polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

Uporabniški avatar
 AVI
#169422
ok....glede na pogovor z Duletom, sem se nekako odločil da prevzamem vodenje lestvice, čeprav vem da bo malo stiske s časom ampak bomo že nekako....

....glede pravil, točkovanja, itd.... pa v prihodnjih dneh.... ampak mislim, da bo po večini ostalo kar tako kot je bilo.... :D :D
Uporabniški avatar
 Franci65
#169583
Fino, da nadaljujemo!
Lanska pravila so dobra, naj kar ostanejo.

14. Rekord Šmarne gore

Letos brez udeležbe zaradi prevelikega navala virusov.
Uporabniški avatar
 yogo
#169586
Bravo David, za vodenje in za rezultat.

Rekord ŠG

Marija T. 20:11
Žiga T. 19:34
Luka T. 19:42
Yogo 18:10

lp Yogo
 TONEK
#169601
David pozdravljen!
Sklenil sem, da se vam letos pridružim tudi jaz in vam delam dren na spodnjem delu lestvice. Čestitke za tvoj dosežen čas, ki je točno dve minuti boljši od mojega.
14. rekord Šmarne gore 18:18.
Uporabniški avatar
 AVI
#169659
TONEK napisal/-a:David pozdravljen!
Sklenil sem, da se vam letos pridružim tudi jaz in vam delam dren na spodnjem delu lestvice. Čestitke za tvoj dosežen čas, ki je točno dve minuti boljši od mojega.
14. rekord Šmarne gore 18:18.


Pozdrav!

Več nas je bolj veselo je...tako da kar pogumno ... :lol: :lol:

Ker gra za prvo tekmo in ker sam še nisem našel časa da spravim vse skupaj na forum, bo čas za sporočanje tokrat nekoliko daljši (dokler pa ne bo objave lestvice :lol: :lol: ) , v nadaljevanju pa že utečenih 3 oziroma 4 dni....:twisted:

LP
Uporabniški avatar
 AVI
#169809
No takole...da ne bomo kakšne tople vode odkrivali, :lol: sem se odločil, da pravil iz leta 2008 ne bom kaj dosti spreminjal zato ostajajo zelo podobna ...majčkeno smo pojačali točke pri daljših tekih..... Torej....

Pravila za najvztrajnejše gorske tekač-e/-ice TF-a v letu 2009:

:arrow: Veljajo vse uradne gorske tekme v letu 2009, kjer je potrebno svojo "ritko" vsaj 350 metrov višje spraviti.
:arrow: V lestvici upoštevam vse, ki v treh dneh po končani tekmi sporočijo v tole temo svoj dosežen čas (oziroma v štirih dneh za tekmo v tujini). Kasnejših popravkov točkovanj na lestvici ne bo!
:arrow: Točkovanje podobno kot v letu 2008: prvi dobi fiksno določene točke (glej spodaj), ostali uvrščeni pa dobijo točke sorazmerno glede na število udeležencev (brez decimalk - tako da bomo malo zaokroževali).

Najhitrejši forumovec prejme fiksno število točk glede na čas zmagovalca tekme in sicer:

:arrow: Kjer zmagovalec tekme doseže čas do 1ure, prejme prvi forumovec 100 točk.
:arrow: Kjer zmagovalec tekme doseže čas od 1ure do 2 ure teka, prejme prvi forumovec 150 točk.
:arrow: Kjer zmagovalec tekme doseže čas od 2 ure teka do 3 ure, prejme prvi forumovec 200 točk.
:arrow: Kjer zmagovalec tekme doseže čas od 3 ure teka do 4 ure, prejme prvi forumovec 250 točk.
:arrow: Kjer zmagovalec tekme doseže čas od 4ur do 8ur, prejme prvi forumovec 300 točk.
:arrow: Kjer zmagovalec tekme doseže čas od 8ur do 12ur, prejme prvi forumovec 350 točk.
:arrow: Kjer zmagovalec tekme doseže čas od 12ur do 18ur, prejme prvi forumovec 400 točk.
:arrow: Kjer zmagovalec tekme doseže čas od 18ur naprej, prejme prvi forumovec 450 točk.
:arrow: Tek na Grintovec, ki je kraljevska tekma pri nas prejme prvi forumovec 300 točk.
:arrow: Pokalne tekme, DP, EP, SP, WMRA se točkujejo dva ranga višje kot je dosežen čas prvega (npr. čas do 1ure dobi prvi 200 točk).

Veliko užitka pri premagovanju "višincev" .... Slika

LP
Uporabniški avatar
 AVI
#169833
....glede na to da je do naslednje tekme še zelo daleč, bom z urejanjem Šmarne gore še malo počakal...morda se pa še kakšna "gorska dušca", odloči za sodelovanje na lestvici.....

...če si sposodim Dule-tove besede: "Preprosto sporočiš svoj dosežen čas in že si na lestvici v družbi najvztrajnejših!"

LP
 david30
#169885
14. Rekord Šmarne gore,
David 16.37
Uporabniški avatar
 Dule
#170312
Dvigam temo, da je nebi kdo spregledal :!:

Še je čas za sporočitev časa iz RŠG, vem še za najmanj 4 forumovce, ki se še niso oglasili s doseženim časom :wink:

Sicer pa verjamem, da bo letošnja lestvica podrla lanske rekorde po številu ogledov (lani cca 133 ogledov/dan) kot po številu sodelujočih (lani 57) :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 31

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA