povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

#273782
Po novembru (Crikvenica) končno prva tekma v novi sezoni tud zame. :D

Super družba, dokaj ugodni vremenski pogoji in presenetljivo dober čas v cilju. 8)

Aja, pa TF si je priboril 3. stopničko med najštevilčnejšimi skupinami!! :laola :TF)
#273788
Jaz bom kot ponavadi bolj dolg kot moji predhodniki. Se opravičujem vsem, ki vas ne zanima dolgovezenje.

Najprej ena graja za TEKAŠKI FORUM. Kje k.... za vraga ste bili vsi ko so bile podelitve. Kot je že omenil 5r002, smo se kot ekipa uvrstili na 3. mesto po številu udeležencev. Vendar nas je tam stala zgolj peščica. Bilo je videti prav žalostno. Namesto, da bi so do neba slišalo: "Tekaški forum." Jaz sem prevzel nagrado in upam, da mi ne boste zamerili, da sem jo takoj razdelil med ljudi, ki jo bodo potrebovali.

Sicer sem bil pa v Gorici letos že petič in mi res sede, saj tu vsakič izboljšam svoj čas (razen lanske izjeme). Je pa zanimivo, da vsakič malo spremenijo traso. Za takšno ceno, organizacija solidna, z eno samo pripombo iz moje strani. Letos ni bilo tempo tekačev (se opravičujem, če se motim in jih le nisem opazil). Vem, da so lani bili tudi za čas 1:20, katerega sem se nameraval prijeti letos. Štartala sva skupaj s Perotom (5r002), Obivankenobija pa sploh nisem opazil. Pametno sem se odločil že na začetku, da Petru ne bom sledil, ker me bo to ubilo, ampak se lepo držal svojega tempa. V mislih sem si rekel koliko časa zdržim čim bolj sproščeno do 3:50/km in je šlo do polovice brez večjih težav. Pred tunelom najprej ujamem Zupan Stankota, približno na 12. km še Vrhunc Matjaža in skupinico. Moram priznati, da sem se ene 3 km šlepal v tej skupinici v zavetrju. Prvič je šel tempo krepko nad 3:50 na 15. km. Do cilja sem še zdržal in stisnil, sicer precej počasneje, vendar mi je rezerva od prej prinesla nov magični čas 1:19:55. Noro.
Obivankenobi je bil sicer spet pred mano, vendar tokrat le še 51 sekund.

Nekoč nekdaj, sem se bolj v hecu kot resno zagovoril (menda celo napisal), da bom začel razmišljati o maratonu, ko bom polovičko spravil pod 1:20, čeprav sem mislil, da mi to itak nikoli ne bo uspelo. Sedaj pa mi je, torej imam problem. Ampak problemi so zato, da se rešujejo.

Neverjetno sta me presenetila Daneja Grandovec in Robert Kotnik. Očitno se vračata v bitko za olimpijske.

Bravo mi, bravo vsi.
#273796
Tae.....tako pisanje, kot si ga napisal ni dolgovezje :laola s pravim užitkom sem ga prebrala. :D :clap: :clap: :clap: najbolj pa vesela nečesa......nisi več obremenjen koliko sekund na kakšen kamen, minuta na tem ovinku, sekunda prepočasi .... :bum: itd.......superca,čestitke, da si tako veliko naredil na sebi, da znaš biti sproščena oseba na teku :clap: :clap: :clap:
#273798
Mene je pa pri ženskah bolj presenetila Mateja Kosovelj, pri moških pa Peter Oblak.

Pred kratkim sem bral, da se v lov na olimpijsko normo podaja tudi naša veteranka Helena Javornik...
Ob Luciji Krkoč, Daneji Grandovec in Neži Mravlje bo tako lov za olimpijsko B normo nadvse zanimiv! :D
Vprašanje če se lahko v boj vključi tudi Mateja...
#273804
MED REZULTATI JE PRECEJ NAPAK PRI PRIIMKIH IN IMENIH, TAKO DA TISTI KI NAMERAVATE TEČI TEKE V EVROPSKEM POKALU POLMARATONOV, UKREPATE PRAVOČASNO IN TAKO POSKRBITE ZA UVRSTITEV NA KONČNO LESTVICO.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA