prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 INOT
#64867
začetnica napisal/-a:No, da bo uradno - zenske so si upale na plano - danes sva z Myriam odtekli 45 minutk po Strazunskem gozdu - in moram priznat, da je kar talentirana, tako da vas obvescam, da se vam obeta konkurenca!

Torej, Inot - zdaj si na potezi ti!


Ali mi šahiramo? Kake figure imam jaz črne ali bele? :D
Jutri imam v planu malo daljši trening s kolesom,pol se bomo pa že zmenili...Pa upam,da bom zmogel vaš tempo ker nisem tekel že 2 tedna :lol:
 HanaMB
#65138
Pobrežje??????
Tečete tudi kaj po nasipu ob Dravi?
Da vam drugič pomaham, ali pa "letim" za vami....

:roll: :roll:

Pozdrav vsem z našega konca!
 Mičo
#76631
Jaz sem pa izmeril progo, ki se začne preko ceste nasproti tistih stopnic na Greenwichu in se vije ob Dravi mimo Europarka, nato naprej do malega mosta in preko njega, pa spet naprej ob levem nabrežju mimo Koblarja, nato desno (ali pa levo) gor in nato spet levo mimo Mariborskega otoka naprej in ena potka zavije nazaj k Dravi (tam, kjer je dravska plaža) in se zaključi ta krog spet na Pobrežju. Izmerjena razdalja znaša 10,25 km.

Toliko o tem in prijeten tek vam želim, poberžanarji ter ostali! :)
 MikMik
#76723
A je še kdo aktiven na Pobrežju(okoli Stražuna) al vsi že spite zimsko
spanje? :)

Sem pa včeraj videl nekaj tekačev na progi na Piramido. Je bil kdo od vas?
 HanaMB
#76804
Eh, nič ne spimo tekaškega zimskega spanja. Mene še vedno zanaša ob Dravi - ko je beli dan proti Dogošam, sicer pa po pločniku proti Pristanu.
Kakšne pa so poti okoli (ali po) Stražunu?
Lep pozdrav!
 MikMik
#76821
Točno tekaških poti ne poznam. Poznam pa Stražun že od otroških let ko smo tam preživljali popoldneve in se šli ravbarje in žandarje,......

Je pa res da po Stražunu tečem mogoče parkrat letno. Drugače pa ponavadi grem do Drave tam med Dvoetažnim in Železniškim mostom in
nato proti Pristanu oz. elektrarni.
Ali pa po mestnem parku in potem gor na Piramido in po grebenu.
 mtbkor
#78143
Sicer nisem tekač, ampak sedaj pozimi kombiniram tek in skoraj vsaki dan popoldne nekje ob 5 ali 6 tečem iz Pobrežja (blizu Tuša) do Greenwicha in ob Dravi do Otoka oz. Koblarja in nazaj (lahko gremo tudi dlje če je kaka svetla varianta).
Če ima kdo podobno progo ali pa kakšno drugo lahko gremo skupaj.

LP
 grepol
#147831
Pozdravljeni!

Kakšno je kaj stanje s tekači /tekačicami na Pobrežju? Že dolgo ni bilo nič napisanega na to temo pa me zanima, kdo je aktiven.
 boli
#174150
Da se napiše nekaj po doooolgem času v to temo....

Danes popoldne sem na kanalu reke Drave od Maribora proti Zrkovcem srečal 5 tekačev. Zgleda je ta trasa popularna še posebej pri nas Pobrežanarih. :D

Ajde, se vidimo še kdaj...
Uporabniški avatar
 Ninica
#174932
Jaz tečem po progi, ki jo je Mičo opisal.
Pobrežanarka pač.
lp
 HanaMB
#175028
Tudi jaz tečem po nasipu ali po cesti do Dogoš (in naprej proti Ptuju, za dolge teke).
Lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA