področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

 saška
#134217
A ti kdo plača, da to na večih forumih objavljaš?
Sem to že večkrat prebrala v teh dneh.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#134762
Helou!
Ej, Pegaz!
Tole je pa tipična slovenska foušija. Jest bi pa rad zasluzil takole brez dela nekaj desettisoc eurou. Zdej si pa umaknu prispevk pa ne vem več nobene povezave. Lohka teb k si akademik, pa zvenece titule, pa potovanja po severu, jest moram pa bajto zidat.
Ah brez veze. Zdajle bi z nekaj klikanju lahko zasluzil kar neka evrčkov, ne pa da pisem neumnosti po TF.
Ah, Pegaz, tud ti nis vec kar si biu učasih.

pies: Ce bi fousija gorela bi imeli Slovenceljni resen energetski problem.
zanimiva zamisel: toplotna črpalka foušija/voda?!?
Uporabniški avatar
 pegaz
#134862
Bajsi napisal/-a:Helou!
Ej, Pegaz!
Tole je pa tipična slovenska foušija. Jest bi pa rad zasluzil takole brez dela nekaj desettisoc eurou. Zdej si pa umaknu prispevk pa ne vem več nobene povezave. Lohka teb k si akademik, pa zvenece titule, pa potovanja po severu, jest moram pa bajto zidat.
Ah brez veze. Zdajle bi z nekaj klikanju lahko zasluzil kar neka evrčkov, ne pa da pisem neumnosti po TF.
Ah, Pegaz, tud ti nis vec kar si biu učasih.

pies: Ce bi fousija gorela bi imeli Slovenceljni resen energetski problem.
zanimiva zamisel: toplotna črpalka foušija/voda?!?

Dragi moj Bajsi!

Kakšna škoda, da se nisem spomnil nate, preden sem pobrisal ta nadvse zanimiv prispevek. In te s tem prikrajšal za dolge ure, ki bi jih lahko preživel za tipkovnico služeč denar, med tem ko tvoja družina solidarno betonira plato na bajti. Je že tako, nič ni zastonj. :)
Vsa sreča, da nisem pobrisal celega sporočila. Če te RES zelo zanima, kaj je pisalo, zgrabi gugleta in vnesi noter ime spamerja in naslov sporočila, dobil ga boš vsaj še na treh drugih forumih, brez registracije.

Hepi kliking in obilo zaslužka ti želim. Za mojo neskončno dobroto in prijazen nasvet pa ti ne bom zaračunal niti centa provizije. K si lih ti!

Tvoj Pegaz :)

pies: tud jez vas pogrešam!
 nejce
#159936
Ja dobr to!!! Zakon če se tko da...No sj maš pro, kera stvar se pa donc sploh še dela zastonj?!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA