prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 Z*
#40411
Nova trgovina s kolesi in kolesarsko opremo, ki bo pozimi nudila tudi opremo za tek na smučeh, nudi Tekaškemu forumu stalni popust. Takole je zapisal Matej Obu: Če bi vam stvar ustrezala, vam lahko na začetku sodelovanja kot klubu ponudimo celoletni klubski popust na vsa kolesa in oblačila znamke Corratec in dodatno opremo ZZYZX v višini 10 odstotkov. Vse ostale artikle v trgovini pa vam lahko ponudim 5 odstotkov ceneje. Čez čas bi se lahko, če bi se stvari dobro odvijale, v obeh primerih dogovorili tudi za kak odstotek več.
Pri nakupu le poveste svoj nick.
Mimogrede, trgovina je na Betnavski ulici, bolj na začetku, če greste iz centra, je na levi, v novem bloku, še pred prvim semaforiziranim križiščem.
 snezni_tekac
#40651
Z* napisal/-a:Nova trgovina s kolesi in kolesarsko opremo, ki bo pozimi nudila tudi opremo za tek na smučeh, nudi Tekaškemu forumu stalni popust. Takole je zapisal Matej Obu: Če bi vam stvar ustrezala, vam lahko na začetku sodelovanja kot klubu ponudimo celoletni klubski popust na vsa kolesa in oblačila znamke Corratec in dodatno opremo ZZYZX v višini 10 odstotkov. Vse ostale artikle v trgovini pa vam lahko ponudim 5 odstotkov ceneje. Čez čas bi se lahko, če bi se stvari dobro odvijale, v obeh primerih dogovorili tudi za kak odstotek več.
Pri nakupu le poveste svoj nick.
Mimogrede, trgovina je na Betnavski ulici, bolj na začetku, če greste iz centra, je na levi, v novem bloku, še pred prvim semaforiziranim križiščem.


Joj sva gledala s hcerko v nedeljo skozi okna noter kolesa.
In cene so tudi bile poskocne kolesa pa tudi cool.

Hmmm taksno kolo kot si ga hci zeli za konec solskega leta hmmm pa bo moral dati se malo vec kot 10%...

Prides v soboto kolesariti na Sv. Duh, ŠD turbnina ima skupinski vzpon.
Jaz grem malo se povoziti nic se ne bom pretegoval malo da srcni motor pozenem. V nedeljo je trekking orientacijska tekma na Medvednici.

Pridite Mariborcani...
Uporabniški avatar
 Z*
#40717
snezni_tekac napisal/-a:Prides v soboto kolesariti na Sv. Duh, ŠD turbnina ima skupinski vzpon.
Jaz grem malo se povoziti nic se ne bom pretegoval malo da srcni motor pozenem. V nedeljo je trekking orientacijska tekma na Medvednici.
Pridite Mariborcani...

Mhja, v soboto jo maham v hribe, najverjetneje, v nedeljo bom pa res na kolesu, na Pohorju, malo "raziskovalno". Še vedno navdušeno testiram novega gorca. Za te skupinske vzpone nisem najbolj navdušena, kaj čmo. Mi je pa na Duhu res všeč, tudi poti gor so za kolo ali peškanje krasne, preizkušala prejšnji in predprejšnji vikend ... :)
Katero kolo si pa želi hčerka? Da vidimo, koliko nadur bo moral ata napraviti, da nakupčka denarce ... :wink:
 snezni_tekac
#40731
Z* napisal/-a:
snezni_tekac napisal/-a:Prides v soboto kolesariti na Sv. Duh, ŠD turbnina ima skupinski vzpon.
Jaz grem malo se povoziti nic se ne bom pretegoval malo da srcni motor pozenem. V nedeljo je trekking orientacijska tekma na Medvednici.
Pridite Mariborcani...

Mhja, v soboto jo maham v hribe, najverjetneje, v nedeljo bom pa res na kolesu, na Pohorju, malo "raziskovalno". Še vedno navdušeno testiram novega gorca. Za te skupinske vzpone nisem najbolj navdušena, kaj čmo. Mi je pa na Duhu res všeč, tudi poti gor so za kolo ali peškanje krasne, preizkušala prejšnji in predprejšnji vikend ... :)
Katero kolo si pa želi hčerka? Da vidimo, koliko nadur bo moral ata napraviti, da nakupčka denarce ... :wink:


Ma ne placajo nadur ...sicer pa nam tekacem in kolesarjem v naravi pridejo prav odvec ure da jih pokoristimo za zdravje. Tako da se fond nadur preliva v fond ur za kaksne proste petke.

Ja denar pa bomo ze nekak nakrampali saj bo valjda dal na kaksen trajnik. Za zdravje ze mora biti gorc sploh ...Kaj tebi niso kupili nic ce si cez leto crncila v soli pa v obsolskih dejavnostih?

Gorski Pecikl pa je res ze taka stvar da je vleiko priloznosti da se clovek zbliza z naravo pa spozna kaksne zanimivosti.

Zadnjic sem na turi cez Pohorje kar sekal ene par gamsjih avtocest zjutraj ob 6h.
Pa ves ce hcerki ne bom privoscil da ima kdaj taksno moznost dozivetja komu pa potem. Polj pa se ze clovek sam odloci If that makes sense.

Kam v gore?

Sem zadnjic videl da je se kar nekaj priloznosti za snezno turo?

Mislim da si se najboljse odlocila. V Radencih bo jutri itak taka guzva da bo od teka samo uzitek v izpolnjevanu formalnosti...Morda bi se se 42km splacalo ker potem je vsaj malo mira za 21km pa se ne splaca iti v tisto guzvo ker je premajhen izplen pa se cel dan gre.

Tako da sem ti se faus za jutrisnje gore.

Prej sem ravno Duleta iz foruma lobiral da bi letos konec se mi pridruzili na eni vtrgani kolesarko-tekaski noriiji: Trije dnevi trije dvatisocaki.
Z gorskim kolesom do vsakega dva tisocaka potem pes gor pa potem naprej. Poznas koga ki je full dobre volje in je za kroniko looserjev !?
V mislih imam Obir v Avstriji, Ojstrica in Grintavec. Zaceli pa bi na Avstrijski meji pa potem cez Avstrijo in preko Pavlica nazaj v SLO pa Podovolovljek in ta hec in preko Solčave in Slemena in Koroške domov.

Lani je slo za las mislim da ce bi letos bil kdo zraven da malo bolj gnjavimo eden drugega da bi ratalo.
Uporabniški avatar
 Z*
#40735
Kaj tebi niso kupili nic ce si cez leto crncila v soli pa v obsolskih dejavnostih?

Niso. So rekli, da delam zase. In imeli prav. A to so bili drugi časi. Prav je, da nagradiš potomko, če dobro dela, zaslužila je.
Kam v gore?

Na Ojstrico. Bo verjetno še kar snežna, ja ... :clap:
Poznas koga ki je full dobre volje in je za kroniko looserjev !?
V mislih imam Obir v Avstriji, Ojstrica in Grintavec. Zaceli pa bi na Avstrijski meji pa potem cez Avstrijo in preko Pavlica nazaj v SLO pa Podovolovljek in ta hec in preko Solčave in Slemena in Koroške domov.

Hehe, utrgano!!! :D Ne poznam nikogar, ki bi si šel kaj takega. Mogoče dobiš koga od Haupijevih "challengerjev", ki bi tole imeli za trening. Huuudo!
Je Dule kar za, al ga še takole čisto malo snubiš? :twisted:
Uporabniški avatar
 haupi
#40756
Zdravo,

Snežni kdaj planiraš tole tvojo expedicijo??? Je kr nora, lahk rečem. A na koncu pa iz Koroške kr direkt v bolnico v SG al kaj? :wink:

Če bo čas, pa ql termin se ti pridružim.

Srečno

Lp
haupi

p.s. Z* oni Challengerji niso nč kej bolj zategli ko ti :wink:
 snezni_tekac
#40758
Z* napisal/-a:
Kaj tebi niso kupili nic ce si cez leto crncila v soli pa v obsolskih dejavnostih?

Niso. So rekli, da delam zase. In imeli prav. A to so bili drugi časi. Prav je, da nagradiš potomko, če dobro dela, zaslužila je.
Kam v gore?

Na Ojstrico. Bo verjetno še kar snežna, ja ... :clap:
Poznas koga ki je full dobre volje in je za kroniko looserjev !?
V mislih imam Obir v Avstriji, Ojstrica in Grintavec. Zaceli pa bi na Avstrijski meji pa potem cez Avstrijo in preko Pavlica nazaj v SLO pa Podovolovljek in ta hec in preko Solčave in Slemena in Koroške domov.

Hehe, utrgano!!! :D Ne poznam nikogar, ki bi si šel kaj takega. Mogoče dobiš koga od Haupijevih "challengerjev", ki bi tole imeli za trening. Huuudo!
Je Dule kar za, al ga še takole čisto malo snubiš? :twisted:


Woow Ojstrica super bravo!?! Zdaj si me full sesedla.
Jaz se bom jutri s peciklom dajal po Sumiku in Duhu v nedeljo na tisti nizki Medvednici ti pa soncenje na snegu....Woow


Kje bos sla gor?
Iz Jame ali iz Robanovega Kota ali iz Korosice ali preko Kamniskega sedla od Rinke gor?

Ce gres iz Jame bos sla po Kupinskovi ali preko Skarij?

Zdaj ko je sneg je vsepovsod super?

Ja nic spomni se kaj name na Ojstrici... Potem pa povej kolk se manjka da skopni sneg mene ze pecikl preganja da greva v Robanov kot preko Holmca in PAvlica.
 snezni_tekac
#40760
haupi napisal/-a:Zdravo,

Snežni kdaj planiraš tole tvojo expedicijo??? Je kr nora, lahk rečem. A na koncu pa iz Koroške kr direkt v bolnico v SG al kaj? :wink:

Če bo čas, pa ql termin se ti pridružim.

Srečno

Lp
haupi

p.s. Z* oni Challengerji niso nč kej bolj zategli ko ti :wink:


Cuj cim bo bosta OJstrica in Grnitavec kopna.
Namrec v torbah odzadaj ne mislim voziti teskih cevljev. Trekking nizke pa lahko tudi uporalbjam na biciklu. Prespali bi v Logarski.

To predvidevam da bi lahko bilo najprej konec junija ( te temperaturne razlike znajo vdariti s kaksno vrocino ) ampak najverjetneje enkrat do gorskega teka na Grintavec. Lani sem to delal tocno tako da sem Grintavec delal eden dan pred gorskim tekom.

V bolnico v SG? Hm ne vem ce bi ti uspelo.
Lazje se je kar pod Ursljo dalje peljati proti Ravnam preko NAravskih Ledin kot pa na desno zavijati proti v SG pri oni zaprti koci kako se ji ze rece ko gres iz Slemena ? Hmmm ima ž noter...

LAni sem ravno v casu vase adventure race delal K24 in sem se ravno spuscal iz Pece proti avstriji in zadremal ko je slo mimo mene in se skoraj spotaknilo obme par izgubljencev in iskalo pot za Toplo. Jaz sem cakal na vzhod sem hotel malo fotkati zvad pa so naredli taksen rum pum pum da ni bilo sanse vec . Vse do Globasnice se jih je dalo cuti. Menda so bili adventurerji nisem sicer preprican ampak kdo bi v skupini tako ponoci skakal razen kaksni K24 akcijasi ampak mi smo bolj tihi in mirni.
Uporabniški avatar
 haupi
#40811
snezni_tekac napisal/-a:... Menda so bili adventurerji nisem sicer preprican ampak kdo bi v skupini tako ponoci skakal razen kaksni K24 akcijasi ampak mi smo bolj tihi in mirni.


Vidiš v pravilih pa res nimamo napisano, da morajo biti tekmovalci na progi tiho, da slučajno katerega od spečih planincev ne zbudijo :wink:

No, če se boš kak pameten dan spravil, se ti z veseljem pridružim. V nasprotnem primeru pa ti želim že vnaprej veliko sreče z vremenom, ter seveda, da te zmoti karseda najmanj takih ljudi na poti, kot so tile "razbijači" adventure racerji :wink: Sej veš mladi pa nori :bum:

Srečno

Lp
haupi
Uporabniški avatar
 Z*
#40937
snezni_tekac napisal/-a:Kje bos sla gor?
Iz Jame ali iz Robanovega Kota ali iz Korosice ali preko Kamniskega sedla od Rinke gor?

Ce gres iz Jame bos sla po Kupinskovi ali preko Skarij?

Zdaj ko je sneg je vsepovsod super?

Ja nic spomni se kaj name na Ojstrici... Potem pa povej kolk se manjka da skopni sneg mene ze pecikl preganja da greva v Robanov kot preko Holmca in PAvlica.

Z Jame na Škarje. Čuj, snega je za izvoz, a razmere za hojo so bile predvsem gor kar solidne :clap: , ker sva bili dovolj zgodnji. Bi bila lepa smučarija. Le nekajkrat se je ugreznilo do trebuha - na kakih borovcih, ki so pod snegom ali ob nevidni skali. Shojeno namreč ni, markacije se pogosto ne vidijo, pa se gre po občutku. Nazadnje sta baje šla gor 2 pred 1 mesecem. Na vrhu pa nobene gneče :twisted: , le sneg in obilo sonca 8) (me je ožgalo ko odojka! :evil: ). Nazaj grede je bila pa skoraj župca tu in tam. Sneg se začne strnjeno na križišču Škarje/Kopinškova in hitro narašča.
V nedelju pa na kolesu po Pohorju, kot mnooogo drugih. In kako je bilo na Duhu in na Medvednici? :?:
 snezni_tekac
#41173
Z* napisal/-a:
snezni_tekac napisal/-a:Kje bos sla gor?
Iz Jame ali iz Robanovega Kota ali iz Korosice ali preko Kamniskega sedla od Rinke gor?

Ce gres iz Jame bos sla po Kupinskovi ali preko Skarij?

Zdaj ko je sneg je vsepovsod super?

Ja nic spomni se kaj name na Ojstrici... Potem pa povej kolk se manjka da skopni sneg mene ze pecikl preganja da greva v Robanov kot preko Holmca in PAvlica.

Z Jame na Škarje. Čuj, snega je za izvoz, a razmere za hojo so bile predvsem gor kar solidne :clap: , ker sva bili dovolj zgodnji. Bi bila lepa smučarija. Le nekajkrat se je ugreznilo do trebuha - na kakih borovcih, ki so pod snegom ali ob nevidni skali. Shojeno namreč ni, markacije se pogosto ne vidijo, pa se gre po občutku. Nazadnje sta baje šla gor 2 pred 1 mesecem. Na vrhu pa nobene gneče :twisted: , le sneg in obilo sonca 8) (me je ožgalo ko odojka! :evil: ). Nazaj grede je bila pa skoraj župca tu in tam. Sneg se začne strnjeno na križišču Škarje/Kopinškova in hitro narašča.
V nedelju pa na kolesu po Pohorju, kot mnooogo drugih. In kako je bilo na Duhu in na Medvednici? :?:



super si,

ali je Peca v snegu?

Jaz b inekaj sel pogledati v petek...v tiste kraje...

a pravis tako..

Kar se mene tice?

Kolesarjenje super.
Zjutraj sem krenil iz Maribora mimo Kordeka gor z biciklom do Areha potem pa dol v Ruše potem na štart v Selnico.

Zadeva je bila odlicna glede na to da sem za trening vozil se bisage odzadaj ( kot na teku zanjic kot je Inot omenil obpasno torbo ) sem se super pocutil. Lep dan,...pa veliko gasilskih slik pa se nekaj znancev iz sluzbe sem spravil na bicikl.


Medvednica ...no ne ravno katastrofa ampak skoraj.

Odstopil sem na 35km...izcrpan ...prvic v izvljenju sem na dirki odstopil tako da imam sedaj tudi to lovoriko. Mislim da je bilo na tretjem vzponu iz Zagorske smeri ko sem tehtal ali bom v ponedeljek prisel totalno nespocit v sluzbo...skratka prejsne dni nespanja se je poznalo.

Tako je to ce stresno sluzbo kompenziras s tekom in kolesom...

Treba bo vec spati...samo da mi ne bo kdo nakladal da je to zaradi prehrane...heheh...

Ta je bila pravi zadetek !
Uporabniški avatar
 Z*
#41209
snezni_tekac napisal/-a:ali je Peca v snegu?

Jaz b inekaj sel pogledati v petek...v tiste kraje...

Kolesarjenje super.
Zjutraj sem krenil iz Maribora mimo Kordeka gor z biciklom do Areha potem pa dol v Ruše potem na štart v Selnico.

Medvednica ...no ne ravno katastrofa ampak skoraj.

Peca je med najbolj kopnimi v tistih koncih, glede na višino. Tako in tako je plezalni del na južni strani in zelo hitro skopni, ne bi smel biti problem. Zgoraj so pa verjetno še večje snežne zaplate ... Vso srečo v petek! :clap:
Tudi jaz sem v nedeljo gonila mimo mimo Kordeka gor in po planinski do Areha! :lol: V Selnici me pa ni bilo ... Sem imela druge poti.
Škoda za Medvednico, ampak vsaka izkušnja prav pride, je opozorilo in šola za drugič, ne?! :roll:
 snezni_tekac
#41239
Z* napisal/-a:
snezni_tekac napisal/-a:ali je Peca v snegu?

Jaz b inekaj sel pogledati v petek...v tiste kraje...

Kolesarjenje super.
Zjutraj sem krenil iz Maribora mimo Kordeka gor z biciklom do Areha potem pa dol v Ruše potem na štart v Selnico.

Medvednica ...no ne ravno katastrofa ampak skoraj.

Peca je med najbolj kopnimi v tistih koncih, glede na višino. Tako in tako je plezalni del na južni strani in zelo hitro skopni, ne bi smel biti problem. Zgoraj so pa verjetno še večje snežne zaplate ... Vso srečo v petek! :clap:
Tudi jaz sem v nedeljo gonila mimo mimo Kordeka gor in po planinski do Areha! :lol: V Selnici me pa ni bilo ... Sem imela druge poti.
Škoda za Medvednico, ampak vsaka izkušnja prav pride, je opozorilo in šola za drugič, ne?! :roll:



Ja na Peco grem po SZ grebenu. Ampak se ne bom dajal s snegom.
Bom se kar obrnil ce bo kaksno snezisce. Ampak se strinjam s teboj
ce ne druga ta dva vroca dneva sta morala tudi tista snezisca med rusevjem od Knipsovega sedla do Kordezovih glav ocistiti.
Potem na kolesu do MB-ra bi rad imel nogice na suhem ceprav bo prijetno toplo jutri. Se pa veselim tistih mirnih slovensko-avstrijskih vasi na na avstrijski strani Pece pod Peco. tam je vedno pravi uzitek goniti kolo.

Hvala za zelje in enako tudi ostalim MB tekacem.


Nasvidenje v naslednji vojni...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA