vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 pero23
#212035
Ima kdo kakšno priporočilo glede servisa skate smuči v Ljubljani in njeni okolici. Glede na to, da sam nimam možnosti in znanja za mazanje in pripravo smuči iščem ustreznega (nepredragega) strokovnjaka ;)
 pero23
#212134
Kaj nihče ne maže in servisira svojih smuči, oziroma vsi to počnete kar sami?
Uporabniški avatar
 Popaj
#212135
Jaz svoje smuči servisiram na SKI-Strel servisu v Črnučah pri stari opekarni. To je poleg Eurospina. So mojstri za alpske smuči. Lahko vprašaš tudi po telefonu. Jaz sem tam z odnosom in kvaliteto zadovoljen. Ni poceni in ni drag!
 urosp
#212213
Nisme siguren, če servisirajo tudi tekaške smuči. Jaz k Strelu nosim alpske smuči in sem zelo zadovoljen. Bi pa tudi mene zanimalo kdo popravi (zakrpa) drsno ploskev in potem vtisne tudi novo strukturo. Servisi imajo za to posebne stroje in sama struktura potem pomaga, da smučka lepše drsi. Ampak po vseh teh servisih imajo stroje samo za alpske smuči.
 Andraž
#213299
urosp napisal/-a:Nisme siguren, če servisirajo tudi tekaške smuči. Jaz k Strelu nosim alpske smuči in sem zelo zadovoljen. Bi pa tudi mene zanimalo kdo popravi (zakrpa) drsno ploskev in potem vtisne tudi novo strukturo. Servisi imajo za to posebne stroje in sama struktura potem pomaga, da smučka lepše drsi. Ampak po vseh teh servisih imajo stroje samo za alpske smuči.


Jaz ti lahko vtisnem strukturo, ampak žal ne premanentno (drži cca 40 km)...

Je pa super, ker prilagajam razmeram.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA