povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

#259116
So pa pohiteli! :clap:
Potem najbolje, da svoje poročilo skopiram sem:

Pa smo ga! Tokrat drugič, prvič pred dvema letoma.
Tokrat sem za 1000 metrov plavanja potrebovala 23:08. Kar pomeni, da sem plavanje izboljšala za kake 4 minute (natančno moram še preveriti), kar je približno za 15 % - oziroma če povem v bolj tekaškem žargonu ... Kot če bi 10ko izboljšala s 54 na 46 minut. No, nekaj takega ... Kar ok, a ne? :mrgreen:
NISEM bila zadnja iz vode, pa tudi predzadnja ne, in celo predpredzadnja (od dvanastnih) ne. :mrgreen:

Tudi menjava je šla tokrat lažje - predvsem zato, ker nisem vlekla nase nogavic, ampak sem pač tekla brez njih. Še dobro, da je bila proga kratka, ker bi me sicer ožulilo. Tek pa ... pozabila sem že, kakšen klanec je tja gor ... in dol ...

Ampak je bilo fino. Prišla sem malo prej, tako da sem videla še pogumneže, ki so skakali z 10-metrskega mosta (kasneje sem se povzpela nanj in si komaj upala pogledati dol - kaj šele, da bi skočila, četudi v vodo :shock: ).
Tjaši hvala za pico - drugič pa jaz.
#259122
Še moje poročilo.

Ker sem redni udeleženec Jeseniškega akvatlona sem pričakoval, ko sem prišel na bazen, bolj malo udeležbo, ampak tokrat ste/smo se res izkazali. Lepo število udeležencev, da tej prireditvi res poseben čar. Upam, da se nas naslednje leto zbere še veliko več, da zapolnimo bazen, da bo na težki tekaški progi še bolj pestro ob srečavanju "sotrpinov".

Pa še nekaj o sami tekmi. Na začetku so nas razporedili v steze. Jaz sem bil razporejen skupaj z Mirotom in (mislim da oziroma ni druge možnosti :wink: ) Špelo. Vsi trije smo "žaboni" in že v začetku smo se dogovorili kako obračamo, kdo gre naprej itd. Sam sem se kar malo podcenjevalno podal prvi. Že kmalu (po eni dolžini in pol) pa kot brzi vlak mimo mene Špela :laola :clap: . Poizkušal sem ji slediti a kaj več kot 25 m zaostanka ni šlo. Kljub vsemu pa je bil čas moj drugi najboljši v plavalnem delu v vseh mojih dosedanjih nastopih. Tako da je lovljenje oziroma bolj sledenje Špeli prineslo tisti zadovoljiv čas plavanja.
Iz bazena sem izstopil kar z malo mešanimi občutki, ker sem imel občutek, da sem kar precej utrujen. Že natikam nogavice, tekaške copate, naredim en požirek iz bidona, vzamem majico in gasa... Tek je šel kar nekako po planu, edino v klanec se pa ne morem privaditi. Res je strmo in vsakič se bojim, da bom shodil v to strmino a vedno mi nekako uspe še malo iztisniti iz sebe :D 8) . Tako sem odtekel dva super kroga (mislim da tekaški rekord proge) in bil na koncu zelo zadovoljen s svojim nastopom.
Na koncu sem še malo poslikal, šel na zaslužen radler in nato domov.

V glavnem: teli jeseniški akvatloni so ZAKON!!

Upam , da drugo leto pride še kdo, sploh tisti, ki pravite, da hodite na prireditve zaradi uživanja in druženja, kajti to je res zelo prijetna prireditev za oboje. Seveda pa bi bilo lepo tudi, če pride kakšne "norc" in nam malo "nakaže".

LP
#259133
ris9 napisal/-a:Pa še nekaj o sami tekmi. Na začetku so nas razporedili v steze. Jaz sem bil razporejen skupaj z Mirotom in (mislim da oziroma ni druge možnosti :wink: ) Špelo. Vsi trije smo "žaboni" in že v začetku smo se dogovorili kako obračamo, kdo gre naprej itd. Sam sem se kar malo podcenjevalno podal prvi. Že kmalu (po eni dolžini in pol) pa kot brzi vlak mimo mene Špela :laola :clap: . Poizkušal sem ji slediti a kaj več kot 25 m zaostanka ni šlo. Kljub vsemu pa je bil čas moj drugi najboljši v plavalnem delu v vseh mojih dosedanjih nastopih. Tako da je lovljenje oziroma bolj sledenje Špeli prineslo tisti zadovoljiv čas plavanja.


Me veseli, da je lovljenje dobro vplivalo tudi na tvoj rezultat! :D
Jaz sem očitno malo podcenjevale svoje plavanje in se potem kar mučila, da sem te v tisti začetni gneči treh na eni progi prehitela. :D Potem je bilo pa sploh super, ker so ob bazenu navijali. :D
Zdaj sem pa povezala tudi vzdevek na forumu z obrazom.

Mogoče nas bo naslednje leto res kaj več. Tjaša ima zanimivo taktiko: tistega, ki pride na novo, pelje še na pico. :lol:

aadler, hvala za čestitke! :D
S plavutkami sploh še nisem poskusila plavati, moja stopala so pa le številka 36. :lol:
#259151
:laola
Čestitke vsem udeležencem :clap: :clap: :clap:

Sem bil lani , ko sem še Janeza z Gorenjskega glasu prepričal, da je šel :juhuhu: letos mi je tale čist ušel z glave :( :-(( pa tko sem mislu, da se bi ga udeležil :driver: skupaj s skoki bi bilo fenomenalno :rol: .
pa drugič
#259155
Je bil to eden bolj (najbolj) obiskanih akvatlonov do sedaj, tudi otrok se je kar lepo število nabralo in jih je bilo pravo vselje pogledat, ko so tako zagnano plavali, pa tekli, kot pol mi.

Res so zakon ti akvatloni, poletje brez njih sploh ne bi bilo pravo, če se bomo šli pa čez dva tedna še triatlon, bo pa še toliko bolje :) Plavanje mi je bilo kot vedno v čisti užitek, ni pa to bil moj dan za tek in se mi je tist neskončen klanec zdel še bolj strm, kot ponavadi, sem šla malo kar lepo "peš".

Je bilo pa plavanja, pa teka ravno prav in tako pica večerja povsem zaslužena....upam, da še kdaj ponovimo :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA