povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

#247799
No, smo že nazaj iz sončne Gorice. V Ljubljani pa prav turobno vreme :(

Gorizia je bila tokrat spet Slovenska, saj smo pobrali večino nagrad tako v skupni razvrstitvi kot po kategorijah. Naše punce so razturale in osvojile prva tri mesta: Lucija, Neža in Aleksandra :clap:.

FOTKE.

Čestitke vsem. Se vidimo, če ne prej, na naslednji tekmi.

Lp, Matjaž
#247800
Matjaž hvala za fotke :clap:

Lep dan in lep tek. :D
Po tihem je bila želja za nov FB (pod 1:38) :D in do 15 km je še šlo, :D potem pa je začel padati tempo in na koncu v cilju 1:40:21 (neto) Vseeno zadovoljen. :)
Zakaj je začel tempo padati je lahko več vzrokov:
-viroza, ki še ni popustila
-premalo km v februarju
-nič intervalov in malo tempo tekov
Eden od vzrokov je bil tudi premalo okrepčevalnic na današnjem teku in sem tako do druge OK že dehidriral, :( tako da sem se moral na 2 OK ustavit in spiti pol litra vode. :beer:

Da se pa ne bi samo izgovarjal; dejstvo je, da bo treba ta mesec še veliko garat brez izgovorov. Da bi vsaj bilo vreme malo bolj topleje. :D

Hvala vsem za prijeten dan, ki smo si ga napravili. :D

HVALA NANI IN BOJANU za organizacijo. :clap: :clap: :clap:
#247803
Vidim, da ste uživali v lepi nsončni nedelji in prav je tako. Čestitke vsem za pretečeno razdaljo in dosežene rezultate, še posebej pohvale tistim TF ki ste krojili sam vrh tekme po kategorijah :laola :laola :laola .
Opala, ali ste imeli tokrat novega šoferja-bojanm??? :D :D :D
#247815
Super nedelja je za nami...tako kar se tiče rezultatov predvsem pa zaradi res super družbe! :wink:

Sam prihod v Gorico je bil že v soncu in tako ni bilo težav, kar se tiče izbire tekaške opreme,
ker doma je še vse kazalo na to, da me bo spet zeblo...rokavice so pa itak obvezna oprema. :D
Že na štartu občutek, da smo v Sloveniji...sami znani obrazi in res je lepo stati na štartu in čvekati do samega poka pištole..potem pa vsak po svojih močeh do cilja.
Sam sem imel na začetku kar malo težav, da sem najdu pravi ritem ampak na žalost sem kr hiter ostal sam, kar mi nekak ni blo najbol všeč zato sem kr par km lovil tekača pred sabo in potem je šlo prec lažje...4-5 km pred ciljem sva ostala z Mirkom sama..."par ovinkov" in cilj je bil pred nama...rezultat...SUPER! :wink:

Hvala Bojanu in Nani za enkratno organizacijo :clap:
Hvala vsem za res lep dan in enkratno nasmejano družbo!!! TF itak zmaga...čestitke vsem :laola

p.s.
Tomaž, Matjaž tnx za fotke :wink:
#247827
kavica pa sonček in poležavanje ob morju je bil najboljši del dneva. Sem pozabil omeniti, da je moj nadomestek v tem času lavfal v Gorici :mrgreen: .......lepo mi je bilo ob misli z vami, ki ste bili v Gorici, ampak včasih smo samo virtualno povezani...
Čestsitke vsem udeležencem in če sem čisto iskren mi je kar žal, da sem šprical to prireditev, ker pač v družbi prijateljev je tudi zelo lepo. :laola
#247828
- Prijeten izlet v družbi najboljših.
- Po daljšem času sem se spet pojavil na "sceni."
- Morda je ravno moja odsotnost iz dogajanja kriva za mojo pozabljivost. Prvič v življenju se mi je namreč zgodilo, da sem doma pozabil superge. Če bi bil tam z lastnim avtom, bi se verjetno le obrnil in odpeljal domov. Že sem razmišljal o tem, kaj bi lahko počel tu medtem, ko bodo drugi tekli. No, pa se je kar kmalu pojavila rešitev, saj mi je sotekač posodil svoje, v katerih je prišel (HVALA, sorry ampak sploh ne vem kdo si :oops: ). Sicer so bile eno številko večje od mojih, a tekel sem vseeno lahko. MiciM mi jih je s strokovnim prijemom zavezala po "službeno" in je šlo.
- Časa za ogrevanje žal ni bilo.
- Prvič v življenju sem tekel brez ure.
- Štartala sva skupaj z Obivankenobijem.
- Vmes se ustavljal nisem, pil tudi ne in moram priznati, da mi je bilo težko.
- V cilju so me bolela ramena (predvidevam, da zaradi preveč napete drže med samim tekom)
- Končni čas 1:25:15 (bolje, kot Ljubljana lani, kjer sem bil totalno razočaran in bistveno slabše, kot lani tu na isti progi, kjer držim svoj rekord). Nimam izgovorov, takšna je moja trenutna pripravljenost, hitreje nebi mogel iti.
- Prejšnja leta sem že na začetku sezone eksplodiral in je šlo potem le še na dol, letos bom skušal situacijo obrniti.

Čestitke vsem caricam in carjem za rekorde (nori časi), pokale, medalje, buteljke in ostala darila.

Se vidimo čez 3 tedne v Sežani (upam, da v svojih supergah :D ).
#247839
čestitke vsem, kamor štejem sudi sebe :D
začel sem hitro. pri desetem (mislim da še pri osmem) kilometru sem imel že vsega čez glavo, sem hotel počakati mojo drago. tempo sem močno zmanjšal (mislim da), pol pa mi je počasi šlo naprej. tekel sem z mislijo da sem prišel uživat in ne tekmovat. pa se je misel kar dobro usidrala v mojo možgansko celico :!:
zadnji kilometer in pol sem pospešil tempo. s tem sem seveda najbolj zadovoljen. moči imam dovolj, le volje za tekmovanja mi zmanjkuje :!:

PS: nisem imel majice TF, pa me ni na nobeni fotki, šment :?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA