Uporabniški avatar
 Vreme
#111548
Sebi napisal/-a:Ups, se pardoniram! Sem pozabila, da je "Mariborska poslovalnica" pridobila kar nekaj novih "artiklov". :D


:-- :-- :--

Meni je vseeno kje, ali vega ali mesno, samo da je! :D

A prej pa bi se še radi razmigali?? Ja nič pol pa naredimo še novo letni tek po ulicah Maribora, organiziranega tako ali tako naše mesto pod Pohorjem ne premore! :?
Uporabniški avatar
 Sebi
#111549
@Z*: :cast1: Ko pridem enkrat pod 50 minutami na Pohorje, si bom dovolila govoriti s teboj.
 HanaMB
#111552
Če bo čas dopuščal (in deca in služba in pes), se pridružim(a)!

Sem zato, da se, preden se zasedimo, razmigamo.
Lp
Uporabniški avatar
 zvone
#111553
Pozdravljeni člani TF MB!

Kljub temu,da sem celo leto "vegetiral " si bom dovolil da se vam "pridružim".

Kje in kdaj?

Lep dan še naprej! Zvone
Uporabniški avatar
 klatez
#111555
Vreme napisal/-a:...A prej pa bi se še radi razmigali?? Ja nič pol pa naredimo še novo letni tek po ulicah Maribora, organiziranega tako ali tako naše mesto pod Pohorjem ne premore! :?

Ali pa poskusno odtečemo progo bodočega MB polmaratona (da ne bo prekratko)... :ignore:
Uporabniški avatar
 INOT
#111561
Eden izmed predlogov: glede na to, da si vas kar veliko želi pred čago tudi "gibanja" bi mogoče v poštev prišlo tud "peš na Pohorje" ali varianta gondola+hrana za tiste, ki se jim ne da?
Uporabniški avatar
 Sebi
#111562
No potem pa še eno prej odtečimo. :lauf: Jaz sem takoj za.
Uporabniški avatar
 Vreme
#111570
Ham jaz sem misli, da pretečemo km ali dva vi pa predlagate kar ultra mučenje :lol: pred čago! :cry:
Uporabniški avatar
 Tatjana
#111574
INOT napisal/-a:Eden izmed predlogov: glede na to, da si vas kar veliko želi pred čago tudi "gibanja" bi mogoče v poštev prišlo tud "peš na Pohorje" ali varianta gondola+hrana za tiste, ki se jim ne da?

Dobra ideja!
Uporabniški avatar
 Tatjana
#111578
Vreme napisal/-a:Ham jaz sem misli, da pretečemo km ali dva vi pa predlagate kar ultra mučenje :lol: pred čago! :cry:

Malo se je treba namučiti, da bodo potem rebrce bolj pasala ;)
Uporabniški avatar
 Sebi
#111581
Samo potem bo treba zgodaj iti gor, ker je ob 17h že temno, proga pa tudi ni (še) osvetljena.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#111720
Hitro je zamrla kuhinja predlogov.
Če prav razumem, imamo dve varianti
1) ista lokacija kot lani,
2) peš na Pohorje (gondola) na Bellevue

Predlagam, da izberemo za srečanje petek. V kolikor gre za predhodni tek ali vzpon na Pohorje (takrat bodo že luči prižgane), predlagam uro 17.00, brez fizičnih naporov pa predlagam 18.00 ali 19.00
Seveda bodo problemi prostora v lokalih, saj je december izredno zaseden, zato predlagam, da malo povprašate in kaj rezervirate, Štajerci/ke.
Na Pohorju bi morda lahko bili kar zunaj pri brunarici, kjer se na ognju pečejo klobasice :wink:
Mogoče bi bil drugi petek v decembru kar primeren?
:arrow: Kost je tu, glodajte :wink:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#111721
ero napisal/-a:ko se boste menili za uro (in dan) - mislite še na tiste, ki bomo prišli od daleč :)

:arrow: besede vrhovnega šefa so pa res vzpodbudne :cast1: :driver: :toast:
Uporabniški avatar
 Z*
#111748
Če je že Pohorje v igri ... pri Lukcu tudi sprejemajo zaključene družbe, imajo zelo dobro hrano, ambient je prekrasen: soba s kaminom ..., zunaj pa nočni pogled na Maribor in čudovito zvezdnato nebo, kia romantica :oops: ... Pa še za parking ni problem, in ko se prikotališ do avta, si že trezen. :mrgreen:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA