Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

Uporabniški avatar
 ero
#59737
lep pozdrav vsem sedanjim in bodočim udeležencem Gorskega maratona štirih občin. tema, ki jo berete, je namenjena vašim vprašanjem glede same prireditve in udeležbe na njej. vaš moderator je Dušan.

prilagam koristne povezave:

:arrow: domača stran prireditve

:arrow: rezultati 2005
:arrow: rezultati 2004

:arrow: ePrijavnica
Nazadnje spremenil ero, dne 07 Feb 2009, 09:23, skupaj popravljeno 2 krat.
 Jožko
#61148
Lep pozdrav
Lepa hvala Eru, za lepo urejene strani v večih jezikih. Mislim, da so prvi rezultati že tu. Prišlo je kar nekaj pošte z vprašanji o našem maratonu. Upamo, da se nas letos usmili tudi zima in junija nebo več snežilo, že sedaj ga je v hribih veliko.
Vse ostalo pa poteka po planih, priprave so v polnem teku, ravno tako tudi prijave.
Lepo se imejte in uživajte, jer koli že boste. Jožko
 aleksander
#61149
Ravno včeraj zjutraj sem preveril progo na Poreznu,kjer se je dopoldne vrh kopal v prelepem sončnem vremenu.Glede na trenutno stanje bi rekel, da bo pred maratonom potrebno pluženje :wink: .Naredil sem tudi par lepih slik,samo jih ne znam gor spravit :oops: .Vglavnem priprave za maraton so v teku... :wink:

LP Aleksander
Uporabniški avatar
 Vlajko
#61153
Jest pa znam slikce gor popat, ne znam pa tolk pretečt kot ti. :oops:

A zamenjava :?: :D :wink:
 aleksander
#61204
Vlajko ti kar pridi,bova zajtrk pojedla, šla na Porezen, potem pa še slikce gor napopala,vsega skupaj za kakšno urco dela... :wink: :wink: :twisted:

Ja zdej pa še malo zares, če bi kdo rad šel na Porezen v sedanjih razmerah,se bi dalo zmenit, seveda iz moje smeri (Cerkno)...

LP
 Jožko
#61206
Pozdravljeni
Prav lepo je slišati stare soborce z one strani hriba. V letošnjem letu se nisva še srečala na vrhu Aleksander, pa sem bil že kar nekajkrat na Poreznu. Je pa res, da do vrha ne grem prav velikokrat, grem največkrat na Slovenski kup in Hoč pa švrk do Petrovega brda. Toliko pršiča kod sem letos preoral na tej prelepi gori že dolgo ne. Tudi zadnjo soboto sem bil gor sonca res ni bilo bila pa je prava zimska pravljica. Kar se pa tiče pluženja me pa res malo skrbi kako bo. Pa upajmo na najboljše smo optimisti!!!!!!!
Lepo se imejte, kjer koli že ste in lep pozdrav vsem iz zasnežene Baške grape. Jožko
Seveda vse to in pozdrav velja tudi Vlajku. Pridi pa bomo kakšno skupno rekli, tudi jaz imam lepe slike!
Uporabniški avatar
 Dule
#61224
aleksander napisal/-a:Vlajko ti kar pridi,bova zajtrk pojedla, šla na Porezen, potem pa še slikce gor napopala,vsega skupaj za kakšno urco dela... :wink: :wink: :twisted:

LP


Zelo fer ponudba. Kje je Vlajko :D
Uporabniški avatar
 Vlajko
#61229
Hvala za povabilo, Primorci. :D :wink: Z veseljem bom prišel tudi v takih razmerah, ampak, jaz v hribe hodim, nikoli ne tečem. :wink:

Pa še nekaj, nikoli se nisem naučil tako dobro smučati, da bi se upal iti turne smuke :cry: , :arrow: torej bom pešak. :roll: :wink:

PS:
Na Poreznu nisem bil že dve leti in je že skrajni čas ... :D
Uporabniški avatar
 Dule
#61655
Jožko, zanima me ali se bo tudi letos lahko prijavilo tik pred startom po enaki startnini kot tisti, ki so se že predhodno z eprijavnico :?: (tako kot lani), se pravi da je eprijavnico čisto tako neobvezujoča (prideš ali pa ne)

Pozdrav v Baško grapo :wink:
 Jožko
#62165
Pozdravljeni
Danes pa meje zvabilo na progo maratona. Teka po teh lepih stezicah sem že prav pošteno potreben in komaj čakam še jaz, ki sem zaprisežen turni smučar, da sneg v dolini skopni in se prične tekaška sezona. Snega je v hribih še toliko, da bomo lahko smučali še junija ali pa še kasneje. Proga še na tem najnižjem delu ni kopna ni pa zima pustila za seboj velike podrtije tako da jo bomo lahko kar kmalu uredili za prve obiskovalce. Nekaj novosti na sami progi bo tudi letos na žalost pa strmina in dolžina ostaja ista in bo treba krepko pihati preden jo bomo dali skoz. Višje v hribih pa je še toliko snega, da težko verjamem da bomo celo progo pretekli po kopnem letos bi se upal skoraj staviti da bo na progi še nekaj snega. Pa kaj hočemo bo pa bolj zanimivo, samo upajmo da ne bo pršič.
Lepo se imejte in lep pozdrav vsem iz prelepe Baške grape. Jožko
 Jožko
#63872
Pozdravljeni
Nekaj besed o maratonu 4. občin, ki se bliža in je že potrebno imeti v glavi vse te strmine, ki jih je treba premagati od starta do cilja te kar malo strese. Danes sem pretekel del od Kala do Hudajužne, enkratno! Steza je ostala v neverjetno dobrem stanju in res je lepo po dolgem času stopiti na lepo stezico in brez vseh skrbi teči, teči in še enkrat teči. Pa kaj ko nas ta presneta ura omejuje prav povsod, kar prekmalu je bilo potrebo iti domov.
Z parimi besedami povedano, priprave za MARATON so v polnem teku in mislim, da se bo vse tako izšlo kod je zamišljeno.
Pa lepo se imejte in lep pozdrav vsem iz prelepe Baške grape Jožko
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#63888
Jozko,

Komaj cakam..

Letos sem si s planinci privoscil eden zimski vzpon na Porezen in sem bil ocaran...

Tako da komaj cakam da uspicimo spet kako v zeleni Baški grapi...

Prav lepo je slisati da velik del vasih src ze zivi za Maraton v juniju...zato upam da mi nikakor ne bo zadeva usla in se pridruzil tekaski srenji za tiste prekrasne vzpone in adrenalinski hitri spust iz Porezna. Pa cetudi bo slabse kot lani nic hudega.

Pa ce bo spet kaksen jazbec prisel vecer prej upam da ga ulovim na fotko hehehe...

Pozdrav v Baško grapo...
Uporabniški avatar
 žine
#63902
Hoj,
tudi jaz že komaj čakam in se veselim tega res izjemnega laufa. In sem tudi že kar nekaj časa prijavljen :D Malo mi je žal ker mi prejšnji teden ni uspelo priti zraven k vzponu na Rodico (zaspal!!!) ampak saj bo še kakšno sneženo leto menda.
Hkrati pa me malo matra firbec - kakšno novo pustolovščino ima v mislih Jožko? Zadnjič je nekaj namignil.....
lpŽ

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA