povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

#282870
To ste pa hitri, z rezultati :clap:
Prvič v Brežicah :D Dobro organiziran tek. Sem mislila, da se bo ob 20. uri nekoliko shladilo, ko smo štartali na 10,5 km razdalji. Vroče kot pri norcih. Če si prehitro začel, se ti je slabo pisalo v drugem in tretjem krogu. Na delu so bili spet reševalci :( Vedela sem, da imam precej utrujene mišice, saj sem dan pred tem izvajala intenzivne vaje s TRX :bum: , še prej pa tekla na Vršič, pred tem pa dva polmaratona v Mozirju in Celju :oops:
Ker sem začela precej umirjeno, z občutkom, sem hitro dohitela prvi dve tekačici, torej drugi in tretji krog sem vodila in prišla na cilj z minuto prednosti :D Na poti se mi je nebodigatreba dvakrat odvezala vezalka, danes jih zalučam naravnost v smeti :?

Hvaležna sem tamkanjšnjim prebivalcem, da so nas tako gostoljubno postregli s tuši :laola
Med tekom sem sanjarila o bljižnjih Čatežkih toplicah, koncertu, mrzlem :toast: ..podobne misli so me pripeljale do cilja. Spiker me je sicer spregledal, tako je prvo mesto podelil drugi sotekačici :twisted:
Sledila je podelitev na odru, pred koncertom Tabujev. Energičen spiker je od vsakega zmagovalca terjal govor :wink: No ja, kaj pametnega nisem povedala :wink: Pogrešala sem Primoža Kozmusa, a se je opravičil :wink: Naj mu bo :wink: Mislimo nanj!
Odpiranje šampanjca ni ravno moja spretnost, pa še topel je bil :wink:

Sledil je koncert, pivo in rajanje, a to je že druga zgodba.

Čestitke vsem tekačem, obivankanobiju za drugo mesto, Mrzliju in Slavki :laola
#282879
Ja moj drugi nastop v Brežicah se po eni strani ni izšel po mojih željah... :roll:, saj sem pričakoval, da bom izboljšal lanskoletni čas (39 min)... :), vendar sem na koncu tekel več kot dve minuti počasneje (41.14 min) :evil:, Garmin mi je izmeril 10.56 km oz. povpr. tempo 3.54...res, da so bili zelo težki pogoji (vročina, vlaga... :evil: ), ampak vseeno ne vem, zakaj ni bilo prave hitrostne vzdržljivosti (prvi 3 km so bili v povpr. 3.36 min/km), kar se mi ne zdi prehitro, nato sem pa precej popustil in je kakšen km bil tudi v tempu 4.10... :evil:, po drugi strani sem pa :D , da sem kljub precej slabšemu času dosegel isto uvrstitev kot lansko leto in sicer 5. mesto absolutno ter 2. v kat. 8)
No, kokrkoli že, sama prireditev se mi je zdela dobro organizirana (vseeno sem pogrešal še kakšno postojanko z vodo...), še posebej sem se imel fajn na odličnem koncertu Tabujev... :laola :clap: :D
Tilcara,čestitke tudi tebi za zmago, res razturaš na vsaki tekmi... :cast1: :clap:, in vsem ostalim za odlične rezultate... :laola :clap:

Lp :wink:
#282902
Obivankenobi napisal/-a:Ja moj drugi nastop v Brežicah se po eni strani ni izšel po mojih željah... :roll:, saj sem pričakoval, da bom izboljšal lanskoletni čas (39 min)... :), vendar sem na koncu tekel več kot dve minuti počasneje (41.14 min) :evil:, Garmin mi je izmeril 10.56 km oz. povpr. tempo 3.54...


2 minute so glih dodatek na vročino pa vlago :) ...je še kar nekaj drugih imelo približno dve minuti slabši rezultat kot lani

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA