Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 kustus
#71385
LP

Vse najboljše

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Uporabniški avatar
 Nadj@
#71390
CIAO

VSE NAJ NAJ


:piti: :toast: :drink :beer: :wc:
Uporabniški avatar
 kristy
#71393
Miha, vse najboljše za rojstni in naj se ti izpolni čim več želja! :clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 pegaz
#71401
Miha,

za tvoj rojstni dan ti želim, da bi se še celo leto do naslednje objave tukaj lepo imel, da bi se do konca štetja v tvojem sigu čimbolj naspal in da bi skupaj izbrala najboljše ime!
(HINT: Herman Marija Dolores Reginaldo de Gaspačo zna bit malce provokativno, se ti ne zdi...? ;) )

Za torto (uno od Staše par postov gor) se pa tud jest priporočam!

Lepo praznuj,
Pegaz :)

Slika
Uporabniški avatar
 mojcej77
#71402
Vse naj naj tudi od mene :laola !!!

m

pies:pegaz, kakšna lepa slikca....!!!!!!!!
Uporabniški avatar
 Staša
#71447
Staša napisal/-a:Na obletnico tega pomembnega dogodka mu navijači in prijatelji pošiljamo koš poljubčkov in z veseljem pričakujemo torto! :D



pegaz napisal/-a:Miha,


Za torto se pa tud jest priporočam!



V kolikor namerava tale ignoranca še kar trajati, bova s Pegazom sprejela ukrepe! Morda bova šla v najbližjo slaščičarno in pojedla vse, kar leze in gre in kar se nesramno dobro smeje za vitrinami in potem bova rekla, da sva MihaPR in da bova poravnala račun po položnici! Pa še kajs e bova zmislila, a ne Pego?! :evil:



PS: Jest mam pa 99 days to go!
Uporabniški avatar
 MihaPR
#71455
Hvala za čestitke

Staša: torta čaka, kdaj prideta s fotrom? :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#71464
MihaPR napisal/-a:Staša: torta čaka, kdaj prideta s fotrom? :wink:


Staša napisal/-a:V kolikor namerava tale ignoranca še kar trajati, bova s Pegazom sprejela ukrepe! Morda bova šla v najbližjo slaščičarno in pojedla vse, kar leze in gre in kar se nesramno dobro smeje za vitrinami in potem bova rekla, da sva MihaPR in da bova poravnala račun po položnici! Pa še kajs e bova zmislila, a ne Pego?! :evil:
PS: Jest mam pa 99 days to go!

Staša,
Podpiram tvojo slaščičarsko iniciativo in upam, da ne boš klonila pred poskusi nasprotnika, da razbije najino koalicijo s parcialnim ponujanjem sladkih razvad samo nekaterim članom koalicije (ufff, vsa sreča, da ti ni ponudil ČOKOLADNE torte, ker pol bi mel pa res en problem...)
Tud je Miha naredil taktično napako, da je začel omenjat nekega fotra - :?: :arrow: :idea:

Torej - predlagam, da narediva preboj proti Zvezdi enkrat v petek popoldne in presenetiva vse, razen slaščičarjev. Lahk pa itak organiziramo en zgodnjepopoldanski PDZM, kaj praviš?
(sej maš mihatovo št. položnice, ne? PRESS)

Za Lillypie counter pa klikni na Mihatov sig, in si naloži svojega ;)

Naprej v boj do sladke torte,
Nadvojvoda Pego :)
 matej-jethro
#71680
Jao, kva sm jest lesen!!! On ma hepi brzdej jest mu pa za pire dajem...jao jao! Miha, vse naj...no, hm, ja..tko nkok
Za darilo maš pa moj postojnski tek he he he :wink:
Uporabniški avatar
 Kunec
#71695
VSE NAJBOLJŠE.
Uporabniški avatar
 4.PR
#99321
No spet je 1 leto okoli in spet je 22. 8.! :D Zato VSE NAJBOLJŠE IN NAJLEPŠE :) :laola Pa obljubim, da dobiš eno res super darilo :P :D
 bojanm
#99331
Sej veš kaj!
A kaj?
Točno to,vse pa še mal.
 matej-jethro
#99338
Ata Miha, če boš močno pazil na tvojo in meni zeeelo ljubo la famiglio, in če boš poklical preden boš šel samovoljno v nakup fasnge :wink: ter dobro in varčno osvetlil :idea: Izolo in mi boš še kdaj prodal kšne kulske superge ter me povabu na pir in falafel (s študentskimi boni, itak).......e, pol ti pa voščim!! Evo, kr sm reku sm reku......HEPI BRZDEJ, STARA KAJLA pa mal bl trenirej :lol:

...aja, darila pa nimam :ignore:
Uporabniški avatar
 Nadj@
#99352
CIAO

Vse najboljše za rojstni dan.[/b]
Uporabniški avatar
 kustus
#99353
LP

seveda tud for me

VSE NAJ NAJ

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA