področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 softi
#90154
Ja, k boš pa glih in d nejbrhud k boš iskal bunker, pa prid no na enega-pivota, pa ti povem kakšen je možni scenarij za nadaljevanje psihića , da boš pol za anadrtajm vedu na kero lokacijo se podat, da boš res lahko pareral, knede :wink:.

Je enkrat nekdo dobro reko...Se vidmo, k se zagledamo 8)
Uporabniški avatar
 pegaz
#90296
softi napisal/-a:...After pri Stanku Ziherlu je uspel...Začelo se je z enim super filmom, kjer so menda nekateri kar zaspali vmes :roll: (v mestu se govori.press), pol se je nadaljevalo z junk food okrepčilom, pa z rumenim grozdnim sokom, pa pohvala gostiteljici, ker je tko dobr spekla 8) ...pol pa slikce, ene malo bolj krvave, kar je spet nekoga tolk zrelaksiralo, da je padu v prav ornk spanec (kavč pa dekca pa ga mamo). In potem še mal slikc....In potem smo odpujsali domov....

Bilo je prav luštno...Tolk pa od mene :wink:

Ja, res je uspel.
Smo zmličil tud ananas samo kriči.
Tist od dekce se nč ne spomnim, je blo pa zlo prijetno.
(Ja ne priznajem ovaj sud PRESS)
Tko da, sorči Bobo, drugič bo treba u drug žep sežt po kompas, ne sam po odpirač za flaše.
Alja se povzdiguje v nov red After Organizatorice, Softi pa v njeno Kronistko.
Kwa čmo, kola je.

Nadvojvoda "gdomespetbudi" Pegaz :)
 eggy
#90574
Hmmmm, ko tole berem......res sem nekaj zamudila, se mi zdi. Ampak.... sem tudi zvedla, da se bo menda ponovilo :)

Ne vem zajkaj so stvari na tem svetu tako neenakomerno razporejene. Najprej 3 mesece nič, pol pa tri stvari ukup :)

Uživajte v sončku....

eggy
 matej-jethro
#90681
Pa sej jest sploh nism nobenga pogrešou 8) Forumovci ste za take free frajders najte itak prehudi zame!!! Pivo pivo pivo pa pivo pa kr neki pod deko zvijat pa spet pivo pa pivo ter kdaj se spet dobimo, da bomo kakšno pivo.......V levem kotu ekrana (zgoraj) pa piše Tek...., kva že?
A ni dost bl na izy tko kot je blo dva dni nazaj? Šel sem na Garbareka v Križanke in potlej prou na slowdown you move to fast spil eno piv...oops :ignore: Men se to zdi definitivno bolš!! Sorry, no! Mislmmm pivo, bljek.....

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA