vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 herko
#164510
zanima me če kdo mogoče ve kje se da dobit kakšn video o učenju teka na smučeh za skating slog.?
do zdej sem teku na classiki zdej se pa priučujem skatinga pa gre drugim zlo lepo in z lahkoto, jz se pa kr mučim pa ne gre prov lepo
hvala
lp
 jursici
#165788
predlagam, da si vzameš kakšnega vaditelja ali trenerja, da te nauči vaje, oziroma ti s predvajami izboljša tehniko skejta!
Video ti ne odpravil napak!
lp
 ivaigor
#166202
Najbrž je res najboljši "video" učitelj teka na smučeh. Letos je izbira tečajev velika. predlagm pogled na www.sportnikoledar.si ali na 36. in 37. stran prve številke letošnjega Poleta.
 ap
#167508
Hojla!

Morda kdo ve, če bo organiziran kakšen tečaj za začetnike na Rogli oziroma ali bi bil kdo pripravljen pokazati osnove tako klasične kot drsalne tehnike.
 zigi
#168129
Zlo fajn je če se posnameš, jaz sem se kar na fotoaparat-se pravi lesena palica en vijak, gor pa fotoaparat. Tako boš takoj videl svoje napake, sploh če spremljaš tek na tvju. :P
 ina
#168570
ap, za tečaj se lahko pozanimaš tudi v Šoli teka na smučeh Šimen. Telefon 040 893 155, mail pa pwansar@volja.net. Jaz sem bila zelo zadovoljna. lp
Uporabniški avatar
 Igor3K
#207160
Dragi zagnanci za učenje smučasrekega teka!
V letošnji zimski sezoni pripravljamo za smučarske tekače več terminov na snegu. Dvo ali trodnevni tečaji so namenjeni tako začetnikom (klasična tehnika) kot tudi tistim, ki želijo izpiliti drsalno tehniko. Tečaji so organizirani v Planici (tri dni) in na Vojskem (dva dneva). Vzporedno z učenjem smučarsekega teka odraslih nudimo tudi začetne tečaje alspkega smučanja vašim otrokom. Otroke starejše od 7 let pa tudi že vključujemo v vadbo smučarskega teka. Podrobnosti najdete na: http://3ksport.si/programi/razpisi-tren ... ampov.html
Se vidimo v tekaških smučinah :roll:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA