Moderatorji: Nataša, Barb

Uporabniški avatar
 matejka
#27551
Nataša napisal/-a:
runner napisal/-a:obstaja moznost da se v phpBB omogoci anketa z vec moznimi opcijami. Odkljukas lahko vec kandidatov hkrati in potem ni potrebe za ZS.


ja sam potem ne moreš zagotovit, da ne bi en večkrat glasoval, ne?


...ne morš ti mimo Natašine antelegence...
Uporabniški avatar
 runner
#27556
ja sam potem ne moreš zagotovit, da ne bi en večkrat glasoval, ne?


Zakaj?

spet se ne razumeva...

Torej, registrirani uporabnik foruma (recimo mu mujo) se prijavi (logira). Ker je logiran ima pravico da glasuje (nelogirani samo vidijo anketno vprašanje - ne morejo kliknuti za glasovanje). Torej mujo glasuje in s klikom miške izbere več možnosti (kandidatov, opcij, datumov, ur... pač kar je v anketi). Se spomniš, enkrat je že bila taka anketa? (Glasovali smo za datum in za uro hkrati). Ko mujo konča s glasovanjem in ko se drugič spet prijavi (mujo bi rad goljufal in bi rad da N-ta zmaga v lepotnem tekmovanju) v forum nima več pravice da bi glasoval še enkrat! Žalosten mujo lahko samo še spremlja kaj se dogaja ...

:-)

OK ? Kontaš?

:-))
Uporabniški avatar
 Barb
#27557
Mislm,a tule nekaj po korupciji diši :twisted: :twisted:
Koleginice :nono:
 Nataša
#27558
oh, runner, no...a je hudo?
tisto prej je blo vprašanje, ne trditev s vprašajem. Ero je reku, da se to ne da, ti praviš, da se da...pa naj javi še kakšen mojster phpja ali mojster na splošno in pove, kaj je res in kaj ni.


:lol: :lol: :lol:
ps: "sej sam debatiramo" (reče moj fotr, pol ko se že fajn spičmo pr nedeljskem kosilu :wink: )
Uporabniški avatar
 ero
#27562
se nisem mislil vtikat a ko ste se že lotili tehnikalij...

po defaultu anketa omogoča le en in edini odgovor (radio button). obstaja dodatek, ki omogoči izvedbo ankete z več odgovori (checkbox). namestitev dodatka ni zahtevna a ker bi vseeno zanjo šlo nekaj časa (predvsem med čakanjem, da si jaz za to vzamem čas :cry: ), se je volilna komisija odločila, da izvede glasovanje z obstoječo tehnologijo.

naslednjič bo pa upgrade :D iščemo namreč še možnost, da bi poleg izbire na ponujena vprašanja lahko vnesli tudi svoj, dodatni odgovor (text field). to bo šele veselo...
 Lučko
#27608
Ja klinc sm si reku, lobirat bo treba. :lol:

Drage forumke in dragi forumci. :cast: Prišel je čas glasovanja in vem v kakšni zagati ste, sem se odločil, da vam pomagam (v katerih kategorijah moram zmagat) :oops: :lol:
No sebe vidm predvsem v "konkretnih kategorijah" (kjer moraaaammm zmagat, a vm je jasn) in sicer:
:arrow: Slika Trmast: tu sem favorit št. 1 - zmaga je 100% moja :mrgreen:
:arrow: Slika Otročji: sm otrok po srcu in tak bom ostal - zmaga je 100% moja :mrgreen:
:arrow: Slika Šminker: "najlepša ritka" v Nike opremi :lol: halooooo a mi lohk sploh kdo parira :evil: - zmaga je 100% moja :mrgreen:

Evo spoštovane forumke in forumci :cast: , če boste (morteeeee, a vm je jasn) glasovali zame vam obljubim 20% popusta na vse športne izdelke v trgovini TS2. :rol:
S spoštovanjem, vaš Lučko :FO:

PS
Sm zdej eno petnajstko naredu, pa na eks 3 dcl. Donata spil, pa me ž suče, sam naumnosti pišem :--
Uporabniški avatar
 pegaz
#27628
Pismo, Lučko, odloč se že, a je biu udar pa si zdej generalissimo, al boš klele snubu volilce da glasujejo zate. Pa popusti, mama mija! Sej maš šmajser, jih boš že prepričou, ne? :shock: :P 8)

(Kaj, a za otročjiga bi ti šou? No, pa je šla po vodi pasja značka za karizmo... Ojoj...) ;)
 Lučko
#27632
pegaz napisal/-a:Pismo, Lučko, odloč se že, a je biu udar pa si zdej generalissimo, al boš klele snubu volilce da glasujejo zate. Pa popusti, mama mija! Sej maš šmajser, jih boš že prepričou, ne? :shock: :P 8)

(Kaj, a za otročjiga bi ti šou? No, pa je šla po vodi pasja značka za karizmo... Ojoj...) ;)

Ej, moj pegaz, to je sam "moja/naša igra", s tem mal "zavaravam neprijatelja". Tko ksm Barb napisu, v vojski se včas tud mal "igramo", pa se včas mal hinavsk potegnemo nazaj, pol pa zlo na hitr attack-buuuuum pa je vse tko kje treba :arrow: so vsi "naši". (PATTON PRESS) :lol: Veš generalissimo ne morš bit sam trem, generalissimo morš bit vsem, zato se morš včas čist na poden spustit, pa vse na svojo/našo stran dobit, pol pa lohk haraš. (IKE PRESS) :wink:
PS
Drugač pa, Donat je svina, mam mačka :arrow: me še dons drži. :oops: :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#27634
Lučko napisal/-a:Ej, moj pegaz, to je sam "moja/naša igra", s tem mal "zavaravam neprijatelja".
...
generalissimo ne morš bit sam trem, generalissimo morš bit vsem,

Vse jasno, Lučko, paučina pada s očiju. I salute you, mon General! :)
 dpop
#27663
Lučko napisal/-a: to je sam "moja/naša igra"


Se pravi da mi tukaj samo "glumimo (gljive)" :wink: :lol:

1310 Darko

P.S. Veseloigra "Ta veseli dan" ali "Glasovanje na TF" :lol: :lol: :lol: :lol:
 Lučko
#27678
Ampak glumimo "gljive otrovnice". :twisted:
PS
Driska, herpes, trda koža...PRESS :--
 Nataša
#27724
No, dobr, pejte zdej v peskovnik!!! :evil:
 dpop
#27734
Nataša napisal/-a:No, dobr, pejte zdej v peskovnik!!! :evil:


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Sej res... takole STRAHOTNO resno temo pa res ne kaže
blatiti inu jo razvrednotiti :wink: :twisted:

1315 Darko

P.S. Ja, ljudje moji... tale tema je bolj resna kot Nuernberški proces
leta 1946 :roll: :roll:
 Nataša
#27735
ja, kr dost jih je šlo takrat na vješalice.... :evil:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#27736
Nataša napisal/-a:ja, kr dost jih je šlo takrat na vješalice.... :evil:


Pa ne h Čadu..... :) :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA