polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

#296946
oranžni napisal/-a:Lep pozdrav iz MB.
Ne vem, če sem prav razumel pravila - ali je današnji 6. vzpon s 700m moj letošnji prvi vpis na lestvico tj. štejejo rezultati v koledarskem letu?


Štejejo se samo rezultati v koledarskem letu.
#296951
Dule napisal/-a:Vidim da bo imel Marjan letos več dela z nami...


:D

Vi le pridno sproti javljajte in vse bomo lepo uredili. :wink: V pravilih sem povečal za en dan čas javljanja, tako da izgovorov ni :--

Drži tudi to, da štejejejo samo vzponi v koledarskem letu. Prejšnji vzponi so šli na lestvico 2012:

http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?p=296883#p296883

Lepo se imejte,
Marjan
#296969
Lep pozdrav vsem skupaj :D upam da moja hoja in snemanje tudi spada v kategorijo lestvica gorskih tekačev 2013 :wink: morda bom šel tudi na kakšnom 24, 12, 8 ali 6 urno tekmo :?: bom pa poskušal tud kakšen meter odtečt tako, da bom res za v lestvico gorskih tekačev

5.01.2013 4. ZL Sveti Primož nad Kamnikom 382 m


LP Andrej
Nazadnje spremenil MAKALU, dne 20 Jan 2013, 20:39, skupaj popravljeno 1 krat.
#296971
MAKALU napisal/-a:Lep pozdrav vsem skupaj :D upam da moja hoja in snemanje tudi spada v kategorijo lestvica gorskih tekačev 2013 :wink: morda bom šel tudi na kakšnom 24, 12, 8 ali 6 urno tekmo :?: bom pa poskušal tud kakšen meter odtečt tako, da bom res za v lestvico gorskih tekačev

5.01.2013 4. ZL sveti Primož nad Kamnikom 382 m


LP Andrej


makalujček moj, letos bova skupaj odprla "turistično" kategorijo... Ker meni so že takoj 2. 1. zapovedali "počitek", Marjanu so ga pa že lani. Čeprav pravi, da je treba vseeno dati gor, če sva se že prikazala na kraju zločina...
Primož, 5. 1. 382 m (oba)

Na Mohor sva šla pa samo s fotkičem :oops: Sem pa uspela vse sodelujoče v škatlico spraviti. Vsaj nekaj.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 30

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA