področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#76733
Pozdrav!

8) Jeh, takole je. :) Oni dan smo po LM sedeli v Subitu in moram priznat, da me je takoj, po koncanem krmljenju zgrabilo, da bi nekje porabil se tisti visek enerigije, ki je ostal po dolgem teku. ;) Sicer so bili vsi okoli mene malo nejeverni ob predlogu, da bi sli se kam plesat in potem je obveljala tista "tumačmortozavorto" in smo odpujsali vsak na svojo stran. Ampak zelja je pa ostala. :)
Namen tele teme je v zivo preverit razlicne prostore, kjer bi lahko odvajali visek energije po tekaskih preizkusnjah. Torej, drage forumovke in forumovci na dan s konkretnimi predlogi. :) No, pa kaksen opis posebnosti je tudi dobrodosel. :)

lp, oranzni slon
 eggy
#76770
Ej......super.......

Ja, ker imam malo daljse lase......rabim malo več časa, da se posušijo in sem na analizo po LM malo zamudila :) Ampak.....tisti, ki smo še bili....smo se imeli super. Mi pa nihče ni nič omenil debate o plasnih korakih :)

Tko.....jest glasujem ZA......
Uporabniški avatar
 pegaz
#76773
Slonson,

samo poglej, kako smo ga neusmiljeno žurali v PDZM časih (Orto, Franci, you name it!) - mislim, da se je v Ortu skor podrl tisti ubogi strop...
Ahhh, spomini.... :)
Kokrkoli: ZA, lokacija pa ni tako važna.

LL, Pegaz :)
 Nataša
#76776
ja, v ortu je blo faaaajn, tm je tukalicam začel dogajat :P :heart
Uporabniški avatar
 primus
#76778
ampak samo zato, ker smo mi bli tko diskretni in smo vaju pustl same.
pravzaprav smo se dolgočasil en štuk viši...

zdej je že tolk daleč, da to lohk povem. :D
 Nataša
#76780
primus napisal/-a:ampak samo zato, ker smo mi bli tko diskretni in smo vaju pustl same.


ja, drgač se gvišn ne bi znajdla :lol:
Uporabniški avatar
 pegaz
#76784
Nataša napisal/-a:
primus napisal/-a:ampak samo zato, ker smo mi bli tko diskretni in smo vaju pustl same.

ja, drgač se gvišn ne bi znajdla :lol:

Po mojem je biu en drug razlog, da sta se skupi tiščala v tistem krožku odspodej... ;)
(katalizator PRESS) :) :)
 Nataša
#76786
katka napisal/-a:bi z veseljem zaspinala kako glasbeno željo...

Slika


OK! Running to stand still od U2, bi šlo? :wink:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#76851
Pozdrav!

8) Ze vidim, da bom moral kar dolocit datum in kraj. ;) :D Torej, lipi moji, v petek 17.11.2006 jo bomo mahnili na posebne priprave za Palmanovo. :twisted: Zacnemo ob 2100 v Ortu in potem nadaljujemo glede na dnevno ponudbo in povprasevanje. :wink: Dodatni predlogi so zazeljeni ni pa nujno, da bodo sprejeti. :P :D ;)
Eto, dovolj zgodaj veste, da ni prav veliko moznosti za izgovore. :) (nisam znala PRESS) :P
Srecno!

lp, oranzni slon
p.s.: Seveda je odprt tudi sobotni termin. (rano jutro PRESS) :wink:
Uporabniški avatar
 softi
#76874
Slon, pa tvoja ideja je več kot genialna 8) ! Kaj pa če jo malo modificiramo in bi recimo že to soboto zvečer šli stestirat place, kamor bi se šlo naslednji vikend? Ja preverit je treba....kolksimortokopridešzorta :twisted: ...

No?
:wink:
Uporabniški avatar
 še1PR
#76883
Ja! :) Softi! To! Sem za modificirano varianto... naslednjivikendnemoremspljoh :(
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#76977
Pozdrav!
še1PR napisal/-a:Ja! :) Softi! To! Sem za modificirano varianto... naslednjivikendnemoremspljoh :(

8) Eh, kaj naj recem :?: Nic :!: In se ob tem veselim, da je ljudstvo tako zagreto, da poda tudi svoje genjalne predloge. :) :twisted: Ob taksni kolicini posebnega treninga bom zmagal ze, ce bom prisel na bus za Palmanovo. :twisted: Ampak, kar ne ubija, krepi. :P
Skratka, v soboto 11.11.2006 in petek 17.11.2006 vadimo po posebnem programu. :) Srecno :!:

lp, ornazni slon
Uporabniški avatar
 pegaz
#76989
oranzni_slon napisal/-a::twisted: Ampak, kar ne ubija, krepi. :P
lp, ornazni slon

Companhero,
da te popravim: kar ne ubija, te samo mal spešta al pa ubuta. Nč ne vem o jačanju ;)

Aja, datumi so pa kr u redu.
(Pevajmo do zora PRESS)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#77005
Pozdrav!
pegaz napisal/-a:....da te popravim: kar ne ubija, te samo mal spešta al pa ubuta. Nč ne vem o jačanju ;)

8) Eh, leteci prijatelj, pri meni je to malo drugace. :) In iz prilozenega je razvidno, da sem zmeraj krepkejsi. (sirimo se PRESS) :) :D Bo teta, ki meri kozno 'gobo' na copperju drugo leto cisto navdusena nad menoj. :) ;) :twisted:
Ali je termin posebnih priprav na palmanovo pravi bomo lahko ugotovili sele 20.11.2006. :D

lp, oranzni slon

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA