prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 solatka
#67730
Kaj je zdaj to?
Jaz se KONČNO spravim k lavfanju, pa vsi poniknete.
Dejte no... jaz še vedno rabim vzpodbudo, da bom vztrajala pri teku.

Danes sem šla kr sama tečt. Ampak iz samega besa na cel svet :?
pa je bilo prav fajn.

Sem vsakega tekača preverila pa si zraven mislila, da je mogoče kdo iz TF.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#67732
solatka napisal/-a:...Danes sem šla kr sama tečt...

V vztrajnosti je moč.
Ne razumem, zakaj te Inot ne lektorira :?: , verjetno se noče ponavljat. Če prav vem, je enkrat že zapisal, da se pri nas pač laufa. Mi, generacija, ki je več ne delajo, pa smo vedno govorili, da gremo letet, ali pa nismo nič govorili pa smo samo letali. Čas gre naprej. Globalizacija in racionalizacija sta prinesla svoje. Čuj, zaj pa te gremo lavfat. Če oš pridna, pa bo še slaolet.
Materinščina na preizkušnji?

PS - da nebi keri to prveč resno analiziro!
Uporabniški avatar
 INOT
#67733
solatka napisal/-a:Kaj je zdaj to?
Jaz se KONČNO spravim k lavfanju, pa vsi poniknete.
Dejte no... jaz še vedno rabim vzpodbudo, da bom vztrajala pri teku.

Danes sem šla kr sama tečt. Ampak iz samega besa na cel svet :?
pa je bilo prav fajn.

Sem vsakega tekača preverila pa si zraven mislila, da je mogoče kdo iz TF.



Verjetno si pričakovala,da boš kar nekam tekla, za vsakim ovinkom pa bo čakal kdo iz TF z Veliko tablo:"Kdo gre tečt z menoj?" :D
Si že slišala za telefon :?: :twisted:
Uporabniški avatar
 Sebi
#67734
Solatka: jaz tudi vsakega "laufarja" prečekiram, če je mogoče iz TF... če ima mogoče tablo s seboj...
No kdaj gremo? Danes jaz ne morem, jutri brez problemov. Torej?
Uporabniški avatar
 solatka
#67757
ZdravkoC..... zakaj bi me lektoriral? A moram v pravilni slovenščini pisat ali kaj? :lol:

INOT, JA točno to sem pričakovala, na vsakem vogalu enga s tablo.
(Sicer pa... recimo, da sem si to zaslužila no :roll: . Mislim, tvojo opazko!)

SEbi, danes in jutri delam popoldne in zvečer, tako da odpade. :cry: :cry: No potem je pa spet vikend. :?
Mah očitno mi niste ravno usojeni :lol:
Uporabniški avatar
 Sebi
#67759
Solatka če delaš popoldan lahko z mano tečeš ob 5.15 zjutraj :D . Brez problema. Od dvoetežnega mosta do koroškega mosta in nazaj... By the way koliko kilometrov je to?
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#67800
Sebi napisal/-a:...Od dvoetežnega mosta do koroškega mosta in nazaj... By the way koliko kilometrov je to?


2,7km v eno smer.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#67813
solatka napisal/-a:ZdravkoC..... zakaj bi me lektoriral? A moram v pravilni slovenščini pisat ali kaj? :lol:


Čuj, kaj te tak noro fprašuješ, to ti je pa ja jasno :!:

Kak se te to čuje, če rečeš narobe "ko sn prleto nazaj mi je še najbolj teko pir" ali misliš, da je bolj pravilno "ko sn prteku nazaj, mi je še najbolj leto pir"

Ma, ne me spet kaj fprašat :rol: al pa, saj je itak fseeno, kak se odločiš.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#67977
Čujte prijatelji totega teka :!:
Na forumu je razpisan forumski tek v Logatcu, sreda 21.6.2006
A gre kdo? smo za kak skupen prevoz :?:
Nazadnje spremenil ZdravkoC, dne 19 Jun 2006, 02:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 klatez
#68000
ZdravkoC - dobra ideja!

Če bo dogovor za skupen prevoz uspel, me lahko štejete zraven.
Uporabniški avatar
 Sebi
#68319
Evo mene po dolgem času... Potrebujem vaš nasvet. Prejšnji teden sem imela prometno nesrečo. Poškodovala sem si vrat, desno ramo, mišice prsnega koša. Boli me hrbet. Sedaj ne tečem 9 dni. Mislim, da se mi bo počasi zmešalo, ker mi vsi "laufarji" ob Dravi delate take lušte, ko vas gledam... Kdaj je primerno, da spet začnem tečti? A grem nazaj na začetek ali lahko nadaljujem tam, kjer sem ostala (pri 5,4 km vsako jutro)?
Vsaka spodbuda bo dobrodošla...
Uporabniški avatar
 INOT
#68322
Sebi napisal/-a:Evo mene po dolgem času... Potrebujem vaš nasvet. Prejšnji teden sem imela prometno nesrečo. Poškodovala sem si vrat, desno ramo, mišice prsnega koša. Boli me hrbet. Sedaj ne tečem 9 dni. Mislim, da se mi bo počasi zmešalo, ker mi vsi "laufarji" ob Dravi delate take lušte, ko vas gledam... Kdaj je primerno, da spet začnem tečti? A grem nazaj na začetek ali lahko nadaljujem tam, kjer sem ostala (pri 5,4 km vsako jutro)?
Vsaka spodbuda bo dobrodošla...



Ej samo po pameti,da se še bolj ne poškoduješ.Gremo raje za začetek kam peš,če se ti ne da sami.Pa boš pol videla kako se počutiš.Do Lukeja bi bilo glih ok kaj?
Uporabniški avatar
 Z*
#68368
Sebi napisal/-a:Evo mene po dolgem času... Potrebujem vaš nasvet. Prejšnji teden sem imela prometno nesrečo. Poškodovala sem si vrat, desno ramo, mišice prsnega koša. Boli me hrbet. Sedaj ne tečem 9 dni. Mislim, da se mi bo počasi zmešalo, ker mi vsi "laufarji" ob Dravi delate take lušte, ko vas gledam... Kdaj je primerno, da spet začnem tečti? A grem nazaj na začetek ali lahko nadaljujem tam, kjer sem ostala (pri 5,4 km vsako jutro)?
Vsaka spodbuda bo dobrodošla...

Verjetno si bila pri zdravniku, ne, če še ne, pa kar stopi do njega. Ti bo napisal napotnico za 14-dnevni paket fizioterapevtskih vaj. Če se jim intenzivno posvetiš - pri fizioterapevtu in še doma ali v kakem fitnesu - boš laže prenašala odsotnost s teka. Tako boš kar najhitreje sanirala poškodbo in vzdrževala moč mišic. Inotov predlog je odličen - hoja, predvsem navzgor paše. Ki lahko postane tudi hitrejša. Tek pa preveč nabije. Sem dala to skozi - prometno nesrečo s podobnimi poškodbami.
Uporabniški avatar
 areh
#74659
Ka zaj, vidim , da skupni teki ne laufajo več :? ?
lpA
Uporabniški avatar
 vambomzepokazu
#74660
Jst najraj tečem sam! 8)


BTW:Kje se tle smeti? :lol: :lol: :lol:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA