Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 klavdija
#94137
Dobro jutro,
A vas kaj bolijo noge :? ?
No, rezultati so trenutno objavljeni na spletni strani uradnega merica časov ALPLES TIMING: http://www.alplestiming.si/rezultati/2007/index.php
Na uradni strani www.lto-sotocje.si/maraton malo kasneje, naš tehnik se napreč poti nekje po Saharski puščavi...
Ponovno - kapa dol celotni ekipi, spet je vse laufalo "kot po maslu" ali bolje rečeno letos po blatu. Pa še tisti tam gor se nas je usmilil ali pa so se vremenarji zmotili.
Čestitke prav vsem in lep pozdrav do naslednejga maratona.

PS. Čestitke k ponovni zmagi Goriške ekipe na Brajnikovem memorjalu!!!
Uporabniški avatar
 brankos
#94139
klavdija napisal/-a:PS. Čestitke k ponovni zmagi Goriške ekipe na Brajnikovem memorjalu!!!


Ja graparji (goričani) so že tretjič zapored zasluženo zmagali na Brajniku in to prepričljivo. Čestitke tudi vsem udeležencem na GM4O.
 Jožko
#94156
Pozdravljena Klavdija in vsi ostali prebiralci foruma!
Ja res je vse laufalo kot bo blatu, smo se zato tudi trudili in nam je nekako tudi uspelo, seveda smo bili pa najbolj zadovoljni, da je uspelo tudi vsem, ki so se za to trudili, nekaterim, žal to ni uspelo, pa saj bo še prilika. Hudih poškodb hvala bogu ni bilo kljub zahtevni in blatni progi.
Seveda čestitke najprej tebi Klavdija za izboljšanje svojega OR. Res sem bil prav vesel, ko sem te videl, da si zadovoljna sama s seboj.
Seveda čestitke tudi Goriški ekipi za zmago na Brajnikovem memorjalu. No Klavdija še članstvo v klubu prijateljev gorskega maratona pa boš čisto naša.
 Jožko
#94458
Pozdravljeni!

Kakor sem obljubil, glede majic!
Kvalitetne majice, podjetja Strojan(kakor leta prej)z vezenim logotipom maratona 4.občin je možno dobiti po naročilu za ceno 15 evrov.
Seveda bo potrebno na majice počakati kak dan, ker se majice delajo po naročilu. Pripišite tudi številko(VELIKOST)
NAROČILA POBIRAM DO 26.06.2004 do 24,00URE.

KRATEK ROK, KER KMALU NASTOPIJO DOPUSTI!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA