Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#289766
Uheeec napisal/-a:
matej-jethro napisal/-a:Kaj to planiraš, Vencelj?



Vencelj bo šel en krog Gmo-ja =) že celo leto ga planira za oktober...

edino-le, čudim se, zakaj ravno to soboto, ko pa je v nedeljo LJ-maraton...bi z veseljem prišel na en trening do Porezna


Matej, začetek stavka je v naslovu prispevka: Naslednji krog...

Res je, že dolgo planiram še en krog, tokrat bi po trasi popeljal kolege z AD Železniki + ostali, če bi kdo hotel (zadeva je odprta)...seveda danes niti približno še ne vem, ali bom nazadnje sam ali pa skupina.
Zakaj ravno to soboto? Kot prvo, prej nimam časa. Kot drugo: glede na problem, ki se mi vleče že od 7. septembra ( http://vencelj-sportnik.blogspot.com/20 ... rizem.html ) in mi onemogoča (normalen) ravninski tek, po drugi strani pa v klancih nimam večjih težav ne gor ne dol, se za LM pač nisem (in ne bom) prijavil...in kot tretje: kasneje v tistih hribih zna biti že vremensko vprašljivo (pravzaprav še do takrat ne vemo, kako bo :roll: )...


LP, vencelj
Uporabniški avatar
 vencelj
#290225
vencelj napisal/-a:
... že dolgo planiram še en krog, tokrat bi po trasi popeljal kolege z AD Železniki + ostali, če bi kdo hotel (zadeva je odprta)...seveda danes niti približno še ne vem, ali bom nazadnje sam ali pa skupina.
Zakaj ravno to soboto? Kot prvo, prej nimam časa. Kot drugo: glede na problem, ki se mi vleče že od 7. septembra ( http://vencelj-sportnik.blogspot.com/20 ... rizem.html ) in mi onemogoča (normalen) ravninski tek, po drugi strani pa v klancih nimam večjih težav ne gor ne dol, se za LM pač nisem (in ne bom) prijavil...in kot tretje: kasneje v tistih hribih zna biti že vremensko vprašljivo (pravzaprav še do takrat ne vemo, kako bo :roll: )...

LP, vencelj


Za osvežitev spomina...
...in ker je precej odvisno od vremenskih razmer, se še oglasim

LP
#291188
Pozdravljeni!
Zaenkrat samo kot najava: SREČANJE PRIJATELJEV GN4O, kot že več let tudi letos BO :D
Tudi letos bomo srečanje pripravili v novembru in ga popestrili s pohodom po naši prelepi Baški grapi. Pohod bo res poslastica za vse ljubitelje samotnih in odročnih krajev, ki so polni zgodovine, ki govori kar sama. Vse podrobnosti pa ko določimo datum. Zaradi lažje logistike pa bomo na strani GM4O odprli prijavnico, kjer se boste lahko prijavili :D
Veselimo se srečanja z vami :laola
#291498
hoja napisal/-a:Evo-z Jernejem startava jutri ob 16h.
Tempo bo bolj zenski okrog 7,5 ur na krog.
Upam,da sledi se drugi,tretji..... :wink:
Se se kdo pridruzi?
lp


Jutri imam še službo...kdaj bom doma, nimam pojma. Potem greva z Romano v Danje in sem blizu Petrovega Brda...seveda še ne vem, kdaj bo to, potem bom usklajeval in upam, da mi bo uspel kakšen krog ali kakršnakoli drugačna podpora oz. pomoč.
Če štartata ob 16:00 bosta predvidoma ob 23:30 okrog (1. krog), drugi torej od polnoči do 7/8 ure zjutraj...
Bi mi pa zelo prijal en krog, sicer ga imam v planu za 27. oktober ob 8. uri (že najavljeno), ne morem pa še vedeti, kakšno bo takrat vreme :roll: . Bolje dvakrat kot nobenkrat :!:
Za vsak primer 040726743

LP, vencelj
#291507
Pozdravljeni!
No Jožko vsekakor pride na start pozdravt novo junakinjo in seveda najmlajšega člana sekcije ekstremno Jerneja in vse ostale, ki se boste pridružili hrabri dvojici :D
Drugače pa me že prav mika, da bi tudi sam opravil kakšen krog, no pa za enkrat še nebo nič :oops: bo pa še letos, to pa ni druge.
No če bi kaj rabila Hoja, pa sem na voljo 24 ur tako, kot vedno za vsakega. Karkoli se ti zgodi Joško je tu. GSM 041 837 551 :|
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 52

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA