Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 Jožko
#73967
Pozdravljeni!

Po celem dnevu nekih obveznosti, je prav prijetno pogledati in prebrskati po forumu, če že ne moreš na tek pa vsaj fušijo lahko malo uganjaš. Je pa tudi to res, kar pravi JU je počitek pol treninga.

V našem klubu se kar pridno nabirajo novi člani in tudi nove članice se že vneto pripravljajajo za naskok in seveda tudi naša stran se pridno polni z doživljaji Kerlcov.
Vabljeni v lepote, ki vam jih ponuja Baška grapa v teh prelepih dneh, ko se jesenska pravljica že pričenja.

Pa lep pozdrav in lepo se imejte iz prelepe Baške grape. Jožko
 janezu
#74168
pravkar sta USPEŠNO izpolnila pogoje-prehodila in pretekla progo maratona DULE in prijatelj.ČESTITKE Če bo vreme služilo še naprej,joško šparaj za novo knjigo,decembra zna biti v koči na petrovem brdu zelo zanimivo.upam,da poleg vtisov in dogodivščin,vidimo tudi kakšno fotko.LP ju
Uporabniški avatar
 Tuareg
#74172
janezu napisal/-a:pravkar sta USPEŠNO izpolnila pogoje-prehodila in pretekla progo maratona DULE in prijatelj.


Informacije se neverjetno hitro širijo. Res je, danes je bil tako lep dan,
da sva ga z Duletom sklenila preživeti v Baški grapi na maratonski
trasi. Startala sva ob 8. uri zjutraj pri 9 st. C, kaj kmalu pa sta temperaturi zraka in "motorjev" narasli. Dan je bil ravno prav topel,
okolje odeto v lepe jesenske barve. Gneče na trasi ni bilo, lahko sva pospeševala in zavirala po mili volji. Na poti proti vrhu Durnika so Duletu grozili krči, najbrž tisti, ki so na Poreznu lani grozili meni. So se pred zimo zdaj že spustili nižje v dolino. Včasih so mi pa pri plavanju, ampak kopenski še bolj zagrabijo. Koča na Poreznu je bila danes zaprta. Sicer sva si pa vzela čas za fotografiranje, počitke, pa za pokušanje dobrot,
ki še niso v sodovih, ampak so ostale še na drevesih. Analiza je bila tudi
zelo skrajšana, predvsem sva razmišljala, kako je Jožkotu uspelo trikrat
traso pretečt oziroma prehodit. Jožko, vse čestitke!!!
Uporabniški avatar
 Dule
#74193
Ja se dogaja. Prejšnji dan nepozaben Fotrov tek, nato pa že trening po poti maratona 4 občin.

S Tuaregom sva imela namen priti skozi progo na izi in da prideva čimbolj sveža skozi do cilja. Toda realnost je malo drugačna...
Do Hudajužne sva res prišla še dokaj sveža in sem bil prepričan da bo šlo dobro tudi na "uri resnice" do Porezna. Vendar se je kmalu zame začela kalvarija s krči. Tuareg ni imel težav in bi včeraj z lahkoto posegel po PB, vendar je solidarno čakal name..
V strmem delu Durnika so se začele moje težave s krči, najprej leva noga, nato popusti, pa desna in tako sem klavrno napredoval do Porezna. No dol pa je zopet šlo z lahkotnim tekom..

Se pa "naužiješ" na progi miru in tišine, sem pa tja te prijazno pozdravi kakšen kuža, aja pa enmu atu sva polepšala dan, se je tako naglas smejal, ko naju je zagledal, pomoje se še zdajle smeje.. :lol:

Skratka bil je lep jesenski dan, kljub krčom nepozaben.. :D

ČAU ČAU

PS Slikce
Nazadnje spremenil Dule, dne 30 Sep 2006, 09:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Dule
#74194
Tuareg napisal/-a:feldmaršal hadži Tuareg Peregrino de Compostella


da ni tale naziv višji od Bajsijevega.. zaradi miru mislim..:roll: :D
 Jožko
#74288
Pozdravljeni!

Bravo fanta, lepo da ste vpisala v klub prijateljev gorskega maratona štirih občin. Res sem vesel, da vam je naša proga postala všeč, in jo tako pridno obiskujete. Mislim, da bo na prvem zboru članstva na Petrovem brdu vesela druščina tekačev in tekačic od vsepovsod. Do danes se nas je v klub vpisalo že 16, več kod sem si upal predstavljati. Mislim pa da do konca leta opravi z progo še kdo.

Naj bo kakor koli, res smo veseli, da ste postali člani našega kluba in da z veseljem napišete svoje vtise na forum, kjer jih lahko preberejo še drugi in se tako lahko tudi sami lažje odločijo in poskusijo to težko preizkušnjo.

Lepo se imejte in lep pozdrav iz prelepe Baške grape. Jožko
Uporabniški avatar
 Pingo
#74322
Včeraj smo si knjigo nekateri samo ogledali :wink: in prebrali vtise :lol: :wink: Vreme nam jo je zagodlo ker smo mislili s kolesi na Možica,Šavnik,Bača in dol do Rudija pa kaj čmo.Upam da še pred snegom opravim s to prekrasno progico.Pa ne s kolesom :wink: :lol: Čeprav je nekaj odsekov fabuloznih in izzivalnih :wink: :lol:

Ma neee kr peški jo bomo obdelali :wink:

Lep pozdrav

PS

Tokrat je bil sonček na naši strani cel dan :wink: :lol:
 Jožko
#74356
Pozdravljeni!

Prelepo!!!!
Tudi domačini so se odločili in se jih je kar nekaj vpisalo v klub prijateljev gorskega maratona 4 občin. In to v ne preveč lepem vremenu. Sta pa Peter in Milojka lepo napisala kaj ponujajo na okrepčevalnicah, Slavko je sicer malo potožil, ker ni bilo banan, Andrej pa je mirno prenašal vse tegobe samotne poti in užival, kar mu je bilo dano.
Bravo prjatli samo tako naprej, čimveč tapravih nas bo skupaj tem lepše bo na prvem sestanku v decembru.

Lepo se imejte in lep pozdrav iz Prelepe Baške grape. Jožko
Uporabniški avatar
 jan_jan
#74379
Glede na zanimanje se bojim, da se boste morali lotiti prizidka, sicer ne bo prostora za vse.
Kdaj v decembru pa bo srečanje? Menda pa ja ne prvo soboto, takrat je namreč srečanje pri nas v Črni?!
jan_jan
 Jožko
#74402
Pozdravljen Jan!

Ne boj se, toliko se bomo pa ja vskladili, da ne bomo delali takih zadev na isti dan. Kar pa se tiče prostora bomo pa še en mali šotorček postavili, Pa bomo zadostili vsem potrebam.
Vreme za konec tedna se izboljšuje kako kaj misliš?

Lepo se imej, pa dobro se pripravi, Durnik te že z veseljem čaka še posebno v tretjič se ti bo prikupil je pač take sorte!
Lep dan ti želim in veliko samozaupanja in seveda tudi sreče bo potrebno!
Pa lep pozdrav iz prelepe Baške grape. Jožko
Uporabniški avatar
 Pingo
#74403
Hmm glede na to da bo veliko privržencev tega kluba in se bojo ponavljanja M4O kar vrstila do prvega snega--no nekaterih verjetno ne bo ustavil--bi bilo fino da bi se odprl nova rubrika kjer bi nekdo,ki bi šel na to ponovitev in bi mu bila dobrodošla kakšna družba omenil namen,kajti v dobri družbi je lepše :wink: Samo tko noo :lol: Bliža se lep vikend torejj...al pa kar tukaj izrazimo naš namen. :wink:
 Jožko
#74545
Pozdravljeni!

Ne morem drugače, kod da vam naznanim, de se bo Jan-Jan res odpravil in se vpisal v sekcijo EKSTREMNO in opravil tri kroge v 24 urah.
Sem vesel, da še v letošmjem letu dobim tovariša v tej sekciji in s tem potrditev, da nisem samo jaz............!!!!!!
Res se veselim Janovega projekta, mi mu stojimo ob strani, vreme smo naročili še luno smo zrihtali in to polno, da mu bo pomagala svetiti. Tudi ekipa, ki ga bo spremljala je napovedana kar dobra in lahko še kdo od spremljevalcev opravi tri kroge.
Držimo pesti za Jana in da projekt uspe brez posledic in v končni fazi čas sploh ni pomemben.

Lepo se imejte in lep pozdrav iz prelepe Baške grape. Jožko
 marjan
#74554
Jožko ne boš dobil samo enega tovariša, kajti slišal sem, da gre zraven gorenjska naveza. :D

Fantje želim vam obilo užitka, veselja in sreče in ne pozabite, da je 3x GM4O še težji kot K24.

Držim pesti,
Marjan
Uporabniški avatar
 Dule
#74559
bo pa dren ta vikend na GM40 :wink:
kdaj pa startajo, žal ne bom v živo zraven samo v mislih... :(

obvezno sproti poročajte o dogajanju !!!


seveda navijamo za vse kerlce :laola
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 52

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA