področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 Vlajko
#74896
Že dva četrtka zapored šteje tradicionalna množična analiza v Brunarici 3 (z besedo tri) ljudi. In to enih in istih. Bljaak. :oops: :cry:

Istočasno goladarji glede udeležbe operirajo s tromestnimi števili. 8)
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#74899
Vlajko napisal/-a: Istočasno goladarji glede udeležbe operirajo s tromestnimi števili.


Če zraven štejemo še sprehajalce pa res, takole v dveh urah. 8)
Uporabniški avatar
 pegaz
#74901
Vlajko napisal/-a:Že dva četrtka zapored šteje tradicionalna množična analiza v Brunarici 3 (z besedo tri) ljudi. In to enih in istih. Bljaak. :oops: :cry:

Istočasno goladarji glede udeležbe operirajo s tromestnimi števili. 8)

Veš, kako je to:
danes mi, jutri vi
kolo sreče se vrti.
:)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#74908
Pozdrav!
Vlajko napisal/-a:....Istočasno goladarji glede udeležbe operirajo s tromestnimi števili. 8)


8) Ajme, Vlajko, tele informacije so pa nekoliko pretirane. ;) Je pa res, da me vsake toliko prav presenti udelezba in vcasih ze malo cvikam, da bomo sli cez kvoto, ko je treba prijavit prireditev. :) Ampak se ni panike. :) :twisted:

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 lojzeP
#74925
Vlajko napisal/-a:Že dva četrtka zapored šteje tradicionalna množična analiza v Brunarici 3 (z besedo tri) ljudi. In to enih in istih. Bljaak. :oops: :cry:

Istočasno goladarji glede udeležbe operirajo s tromestnimi števili. 8)


kje pa imajo goladarji analizo :?: kod makedončeta :roll:

bi bil jaz zelo vesel, če bi lahko večkrat tekal v ženski družbi ( like you Vlajko ), ne pa da se sedaj buniš, kolk ti je hudo.
če ste bili sedaj trije analizatorji 8) ..... bosta morda drugič samo še dva :shock: :wink:
 janezu
#74976
ali sta oranžni s. in jožko dvojčka? za vsak primer,če ju srečam v hribih lp ju
Uporabniški avatar
 Vlajko
#75003
janezu napisal/-a:... ali sta oranžni s. in jožko dvojčka? ...

Nista, ... le eden krši avtorske pravice. :lol:
 Jožko
#75132
Pozdravljeni!
Mislim,dares nisva dvojčka sem bil pa jaz pred njim na svetu! (kdo potem krši av. pravice) se hecam. Nisem ga prej zasledil zato bom zamenjal ikonco z kakšno lepšo.
LP jožko
 janezu
#75142
joško,cuba ne bo več dolgo taka kot je(ENKRATNA)zato ne menjaj za fidela,ampak daj eno svojo-lahko tudi malo pomlajeno,saj veš,naš letnik ni več tako iskan!!!! LP ju
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#75154
Pozdrav!
Jožko napisal/-a: ... Nisem ga prej zasledil zato bom zamenjal ikonco z kakšno lepšo.

8) Jozko, zaradi meni ni treba menjat ikonce. :) Ostali se bodo pa ze znasli, tako kot doslej. :D

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 Vlajko
#75157
Očitno se je v naših robeh ponovil "tukaličji" sindrom. :roll: :lol: :wink:
 eggy
#75266
.....no, saj zdaj bom malo "v lastno skledo".....ampak....sem mela že tud solo golado, tko da......

hmmmm, sicer nisem prav dolgo z goladovci .....ampak....tromestna številka....ja, s sprehajalci na lep sončen dan po enih 5ih urah.... pa še to...rajs ne bi šla stavit
Uporabniški avatar
 Vlajko
#81838
Nataša (v mestu \"Ihan\") napisal/-a:... Meni je pa ta svinjak najbolj všeč. Pri Pegazu v hlevu je treba bit na višjem spiritualnem in intelektualnem nivoju, v sralčevem dolu pa drugega razen sr...itak ni :twisted: ...


... Žal pa statistika obiskov tvojo trditev dobesedno prekucne na glavo. :shock:

Koritnjak za svinje je v primerjavi z vsemi omenjenimi krepko zadnji. :roll: :wink:

Vse, razen enega (BMB) pa grdo "naščije" najmlajši med "Kr neki" smetnjaki. :D ... Aja, morda je to zato, ker Dpop neprestano klika nanj. :wink:
 Nataša
#81840
ja, u redu.

kokrkol

itak bom nehala pisat, ker me je sram, da mam tok postov...

grem med dpopovce...izbrisani...izginuli...desperacidos... :evil: :wink:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#81841
Vlajko napisal/-a:Koritnjak za svinje je v primerjavi z vsemi omenjenimi krepko zadnji. :roll: :wink:

:


Helou!
Vse je stvar kvalitete in ne kvantitete!!
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA