Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 Jožko
#101303
Pozdravljeni!
Taka odločitev dveh graparskih laufarjev pa terja, da se odpre nova tema na straneh našega kluba.
Slavc je Martinu za rojstni dan(33)podaril 33 ur teka po progi GM4O seveda neprekinjeno, Martin je darilo sprejel pod pogojem, da gre tudi Slavc z njim. In seveda je tu že postavljen datum in sicer v petek 14.09.2007 ob 7,00 bosta začela in končala v soboto ob 17,00 ne glede na število krogov. Vse, ki imate kaj časa pa vabim, da jih pridete pogledat in jim dati morale, ki jo bosta potrebna in to še kako.
Sam sem prepričan, da bosta opravila vsaj ŠTIRI KROGE, če se jim vse izide.
Uporabniški avatar
 Dušan
#101316
Čestitke Martinu za rojstni dan!

In srečno na pot!

Dušan

p.s. Jožko, kaj bi pa ti naredu, če bi dobil tako darilo za rojstni dan?
 janezu
#101351
tale vaš slavc je pa res radodaren z darili, še sreča, da slavljenec martin ni v najinih letih jožko(bi morala ža danes začet hodit :D )upam, da bo po res bogatem darilu, še kaj na 33! vse najboljše in veliko veselja v prelepi! LP ju
Uporabniški avatar
 jan_jan
#101353
..le kje so meje naših "norosti"? :D :D Že trije krogi so :evil: težki, vse kar je več, pa je še toliko težje.
Fanta kapo dol, držita se in ko bo najtežje se spomnita na tiste, ki smo v mislih z vama in navijamo, da se pot konča brez prevelikih težav in poškodb.
Že to, da sta se odločila za takšen projekt pove, da res imata jajca. :cast1: :cast:

P.S. Martin, vse najboljše in lepo praznovanje :) :)

LP jan_jan
 Jožko
#101385
Pozdravljeni!
Ja Dušan, če bi bilo to lani, bi darilo sprejel brez vprašanj. Letos bi pa začel kar hodit tko kot pravi JanezU, in ni hudič da do sobote ne bi spravil 33 ur skupaj.
Ja res sta kamplca ni kaj. No sam jih bom spremljal vsaj en krog v petek popoldan, če je še kdo interesent pa naj se javi, več ko nas bo lažje bo. Seveda pa bomo tudi na TF sporočali kako jima gre.
Uporabniški avatar
 Dušan
#101396
Hojla Jožko!

A veš da si optimist! Misliš, da bi dobil za darilo samo 33 ur?!?!

Lep pozdrav tja v Grapo!

Dušan
Uporabniški avatar
 Vlajko
#101397
Držite pesti, da bom lahko v soboto zvečer na Petrovem Brdu osebno čestital slavljencu Martinu. 8) :D

No, najprej si bom moral to rundo tudi zaslužiti. :) :wink:

PS: Kot sem že večkrat omenjal, bo moj "prvenec", če mi bo sploh uspel, trajal več kot 8 ur. :oops:
Uporabniški avatar
 zvone
#101426
Pozdravljena Martin in Vlajko!

Bravo!

Končno "malo več" extremizma na TF. Želima vam uspešen nastop in
"dober tek".

Lep pozdrav iz MB! Zvone

P.S. Žal bom le "držal pesti za vas"
Uporabniški avatar
 Slavko
#101458
Zvone saj tekla bosta Martin in Slavko ,ker Slavko podarja Martinu 33 ur teka....Vlajko se bo samo pridružil če mu bo uspelo na Petrovem brdu :roll:

Tipka odgovor pa tajnica od Slavkota :lol: :wink: :roll:
Lep pozdrav vsem tekačem :laola[b]
[/b]
Uporabniški avatar
 zvone
#101485
Slavko napisal/-a:Zvone saj tekla bosta Martin in Slavko ,ker Slavko podarja Martinu 33 ur teka....Vlajko se bo samo pridružil če mu bo uspelo na Petrovem brdu :roll:
[b]
[/b]


Pozdravljen Slavko!

Se opravičujem. leta so tu in sem spregledal. Seveda tebi in Martinu želim čim bolj uspešen nastop.

Sploh ne dvomim, da bo to "nov rekord" na progi GM40 in "izziv" za
nas ostale ljubitelje GM 40.

SREČNO!

Lep pozdrav iz sončnega Maribora! Zvone
Uporabniški avatar
 vencelj
#101517
Recimo, da bi se hotel v katerem od krogov pridružiti: kakšen bi bil lahko način obveščanja o situaciji na progi, ker če bi več ur čakal pri rutkotu :piti: , ne vem, če bi bilo potem pametno začeti krog :D :? ?
To je seveda bolj za šalo, je pa res dobro vedeti, kdaj zaključujeta (jejo)posamezni krog.
LP,Vencelj
 Jožko
#101540
Pozdravljeni!
Ja jutri zjutraj, se bosta lotila svoje in po mojem tudi uresničila svojo napoved o 33 urni neprekinjeni hoji in teku po progi GM4O, Slavc in Martin.
Ob sedmih je štart na Petrovem brdu in potem bosta krog ponovila najmanj ŠTIRIKRAT.
Seveda je zaželjeno, da se jim kdo priključi in jih spremlja po delih poti, ali pa seveda tudi cel krog. Seveda bosta onadva imela svoj tempo.
Splanirala sta si tako 1 krog 7 ur, 2 krog 8 ur, 3 krog 8 ur in 4 krog 10 ur. Taka je njihova časovnica, potem si pa lahko sami zračunate prihode na PB.
Sproti vam napišem kaj se dogaja v petek v soboto me na žalost ne bo doma, tako da še sam ne bom vedel kaj in kako. Bom pa v petek mogoče naredil en krog(2)
Toliko zaenkrat, srečno pot in predvsem varen korak.
 Jožko
#101597
Pozdravljeni!
Ja štart je bil ob 7,00 na Petrovem brdu v prekrasnem jutru in pogojih za tak podvig primerni, da je le kaj. Štartala pa nista samo 2 ampak trije. Pridružil se jima je še Joco iz Železnikov, ki je bil dolgo časa najhitrejši v sekciji EKSTREMNO. Četica lepo napreduje in v 3,30 so že bili v Hudajužni. Težko je v prvem krogu držati časovnici, ko je človek še spočit in mu ne manjka ničesar. Fantje se zdaj vzpenjajo proti Poreznu in okrog 13,30 bodo zaključili prvi krog in se podali naprej. Kot sem že prej napisal pogoji so in lahko jim želimo le srečo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA