povezave na uradne koledarje rekreativnih prireditev, osebni koledarji, ...

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 RoKo
#126673
Jaz pa sem mislil da samo meni, res da so prenovili stran, Slovenija teče pa še vedno ne dela.
 marko16
#127122
Sem poslal sporočilo na oks in, če dobim odgovor napišem tukaj... Lp
Uporabniški avatar
 vencelj
#127154
Danes je bila v Moravskih toplicah izvedena 4. tekma letošnjega Slovenskega pokala v rekreativnih tekih, prva od treh s Pomurja. Teku po Panovcu (Primorska) in teku pod Kriško goro (Gorenjska) je sledila že druga primorska tekma- Bovški tek, tako da na Primorskem lahko "ujamete" edinole še 4. Modrasov tek v Podgorju, ki bo na sporedu 17. avgusta.
Sicer pa se boste za udeležbo na naslednjem teku za SLO pokal morali odpeljati v soboto, 24. maja. na 6. Sovin tek v Velenje (Štajersko- Koroški pokal).
Ko bodo strani OKS spet prisotne, bo dogajanje možno spremljati bolj ažurno- vključno z rezultati. :?
lp, vencelj
Uporabniški avatar
 vencelj
#127380
Strani http://www.oks-zsz.si/slo_tece/default.asp so spet dosegljive, rezultati iz Moravskih toplic so dodani, na seštevek točk po štirih tekmah pa bo treba še počakati (zaenkrat sta še vedno točkovani le prvi prireditvi).
lp, vencelj
Uporabniški avatar
 ero
#133661
hoj,

na straneh Slovenija teče :arrow: je objavljeno točkovanje za 6 prireditev. od do sedaj izvedenih manjka Mokronog, ker v uradnih rezultatih ni vseh letnic, in včerajšnji tek v Semiču.

pri kategoriji MNZ je še večji križ, ker za nekatere prireditve enostavno ni uradnih rezultatov, kljub letos manjšemu številu udeležencev.

no, ob pravem času se bo vse uredilo. do naslednjega teka za Slovenski tekaški pokal je namreč dober mesec dni ...
Uporabniški avatar
 vencelj
#148131
Včerajšni tek po Lavričevi poti je bil predzadnji letošnji za Slovenski pokal v rekreativnih tekih, v nedeljo pa bodo(mo) tekači rekli (odtekli) še zadnjo v Preddvoru, na teku Gorenjskega glasa. Tek bo sočasno tudi zadnji za Gorenjski pokal.
Je pa RoKo v neki drugi temi že opozarjal na neažurirano skupno točkovanje SLO pokala, še vedno je točkovanih le 10 tekov.

lp, vencelj

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA