področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 Dule
#15922
tamy napisal/-a:53m moj nov osebni rekord:) hehe,cyc,zdaj bom mogla pa med treningom se naibat,ce hocem bit boljsa.ali pa bom mogla s tabo ven,da se nalijem.


Cyc če se pa zdaj novš zagrebu, jo bom pa jaz pelu vn (sam škoda kr mam službo) :lol: :D
Uporabniški avatar
 cyc
#15923
Jaz sem znan po tem da ne pijem alkohola - sploh :lol: "24 hours from bottle to throttle". :lol: Silno redko kozarec vina, malo pivo ...
Uporabniški avatar
 tamy
#15926
Dule napisal/-a:
tamy napisal/-a:53m moj nov osebni rekord:) hehe,cyc,zdaj bom mogla pa med treningom se naibat,ce hocem bit boljsa.ali pa bom mogla s tabo ven,da se nalijem.


Cyc če se pa zdaj novš zagrebu, jo bom pa jaz pelu vn (sam škoda kr mam službo) :lol: :D


hehe,na eno naravno limonado,to mi je pa najboljsa pijaca...
 dpop
#15944
Pivo in ljimunada... se pravi RADLER :lol:

LP Darko

P.S. Jaz ne pijem alhkohola (med 7:30 in 7:45) :wink:
Uporabniški avatar
 Dule
#15947
tamy napisal/-a:ajej,bogi :toast: midva dule,pa prava :toast: prijatelja,a ne?cyc je pa tak: :piti:



Šur tamy, saj smo :TF)
Uporabniški avatar
 tamy
#15963
ampak ti si v sluzbi,pa tako majcken zgledas na sliki...pa ze pijes...o ti smola mala,nimas srece :wink: no no,brez piva,ali samo pivo ali pa samo limonada.red bull rullz...nic alkohola!kar limonado,je najdrazja brezalkoholna pijaca,jasno-hehe :wink:
Uporabniški avatar
 Dule
#15965
tamy napisal/-a:ampak ti si v sluzbi,pa tako majcken zgledas na sliki...pa ze pijes...o ti smola mala,nimas srece :wink: no no,brez piva,ali samo pivo ali pa samo limonada.red bull rullz...nic alkohola!kar limonado,je najdrazja brezalkoholna pijaca,jasno-hehe :wink:



Ne boš verjela ampak čeprav še nimam tri leta že spijem vse kar mi očka in mami ponudta(pivo,vino, včasih pa kar sok in vodo..) :P


Zdaj moram pa končat, me čakajo še kurirska dela..ČAO :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA