področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 Bajsi
#82930
Nataša napisal/-a:
Staša napisal/-a:Oooooo, Alja, krul krul, kaj je novega? :D


pa ne morš čist po vseh temah krult. Krul se samo v svinjaku, drugje se pa ci-vi-zi-li-ra-no obnašamo. že zavoljo otrok, madona! :lol:


Helou!
A tko, a pol se NM Bajsi ne-ci-vi-li-zi-ra-no obnaša, a!?!?!?
Že prou, že prou, si boš ti že še zapomlna kdaj si nazadnje užalila NM Bajsija!
A ti ni zadost, da si mu strla srce, a!
(personalnu uvredu može samo krvljom da se ispere press)
 Nataša
#82943
Bajsi napisal/-a:personalnu uvredu može samo krvljom da se ispere press


:shock:

počak ti vsaj tok, da rodim, pa se bomo pol klal!
Uporabniški avatar
 še1PR
#82955
Staša napisal/-a:Oooooo, Alja, krul krul, kaj je novega?
:lol: FUULLL :wink: A ti lohk pridm kr na uhe povedat? Pa... :roll: Anuško previt. Sej veš, da morm vadt pa to... :wink:

Nataša napisal/-a:aja, kokr vem, se Alja še bolj psihofizično pripravlja na predavanje
:lol: :lol: če je psihofizično pripravljaje zbiranje boljših slikc ven, pol je to res. :lol: nalagam pa itak tud v u en kr neki v kr neki kr neki :wink:

pegaz napisal/-a:Kaj pol zdej prej? Nam je dooooolgčas! ;)

Ej, najprej tole drsanje. Pridi(te) tja. Če bo dež gremo prec na analizo, drgač pa enmaučk kasnej... Mrbit? bo to PIRAmiDA.
 matej-jethro
#83344
še1PR napisal/-a:
matej-jethro napisal/-a:Jest čakam markizo, ker bo glasba se položila pod slike in se opravičujem, ker to izgleda z njene strani še ni urejeno..... :roll: he he......

Oj jethro, jest se ti ne upam tam odgovarjat, da me ne bo kak hišnik z metlo... :roll: , k tuki so nama pa obljubl, da lohk kako smetko vrževa, pa predstavo zrežirava...
Dej ti men sam povej, a se una TVOJA muska rima tud na kako Indonezijo al je un tričetrtinski, al kakšen takt že, uglašen sam na višinske vetrove RRTja? K se mi zdi, da je zdej mal več zanimanja za pogrebe! :shock: (zdej kr vidm kako se ti je enmau zataknl... :wink: ne take kot pri nas!!!) Da vem prioritetno listo nardit, kje začnem škart brisat. Torej Ararat al Sulawesi...


Ojla! Alja, mislm, da bi šlo. Ti dam v poslušanje in preceniš :wink:
Uporabniški avatar
 še1PR
#83352
matej-jethro napisal/-a:
še1PR napisal/-a:
matej-jethro napisal/-a:Jest čakam markizo, ker bo glasba se položila pod slike in se opravičujem, ker to izgleda z njene strani še ni urejeno..... :roll: he he......

Oj jethro, jest se ti ne upam tam odgovarjat, da me ne bo kak hišnik z metlo... :roll: , k tuki so nama pa obljubl, da lohk kako smetko vrževa, pa predstavo zrežirava...
Dej ti men sam povej, a se una TVOJA muska rima tud na kako Indonezijo al je un tričetrtinski, al kakšen takt že, uglašen sam na višinske vetrove RRTja? K se mi zdi, da je zdej mal več zanimanja za pogrebe! :shock: (zdej kr vidm kako se ti je enmau zataknl... :wink: ne take kot pri nas!!!) Da vem prioritetno listo nardit, kje začnem škart brisat. Torej Ararat al Sulawesi...

Ojla! Alja, mislm, da bi šlo. Ti dam v poslušanje in preceniš :wink:
No, super, se zmenva! Ampak jest bi sam muzko, brez plučnce! :wink:
Uporabniški avatar
 izyemna
#83353
jest tud navijam za diase+muziko! Akcija (skorajšnji) stric in teta :wink: !

lp
PS: A nas ti mal za nos s tole pljucnico, Matej? Pa pol še škraping? :nono: Ne se hecat.
 Nataša
#83354
TMAU!!!!

včeri sem bla še razumevajoča, ampak še mal izzivej, pa bo tega tvojega trpljenja kmal konc in boš zelo hitr zdrav in s polnim naročjem škatel, a se razumemo? Ma kaki škraping, šiba po pela. :evil:

itak je pa jasno, da bomo na konc nosečnice in mlade mamice in ostala švohotna bitja prestavljala pohištvo, ker gre ta svet kar nekam in pravih descev sploh ni več (razen Bajsija, ki pa itak nkol nima časa :cry: )
 matej-jethro
#83421
izyemna napisal/-a:jest tud navijam za diase+muziko! Akcija (skorajšnji) stric in teta :wink: !

lp
PS: A nas ti mal za nos s tole pljucnico, Matej? Pa pol še škraping? :nono: Ne se hecat.


Ne, ne vlečem :!: V ta cilj sm se tolk zagledou, da druge poti ne vidm 8) Trma je pa sestavni del mojega vsakdana in verjamem, kdaj je mal težko razumet :wink:
 matej-jethro
#83422
Nataša napisal/-a:TMAU!!!!

včeri sem bla še razumevajoča, ampak še mal izzivej, pa bo tega tvojega trpljenja kmal konc in boš zelo hitr zdrav in s polnim naročjem škatel, a se razumemo? Ma kaki škraping, šiba po pela. :evil:

itak je pa jasno, da bomo na konc nosečnice in mlade mamice in ostala švohotna bitja prestavljala pohištvo, ker gre ta svet kar nekam in pravih descev sploh ni več (razen Bajsija, ki pa itak nkol nima časa :cry: )


ja,okej! razumem :lol:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA