polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

#293750
A je Peš na Pohorje po kaki drugi trasi kot prejšnja leta, ko ste navajali 700 m... Samo vprašanje. Sem šla za nazaj gledat, koliko je na Primoža, vidim, da se bo treba precej manj matrat kot vam na štajerskem koncu :lol: .
#293751
Nič. Jaz bom kar napisal. Sem se pogovarjal z Vremenom in mu je njegova ura izmerila približno enako kot meni. Lahko pa še kdo drug napiše podatke pa izračunamo povprečno vrednost na krog.

Sladkih 6 - 10.11.2012 - 929 mvr (13.66 mvr / krog)
#293814
No ja, ... takšna lestvica pa s tem res izgubi pomen.
Popolnoma ravninski tek, pa na "gorski" :lol:
Na trekingu ne gre brez kompasa, tule pa ga glih ni bilo treba izgubit :wink:
Niti koraka se ne spomnim, da bi bil navkreber :mrgreen:
#293828
Loni napisal/-a:A je Peš na Pohorje po kaki drugi trasi kot prejšnja leta, ko ste navajali 700 m... Samo vprašanje. Sem šla za nazaj gledat, koliko je na Primoža, vidim, da se bo treba precej manj matrat kot vam na štajerskem koncu :lol: .

Jaz sem vzela podatek kar z njihove spletne strani. :wink:
#293830
MančaPomaranča, hecam se, samo lani so res vsi navajali 700 mvr, navadno eden napiše in ostali kopiramo.
Tako tudi jaz tu lepim...
Višinsko ravninskih Sladkih 6:
:arrow: Loni 601 mvr
:arrow: marjan 573,7 mvr
#293835
A Sladki so bili letos kje drugje? :D Tudi jaz se ne spomnim vsaj enega klančka. :D Edino s ceste na pločnik. Že res..meter po meter.....gora pa Sladki vrh ni, čeprav je vrh. :wink:
#293843
Meni je vseeno. Lahko se tudi ne vpošteva. :D

Ampak ker je že skoraj konec leta in ker se je letos recimo vpošteval Formaraton in še kakšen bolj ravninski tek, je pomoje najbolje, da se za naslednje leto malo bolj dopolne pravila.
#293845
Pravila:
marjan napisal/-a: ... :arrow: Veljajo vse uradne gorske tekme v letu 2012, kjer je potrebno svojo "ritko" vsaj 350 metrov višje spraviti.
:arrow: V 2012 veljajo tudi vse redne zimske lige in redna zimska tekaška srečanja, kjer je prav tako potrebno premagati 350 višinskih metrov.
...
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 29

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA