področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 SimON
#9466
Zivjo, po dolgem času! (Sicer vas pa redno berem, sem naročen :x :roll: )
No, mimogrede, vidim, da vsi poslušate zelo kvalitetno glasbo, :? , pa me zanima, ali ima kdo CD od Đinksov, namreč iščem ga že kar cel mesec in ker bom zdaj zdaj izgubil živce, ga bom moral iti kupit :twisted:

Drugače pa se pridružujem Staši, Pink Floyd v živo so božanski, trubači v Guči pa tudi, samo vsak po svoje (if you know what I mean) 8)!
Uporabniški avatar
 vidkul
#9479
DREAM THEATER od njih imam vse CD.
Transatlantic
To sta meni najnajnajljubša benda. Seveda so še ostali ki ste jih že našteli.

A gre kdo na G3?

lp vid
Uporabniški avatar
 Bajsi
#9489
Helou!
Letošnji festival Lent je izredno bogat. Vlatko Stefanovski (Leb i sol), Eric Burdon (The Animals), Creedence Clearwater Remember, David Brynt (Talking Heads), Katalena, Magnifico,....
Vec na: http://lent.slovenija.net/

Na uradni strani v napovedniku ni Creedence Clearwater remember. Vendar sem včeraj pri ogledu oddaje Brane Rončel izza odra zasledil, da nastopa tudi ta skupina z očigledno novim imenom!??!
Uporabniški avatar
 Staša
#9496
Lučko napisal/-a:
ales napisal/-a:Zdajle: Ana Oxa - e tutto un attimo in se zraven derem in poizkušam pregnat sivino zunaj.

Aleš, evo ti za lepši dan:
www.klub-odgik.org.pl/bajerne/be_happy.swf
...don't worry, be happy :wink:


Tale je pa tolk lušna, da sem si jo sposodila in razveselila sodelavce, med njimi še barb - dvojno!
 Sašo
#9500
Bajsi napisal/-a:
Na uradni strani v napovedniku ni Creedence Clearwater remember. Vendar sem včeraj pri ogledu oddaje Brane Rončel izza odra zasledil, da nastopa tudi ta skupina z očigledno novim imenom!??!


Creedence Clearwater Remember nastopajo na Večerovem odru 25. 6. ob 22.00. Gre za dvojnike legendarnih Credence Clearwater Revival.
 Nataša
#9503
dvojnike???!!! a to je kao Doorsi brez Morrisona al je to še kej hujšga?? :roll:
 dpop
#9585
Nataša napisal/-a:a to je kao Doorsi brez Morrisona al je to še kej hujšga?? :roll:


Najhujsi niso Doorsi brez Morrisona...
NAJHUJSI SO WINDOWS XP :wink:

LP Darko

P.S. 2000 RULZ
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#9589
Pozdrav!

Hmm, ali prav voham eno tako lepo krizarsko (sveto) vojno? Ja, ja slon to bo to. Pejd greva mal lahkih nog naokrog. :-)

lp, oranzni slon
 Nataša
#9592
dpop napisal/-a:NAJHUJSI SO WINDOWS XP :wink:


evo eno bogokletno izjavo, ki bo kuj za objavit v lejdi pod rubriko Svašta oz. pigs will fly:

Se strinjam s teboj, Darko! :P
 dpop
#9597
Nataša napisal/-a:Se strinjam s teboj, Darko! :P



SHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

She agree with me.....

Prihajajo štirje jezdeci apapokalipseeeeeeee....

LP Darko

P.S. Nataša, ti si pa en špilferderber.. a veš?! :wink:
 Nataša
#9615
dpop napisal/-a:She agree with me.....


agreeS!!! c, c, c, Darko...

ja sej pravm...the second coming. lihkar dele. :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#9813
Zdaj sem gledal na TV 2 film Eroica, zaigrali so 3. simfonijo, enkratno poslušanje in spoznavanje Beethovnovega značaja. :shock: :shock:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 39

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA