povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

#287490
Ptuj je mesto v katerega se rad vračam. Najprej za to, ker pač ima tradicijo in so tukaj že v rimskih časih tekli, ampak na žalost je velika povodenj :-(( leta 013 odnesla vse pokale in tlakovano stezo na kateri so se merili takratni gladiatorji.
Seveda smo sedaj v 21 stoletju in spet imamo stezo, ki zelo spominaj na gladiatorske igre, ker tudi, če je vremenska napoved za oblačno vreme...se na koncu zgodi, da je v drugi polovici že pošteno vroče :oops: , ker sonce najde pot, da osvetli Ptuj.
Sam tek na polovičko sem vzel, kot nov mejnik v svoji zajčji kerieri tempo tekača, ker sem moral gospo Nežo C. pripeljati skozi simulacijo prvega kroga na LM. Punca si je ubila v glavo, da gre na maraton in je rabila test ali je to sposobna. :bum:
Ker sem dan prej imel ogrevalnih 33 v Logarski je tudi meni odgovarjalo, da grem na izzi. Seveda mi je bilo všeč zjutraj, da nisem imel nobenih posledic od prejšnega dneva, kar se tiče mišic in je slo ves čas kot po maslu. Konstanten tempo je bila edina moja naloga in seveda hidracija na okrepčevalnicah. Letos so bile te postaje dobro založene in lahko dam organizatorju plus, da so popravili napako od lani. :clap: Progo že poznam in mi ni predstavljala kakega posebnega izziva, ampak Nežo sem samo občasno opominjal na določene posebnosti, da se je lahko pripravila.
Čeprav smo tekači ponavadi solerji in tečemo sami za sebe mi je danes bilo všeč ravno to, da sva bil skupaj in je bilo časa tudi za čvekanje :hehe: . V tem primeru so se mi tiste dolge ravnine zdele za spoznanje krajše in tudi čas je izgubil svoj pomeni in se je cilj bližal z neverjetno hitrostjo. Sledil je še šprint in čeprav je malo ugovarjala :argue: sem jo poslal naprej, kot pravi kavalir in končni čas je bil kar nekaj minut po limitom.
Test uspešno narejen in sedaj ve kaj mora še popraviti do Lm in to se mi zdi ne bo težko, ker pač trmasta je dovolj in tam se seveda tudi vidimo.
Moji cukeri so bili ves čas idealni in se že ponavljam, da pač za dobro počutje je treba gibati in to daljše časovno obdobje in rezultati pridejo malo z zamudo v obliki dobrega zdravja v starosti......
#287516
raf napisal/-a:Sam tek na polovičko sem vzel, kot nov mejnik v svoji zajčji kerieri tempo tekača, ker sem moral gospo Nežo C. pripeljati skozi simulacijo prvega kroga na LM. Punca si je ubila v glavo, da gre na maraton in je rabila test ali je to sposobna. :bum:


Ha ha ha, hvala za tako nazorno predstavitev :bum:
Trmasta sem pa res, včasih še preveč, ampak kar se teka tiče, mi je ta trma všeč. Bil je res nepričakovano lep, tudi vroč dan. Ko sedaj malo razmišljam za nazaj, bi se tista dooolga ravnina, če bi tekla sama, res ubijalsko vlekla (pa čeprav bi imela slušalke v ušesih). Tako pa je ob čvekanju prav lepo minilo. Zadnjih 6 km se je tvoja vloga tempo tekača še dodatno izkazala za fenomenalno, ker bi drugače 100% del proge prehodila.
To, da sem tekla s tako legendo, mi je sploh v dodaten ponos in v nadaljno motivacijo :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA