvoji azzuri ? :twisted:


He he, na tole sem pa jaz takoj pomislila že ob 2:0 :-).
Uporabniški avatar
 Vlajko
#133016
Samo polako .... i žaba krekeče polako. :!: 8)

............

Sredimo Romune, nato še Peteline (šteje tudi minimalna zmaga) pa smo spet v igri. :wink:

Vsekakor pa čestitke tulipanom. :cast1:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#133105
italijani sploh niso bili tako slabi ( OK - ni glih, da bi se jih hvalilo ), samo, so pa tulipani zasijali kot najlepši hortikulturni dragulji, ter se pokazali kot strašna ekipa, ki meri zelo daleč. :clap:

vlajko :arrow: dej ti, ki imaš dosti časa :mrgreen: odpri novo temo, pa da napovemo svoje favorite - brez stav in eksistenčnih kriterijev ( osim čevapa jasno :D ).

zdej ko ni angležev dajem glas za portugalce - me je tamlada tadomača prepričala, da je un črnolasi iz madeire tolk dobr, da bo na koncu ziher dvigil pokal kot prvak stare celine 8)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#133140
Saj jih lahko tudi tukaj....

Sicer ostaja moja pobožna želja taka kot vedno, a se mi letos najbrž ne bo izpolnila.... Ali pa :arrow:

Skratka, ne glede na uvodno "katastrofo", ostajam zvest svojim :Fita
Uporabniški avatar
 Vlajko
#133909
Danes zvečer boste jedli petelina, pečenega v pečici. 8) ... Ne glede na to, da bo sodnik spet "sodil" po taktirki predsednika EUFA. :twisted:

Žal pa so v to zgodbo "vpleteni" tudi "Oranje", ki dobro vejo, kaj bi jih čakalo v polfinalu z Azzuri, zato bodo danes Romuni "boljši" od njih. :shock: :cry:
Uporabniški avatar
 Manika
#133972
Vlajko napisal/-a:Žal pa so v to zgodbo "vpleteni" tudi "Oranje", ki dobro vejo, kaj bi jih čakalo v polfinalu z Azzuri, zato bodo danes Romuni "boljši" od njih. :shock: :cry:


Vlajko, tole svojo izjavo boš pa moral zdaj popravit, a ne? :wink: Še bo zanimivo :) .
Uporabniški avatar
 Vlajko
#133994
Res je, Manika. :wink:
Pridni Tulipani. :D

No, zdaj pa naj še Tini kakšno fuzbalsko reče. :)
Uporabniški avatar
 še1PR
#134027
Vlajko napisal/-a:Skratka, ne glede na uvodno "katastrofo", ostajam zvest svojim :Fita
Vlajko, takole pa :Fita navijajo za :Fita... :wink: :D
Na momente je bilo v Milanu glasno kot v vojni :hello: ... :wink: Lp iz Milana :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#134237
Vse se odvija po planu. :!:

Švabo v nogometu zmerom vse bije, na koncu pa je duplo bijen od Azzura. :D

Upam le, da bodo Tulipani nekako prešli Ruse (težka bo), da jim v polfinalu pokažemo (Špance sem, seveda že odpisal), kako se igra takrat, ko je to najbolj potrebno. :cast:


Skratka, moja napoved finala :arrow:

Nemčija : Italija. :!:

Seveda pa bo na koncu:

:Fger :bum: :--(

:Fita :D :drink
Uporabniški avatar
 Vlajko
#134547
Nasvidenje v naslednji vojni. :( :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA