Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

Uporabniški avatar
 Pingo
#101630
Dejmo našiii :lol: sam da se noujo pr Slavkotu na Kovcah kej ustavljal :wink:
 Jožko
#101631
Hojla!
Ekipa je v drugem krogu iz prve roke ob tej uri sedlo vrh Bače. Na Petrovem brdu je bilo kosilo, sicer bolj na hitr. Kot izgleda grejo na še kakšen nov iziv. Je pa to šele začetek drugega kroga in jih čaka še ohoho poti.
Srečno
Uporabniški avatar
 Dule
#101670
Res lepo praznovanje rojstnega dne..me ima da bi prišel na rezanje torte oziroma zaključek :lol:

Držim pesti :!:
Uporabniški avatar
 vencelj
#101695
Trojici se je v drugem krogu pridružil Jožko, z njimi pa gre tudi v tretjega do Hudajužne (ima jutri obveznosti, zato gre potem na počitek). V tretji krog so štartali pred približno pol ure (20.30), bo pa nočni pohod predvidoma počasnejši (Hudajužna okrog 1.00).
(Marjeta J. iz prve roke press)

Ob 19.00 sva z Romano iz Ratitovca zrla proti zamegljeni Baški grapi. Vidni so bili samo višji vrhovi- Črna prst, Rodica...na drugi strani Porezen je bil že prenizek...Pa dan je že veliko krajši. Ni dolgo tega, ko sva bila ob 20.00 za Klomom v soncu, danes sva kar hitela, da sva do 19.40 še videla do rikše. :D
 Jožko
#101706
Pozdravljeni!
V tretjem krogu nam je šlo kar dobro, tako da smo bili v Hudajužni že ob pol enih. Seveda so fantje našpičeni, da se za njimi kar kadi in so sedaj mislim, da že v Durniku. Če pa so pojedli pol tistega,kar sta pripravile Cilka in Marjeta pa Oštirka Renata so verjetno še kar dol.
No jaz sem svoje opravil, fantje bodo nekje ob štirih na Petrovem brdu, potem bo pa Vencelj, kaj napisal iz prve roke. Ali ste sosedje v Dašnici z Jocotom.
Noč pa taka, samo zame bo kratka.
Vsaka jim čast, res so kerlci!
 janezu
#101734
ker se je v tem trenutku izteklo uradno praznovanje RD martina,od venclja pa tut nobenga glasu,upam,da ste vsi dobro,razpoloženo :D :D :D veliko veselja še na drugem delu,če boste jutri še na progi GM 4O, pa sporočite! LP ju
Uporabniški avatar
 vencelj
#101743
Ponoči sem napisal, da si bom zjutraj šel ogledat dogajanje od blizu, kar je seveda pomenilo, da se bom ekipi pridružil v četrtem krogu. Za prve tri so porabili 21 ur, pa tudi v zadnjem s(m)o bili še presenetljivo hitri glede na kilometražo onih treh mušketirjev (Martina, Slavko-ta in Joco-ta), tako da je bila ciljna črta prečena 29 ur 10 min po štartu. Vsaka jim čast, res so pravi kerlci (počasi se bo treba zmislt stopnjevanje za to besedo).
Opravili so pot, ki bi bila vredna objave v knjigi rekordov: 140 km dolžine, 10 000 (10 km!!) višinskih metrov vzpona, prav toliko spusta...neverjetno, noro...
Po včerajšnji megli v tistem koncu, ki je dodatno oteževala nočno hojo, se je danes naredil lep, jasen dan s prekrasnimi pogledi. Na Kobli je bilo že toliko svetlo, da smo pospravili čelke (svojo sem potem pozabil vrniti Martinu- se vidimo), tako je gibanje postalo lažje.
Na Petrovem brdu so nas pa tako vsi "pričakovalci" zamudili, skupaj s torto :D .
LP, vencelj
Uporabniški avatar
 Vreme
#101745
Čestitke fantom, sicer pa še dobro, da ni praznoval abrahama :lol:
Uporabniški avatar
 jan_jan
#101759
Čestitke vsem :cast1: :cast1: :cast1: . Bo moral Jožko razmisliti o novem klubu, morda Extremno+. Fantje, zdaj pa si le dajte duška :toast: in lepo praznovanje. :pivo:
Kapo dol, carji ste.
:laola :laola
LP jan_jan
 marjan
#101765
Čestitke tudi z moje strani :cast1: :cast1: :cast1:

Bravo,
Marjan
 janezu
#101766
čestitam vsem udeležencem,posebno pa slavljencu. :D podobno preizkušnjo si je za abrahama zamislil šavsi in to na kališču-15x, pa so ga po 12vzponih začeli spraševati,zakaj je glede na njegovo hitrost tako počasen ,ali je kaj izgubil... in je prekinil in šel domov. pozdrav v prelepo baško g. ju
 Jožko
#101770
Pozdravljeni!
Čestitke tudi z moje strani, kaj naj rečem? Vse se je končalo srečno v kar nisem dvomil. Če si kdo tako zadevo spomni, se tudi pripravi tko kot se zagre, in Slavc, Martin in Joco so se na to pripravili.
Seveda pa je tudi spremljevalna ekipa opravila svoj posel tako kot se zagre. Cilka, Marjeta še Dorica ni mogla brez župce. Renata v Hudajužni in seveda Rudi in Irena na Petrovem brdu brez njih se to ne da.Sam sem bil z njimi en krog, tko da sem vsaj malo bil zraven. Seveda pa sem naredil krog iz Hudajužne v Hudajužno, kar sem imel tudi že v načrtu. S prva sem mislil, da bi znalo biti lažje pa v bistvu ni razlike. V drugem krogu sem malo opazoval vso dogajanje na progi in lahko vam povem, da nekih težav ni bilo, bile pa občasne krize kakor se tudi spodobi. Lepo se vidi kako dihajo tekači, enemu gre v hrib, drugemu navzdol, najbolj važno pa je, da ekipa diha složno kot eden, in ta je
Bravo fantje še enkrat, sem vesel, da se je moja "neumnost stopnjevala" do take mere in da se je tudi končala tako kot se je začela.
V načrtu so tudi že druge zadeve povezane GM4O, pa tem jdaj drugič.
 Jožko
#101780
Pozdravljeni!
Še par besed o 4 kratni neprekinjeni ponovitvi GM4O. Krog so štirikrat ponovili Martin, Slavko, Joco! Kot pomoč in moralno podporo v tem projektu sem sodeloval še sam in z njimi naredil en krog, Vencelj en krog in Srečo ponoči iz Hudajužne na Petrovo Brdo(21KM)
Skupaj smo v 27 urah in nekaj minutah prehodili, pretekli 580 kilometrov in opravili z 10.200 m.n.v. navzgor in prav toliko navzdol. Skupaj 20.4000 m.n.v.
Kot zanimivost lahko še povem, da v četrtem krogu zadnji spust od koče na Poreznu do Petrovega brda porabili dobrih 20 minut.
Ko bodo strnjeni vsi vtisi, pa še kakšno bolj generalno poročilo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA