Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 Jožko
#35108
Lep pozdrav vsem!
Pomlad je prišla tudi v naše kraje.Sneg pobira vsak dan ga je manj.Priprave na maraton pa so tudi že v polnem teku.Sicer ga je višje v hribih še nekaj ga bo pa tudi pobralo vsak čas.
Prijave bomo letos pobirali samo po pravilih napisanih v razpisu,startnina bo za vse enaka.Prijavite pa se lahko po internetu,obrazce z kuverto in razpisom pa bo možno dobiti skoraj na vseh tekih po Sloveniji,vključno z Kraškim maratonom.Vse ostale informacije pa lahko dobite na strani maratona LTO: [b][url]http//www.lto-sotocje/maraton[/url][/b] Upam pa da bomo pripravili povezavo z te strani na prijavnico.Plačilo štartnine pa po položnici,na naslov,ki ga najdete na isti strani.
Upam,da nismo preveč zakomplicirali zadevo,tako bo odsedaj naprej vsako leto.Vse,ki se boste prijavili prosim da izpolnite vse od vas zahtevane rubrike,še posebno velja to za tiste,ki se boste prijavili po pošti.Toliko za enkrat,lepo se imejte in lep pozdrav vsem skupaj Jožko
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#35109
Hja letos bo pa treba zaorati ledino tega maratončka :lol: :wink: .
Dule ali mi boš razkazal ta teritorij :lol: :lol: .
Sedaj bo pa resnično treba malce več v hribe.
Ma da grizemo na Porezen a kako!
Najprej na južno v Hudo južno pol pa dalje imuri.
Skratka letos eden večjih izzivov.
Če bo vse posreči se pa letos res vidimo.Bom resnično delal na tem da ga končno osvojim.
Vsa prejšna leta sem se udeleževal maratona Predvor - Železna kaplja.Letos pa pride na vrsto ta, pa še kakšen maratonček poleg
:wink: .
ČAO!
Uporabniški avatar
 Dule
#35115
tomaz.zupancic napisal/-a:Dule ali mi boš razkazal ta teritorij :lol: :lol: .


Tomaž ni problem, bova skočila en popoldan na ogled drugega dela proge (to je Hudajužna-Porezen in spust do Petrovega Brda), ki mu pravijo tudi ura resnice :lol: :wink: Glede termina pa se bova že še dogovorila.. :)
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#35128
Ja ravno ta del še nisem prečekiral od Hudejužne in naprej.No tudi ta prvi del proge sem ga že sicer pregledal, a sem ga na žalost malce pozabil.Tako, da ga bom moral letos absolutno osvežiti in drugi del ( URA RESNICE ).
Skratka se pišemo in slišimo v vsakem slučaju!
ČAO!
 Jožko
#35178
Hojla!
Fantje danes me je pa ujezilo!Prijatelj Dušan jo je v lepem vremenu mahnil na Triglav meni pa čas to ni dopuščal pa sem moral v službo.Klic z vrha pa je bil pika na" I ".Po službi pa sem jo mahnil na našo prelepo maratonsko progo in to na naj lepši del.Pričel sem na odcepu za vas Znojile(stem,da sem do sem tudi pritekel iz doline.Potem pa naprej v Znojile ,Obloke v Huda južno.Tu sem mislil končati,vleklo pa me je še naprej proti Poerznu in sem šel.In to do snega se pravi na gozdno mejo.Povem vam prjatli,da se počutm enkratno Durnik je še ravno tako strm kod je bil(zdi se mi da vsako leto še bolj),pot pa enkratna mehka da se gre kod po tepihu.No očak Porezen je še odet v snežno odejo,če bi se potrudil bi po grebenu prišel na vrh skoraj po kopnem.Mislim,da bo v 14dneh sneg izginil seveda če ne zapade še kaj novega.Povem vam da sem prav res užival.
Tomaž,ko boš na našem koncu pa se kaj javi da rečemo kakšno tekaško seveda povabilo velja tudi Duletu in vsem ostalim,ki bi rabili kakšno pomoč.Lep pozdrav vsm skupaj Jožko
Uporabniški avatar
 žine
#35181
Hoj,
najprej...se mi je kar prijetno okoli srca naredilo, ko si nas tako lepo pozdravil - kot prijatle! In kakor ti privoščim tale popoldanski potep, ti ga tudi malo zavidam...z res iskrenim veseljem pričakujem letošnji maraton in upam, da bo kakšna od prihodnjih zim omogočila tudi zimsko ponovitev!
Lep pozdrav v Baško grapo!
Ž
Uporabniški avatar
 Dušan
#35422
Hojla!

Moja prijava je že oddana!

Ne vem sicer, kaj vse se bo še zgodilo do 18. junija, upam le, da bom za naš domači gorski maraton kar najbolje pripravljen! Glede na to, da se dela na progi že izvajajo, je jasno, da bo proga letos še bolje pripravljena! Startamo torej na izboljšanje svojih rekordnih časov!

Potrebna pa bo res vsestranska priprava! Jožko namesto da bi dvigoval uteži v kakšnem fitnesu, kar motorko v roke prime in s prjatli drevesa podira! Na trasi proge seveda!!! Jaz pa 500 m stran štiham njivo za krompir! Ja tudi roke je treba ojačat! Palice pri tem teku zelo pomagajo, vsaj meni!

Tudi turna smuka dobro dene! Triglav je bil super!!!

Lep pozdrav vsem!

Dušan
 klavdija
#35497
Priprave na maraton so v polnem zagonu. Prvi smo tudi že prijavljeni na E-način. Verjetno ste opazili, da e-prijavnica na naslovni strani maraton ( http://www.lto-sotocje.si/maraton ). No, ni še nobene sile s prijavo, le opozoriti sem vas hotela. Tisti, ki bi se radi prijavili po pošti, pa lahko prijavnice ( s kuverto! - Jože za vse poskrbi ) dobite jutri na Kraškem maratonu - tudi v primeru dežja... Lahko me pa pokličete in vam jih pošljem - 05 38 00 480.

Se vidimo v Sežani, če ne pa na Petrovem Brdu!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#35507
No jaz sem se danes elektronsko prijavil na ta maraton 4 občin in sedaj je to to :lol: :wink: .
Sedaj pa samo še počivati do štarta pol pa gasa :lol: :lol: .
Ma se šalim ha, ha.
Po mojem bomo na cilj prišli tako rdeči kot kuhani jastogi :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: .
Že vidim in čutim masažo, ki bo pasal po samem teku.
A ne bi bilo dobro če bi nekateri imel duplo dozo masaže :lol: :lol: , tako bi še rajši prišli :lol: :wink: .
No se vidimo na maratonu!
CIAO!
 Jožko
#35602
Hojla
Lep pozdrav vsem.Upam da je sistem za prijavo OK.Malo bomo še pokopirali SAMa in pripravili prijave tako,da bo lahko vsak videl prijave po vseh kategorijah.Mislim,da je to dobra zadeva.
Kar pa se tiče dvojne porcije masaže sem tudi jaz eden od kandidatov.(bova sla skupaj fehtat ane Tomaž)
Lepo re imejte pa uspešen dan Jožko
 Jožko
#36872
Hojla!
Sedaj,pa mislim da smo našo stran z prijavnico in vpogledom prijavljenih po kategorijah dokončali.Upam da je na naših straneh dovolj osnovnih informacij,da lahko vsak dobi kar ga zanima.Če pa je še kaj,kar pogrešate pa z besedo na dan in bomo dodali. Drugače pa vse poteka po načrtih organizacijskega odbora.Upamo da bo vse OK.
No lepo se imejte pridno trenirajte in oglasite se kaj. Jožko
Uporabniški avatar
 Dule
#37023
21 najboljših nas je že prijavljenih :wink: :!:

Vidim da je spet ravno v moji kategoriji najmočnejša konkurenca :evil: :P

Preverite tukaj :!: (klikni seznam prijavljenih)
 klavdija
#37032
Ja, če bo šlo tako naprej, bom še zmagal (če seveda pridem v cilj). Sem namreč edina prijavljena. Dajmo ženske, da ne bodo spet moški govorili, da so najboljši, najpogumnejši...
Upam, da ne bo v tej ohladitvi zapadlo kaj snega in da se bomo lahko čimprej odpravili na organiziran ogled proge. Moje še zapakirane pohodniške palice težko čakajo na preizkušnjo...

Lep deževen dan vsem. Malo počitka tudi prija.

Klavdija
Uporabniški avatar
 mirko1
#37051
saj sem vedel da na vas pride internet z zamudo.pri meni še vedno piše da je 20 prijavljenih in ne 21 8) :twisted: :wink:
lp,mirko
Uporabniški avatar
 Dušan
#40569
Pozdravljeni!

Ne čisto vsak dan, priznam pa, da pogosto preletim seznam prijavljenih! Število se je v zadnjih dnevih spet nekoliko povečalo tudi na račun večkratne prijave istega posameznika! Ziheraštvo prijavitelja ... ali pa napaka sistema!? Bomo poskrbeli, da bo stvar čimprej urejena!

Drugače pa si kot član organizacijskega odbora želim, da bi nas na letošnji tekmi teklo čimveč! Jasno, da nepreglednih množic tekačev ne bo, saj je to tekma za "izbrance"! Želim pa si, da bi letos postavili rekord v številu udeležencev! Recimo da bi bila številka 200 tista prava!!!

Problem številčnejše udeležbe je poleg zahtevnosti proge gotovo tudi ogromno število tekov širom Slovenije. Vsak vikend lahko izbiramo skoraj po mili volji, kje bomo tekmovali. Dan po maratonu štirih občin je npr. gorski tek na Ratitovec, ki po formalni plati letos šteje veliko "več"!

Katero tekmo izbrati?! Tisti, ki smo že tekli na maratonu štirih občin, si tega vprašanja ne postavljamo! Kot organizatorji ... nočemo prepričevati, verjamemo pa, da je res vredno vsaj enkrat poskusiti! Želimo le vljudno povabiti! In lahko zagotovimo, da boste preživeli enkratno tekmo!

Držte se!

Dušan

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA