Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#206639
Se še spomnite kaj smo zapisali ob najavi prvega Teka Božičkov: "Za božič in novo leto si želimo marsikaj. Ljubitelji rekreativnega in netekmovalnega teka iz Ljubljane si na primer želijo (želimo) obnove oznak na tekaških poteh po Rožniku in Šišenskem hribu, ki že dolgo niso več na svojih mestih ali pa so celo izginile. Na uresničitev te želje pa bo treba počakati vsaj do pomladi, ko tudi Mestna občina Ljubljana načrtuje obnovo. Do tedaj na slabo stanje teh, za rekreacijo nadvse primernih in pomembnih, predvsem pa uporabnih športnih površin, lahko le opozarjamo - kako drugače, kot s tekom."

Tako je bilo leta 2004 in do danes se v praksi ni nič spremenilo. A pomlad 2010 spet obeta. Menda tokrat zares...

Zato bomo tudi na šestem zaporednem Teku Božičkov tekli v novem upanju in predvsem v želji zbrati čim več startnin za pomoč Rdečim noskom - klovnom zdravnikom, ki bodo potem med prazniki spet razveselili veliko število otrok v bolnicah.

Tekaški forum, Bodi aktivna z revijo Lisa in RadioDur, ob pomoči pokroviteljev (Salomon, Jana (Jamnica), Eta, Coca - cola, Intersport]), ljubitelje in ljubiteljice teka vabijo na tek ali pohod po Tivoliju in Rožniku. Start bo na praznično soboto, 26. decembra, ob 18. uri, nad nadhodu bazena v Tivoliju. Merjenja časov ne bo, zato bo zmagovalec vsak, ki bo varno prišel do cilja.

Obvezni pripomočki, ki jih imejte s seboj: baterijska svetilka, dobra volja in 5 evrov prijavnine, ki bodo v celoti šli za Rdeče noske (s seboj imejte še kakšen evro za nakup rdečega noska).

Vsak bo dobil za darilo Božičkovo kapico, s katero boste tudi tekli.

Urnik:

ob 16.30 začetek zbiranja prijav pri Akvatiki nad bazenom Tivoli (dostop preko parkirišča)
ob 18.00 start teka na 8 km in pohoda na 2 km
ob 19.30 druženje in podelitev čeka z zbrano vsoto

Prijave na: tekbozickov@gmail.com

Informacije: 041/537-097.
#206809
... To pomeni, splača se počakati na odgovor koga od omenjene trojice, ki bo zagotovo vedel. :wink: Saj je še ves mesec časa do takrat. In takrat bomo veseli tako navdušenih tekačic. In tekačev.
Pač nisem pooblaščen za dajanje nepreverjenih informacij. :)
#209506
Mene pa nekaj zanima:
Bi se bilo dobro prijaviti prej ali je vseeno, če to storimo pred tekom?
Pridem v spremstvu vsaj petih tekačic. :D
Hvala za odgovor.
Se vidimo, A.
#209634
Atalanta napisal/-a:Mene pa nekaj zanima:
Bi se bilo dobro prijaviti prej ali je vseeno, če to storimo pred tekom?

na kratko - skoraj vseeno; samo pravi čas pridi pred tekom, ker je zadnjih 15 minut nora gužva
#209636
Kot prejšnja leta, sem tudi letos zadolžen za redarje oz. usmerjevalce na poti. Do zdaj je to ekipa TF-ja vedno naredila brezhibno in verjamem, da bo tako tudi zdaj. Za to delo bi pa potreboval 15 prostovoljcev, ki bi se razporedili po progi.

Prosil bi vse zainteresirane, da se mi oglasijo ali preko ZS ali pa na mail jeraj.jure[afna]gmail.com!

Lep pozdrav!
#209644
milkec napisal/-a:Kot prejšnja leta, sem tudi letos zadolžen za redarje oz. usmerjevalce na poti. Do zdaj je to ekipa TF-ja vedno naredila brezhibno in verjamem, da bo tako tudi zdaj. Za to delo bi pa potreboval 15 prostovoljcev, ki bi se razporedili po progi.

Prosil bi vse zainteresirane, da se mi oglasijo ali preko ZS ali pa na mail jeraj.jure[afna]gmail.com!

Lep pozdrav!


Jest sem že za... (samo ne vem točno ali mi bo zneslo s časom)

Do kdaj moram fiksno sporočit!?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA