polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

Uporabniški avatar
 lonely
#160903
Alek napisal/-a:
lonely napisal/-a:@RoKo

Stroški tekov 2008 bodo na koncu cca.5000 Eur,kar znese dosti manj od zneska,če bi posedal po gostilnah,zgubljal vozniško,delal neumnosti.......


To je res, kaj pa družina? Je nimaš ali gredo s teboj?


Nimam družine (moj nick-name), bi pa verjetno imel drugačne prioritete če bi imel družino.
Uporabniški avatar
 aisha
#160912
pri meni gre družinica včasih zdraven, večkrat pa doma navijajo in čakajo na telefonski klic in so potem vsi veseli :juhuhu:

bravo, mami :clap:

je pa res, da grem na manj prireditev in so vse v sloveniji, ampak tisti k pa majo več časa, zakaj pa ne

live and let live

fajn se mejte :wink:
 Alek
#160926
lonely napisal/-a:
Alek napisal/-a:
lonely napisal/-a:@RoKo

Stroški tekov 2008 bodo na koncu cca.5000 Eur,kar znese dosti manj od zneska,če bi posedal po gostilnah,zgubljal vozniško,delal neumnosti.......


To je res, kaj pa družina? Je nimaš ali gredo s teboj?


Nimam družine (moj nick-name), bi pa verjetno imel drugačne prioritete če bi imel družino.


Ja saj sem si mislil (glede na nick-name), tako da ti lahko znese. Si pa frajer nimaš kaj, naj se ti poklopijo vsi plani.
Uporabniški avatar
 Radolca
#160927
lonely v glavnem tvoja tekaška udejstovanja na toliko tekmah so spoštovanja in občudovanja vredna :cast1:
kdaj in koliko pa treniraš :?:
oziroma koliko na primer mesečno pretečeš in ali sedržiš kakšnega plana treninga :?:
Nazadnje spremenil Radolca, dne 30 Nov 2008, 19:58, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 IRA
#160940
Hi hi hi...
Sej nima časa trenirat, on sam tekmuje :twisted: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 lenči
#160943
IRA napisal/-a:Hi hi hi...
Sej nima časa trenirat, on sam tekmuje :twisted: :twisted: :twisted:

In to tudi za nas Polžke :juhuhu: :heart
CAR je.
Uporabniški avatar
 Ksenija
#160964
Lonely, upam, da se ti mesec izide po načrtih ! da boš užival v vsakem pretečenem km, v vsaki vožnji na tekmo. V Velenju si pa itak "..." ;)
se vidimo!
Uporabniški avatar
 lonely
#160966
Radolca napisal/-a:lonely v glavnem tvoja tekaška udejstovanja na toliko tekmah so spoštovanja in občudovanja vredna :cast1:
kdaj in koliko pa treniraš :?:
oziroma koliko na primer mesečno pretečeš in ali sedržiš kakšnega plana treninga :?:


Hoj Radolca

Treniram bolj malo.Ker delam cele dneve,tečem med tednom 2x (po12km)
Baze imam dovolj,zaradi tega ne rabim dosti treningov za željeni čas na tej stopnji pripravljenosti.Drugače pa bi bilo če bi se hotel spet približati svojim najboljšim časom (3.05-42km oz 1.25-21km),takrat bi se mogel odločati med kvantiteto in kvaliteto ampak trenutno sem v takem obdobju da me bolj zadovoljujejo časi okrog 3.30-1.30.
Lp
Uporabniški avatar
 Radolca
#160969
lonely napisal/-a:
Hoj Radolca

Treniram bolj malo.Ker delam cele dneve,tečem med tednom 2x (po12km)
Baze imam dovolj,zaradi tega ne rabim dosti treningov za željeni čas na tej stopnji pripravljenosti.Drugače pa bi bilo če bi se hotel spet približati svojim najboljšim časom (3.05-42km oz 1.25-21km),takrat bi se mogel odločati med kvantiteto in kvaliteto ampak trenutno sem v takem obdobju da me bolj zadovoljujejo časi okrog 3.30-1.30.
Lp


no, taki časi so za mene, pretežkega tekača, tolk al tolk fantazija.
drugo leto sem si pa zastavil cilj 42-ko pretečt v 3urah in pol. razlika je pri meni med hitrostjo in vzdržljivostjo. prve je premalo, druge pa preveč :?
Uporabniški avatar
 lonely
#160972
Radolca napisal/-a:
lonely napisal/-a:
Hoj Radolca

Treniram bolj malo.Ker delam cele dneve,tečem med tednom 2x (po12km)
Baze imam dovolj,zaradi tega ne rabim dosti treningov za željeni čas na tej stopnji pripravljenosti.Drugače pa bi bilo če bi se hotel spet približati svojim najboljšim časom (3.05-42km oz 1.25-21km),takrat bi se mogel odločati med kvantiteto in kvaliteto ampak trenutno sem v takem obdobju da me bolj zadovoljujejo časi okrog 3.30-1.30.
Lp


no, taki časi so za mene, pretežkega tekača, tolk al tolk fantazija.
drugo leto sem si pa zastavil cilj 42-ko pretečt v 3urah in pol. razlika je pri meni med hitrostjo in vzdržljivostjo. prve je premalo, druge pa preveč :?


V Palmanovi sva govorila in sem ti rekel da imaš moči in kondicije ogromno.Vzami si čas in delaj na hitrosti:intervali in kratki šprinti v klanec.
Na 21-ki si dobro "šibal"malo nad 1.35.To naj ti bo izhodišče.
Uporabniški avatar
 Radolca
#160994
lonely napisal/-a:
Radolca napisal/-a:
lonely napisal/-a:
Hoj Radolca

Treniram bolj malo.Ker delam cele dneve,tečem med tednom 2x (po12km)
Baze imam dovolj,zaradi tega ne rabim dosti treningov za željeni čas na tej stopnji pripravljenosti.Drugače pa bi bilo če bi se hotel spet približati svojim najboljšim časom (3.05-42km oz 1.25-21km),takrat bi se mogel odločati med kvantiteto in kvaliteto ampak trenutno sem v takem obdobju da me bolj zadovoljujejo časi okrog 3.30-1.30.
Lp


no, taki časi so za mene, pretežkega tekača, tolk al tolk fantazija.
drugo leto sem si pa zastavil cilj 42-ko pretečt v 3urah in pol. razlika je pri meni med hitrostjo in vzdržljivostjo. prve je premalo, druge pa preveč :?


V Palmanovi sva govorila in sem ti rekel da imaš moči in kondicije ogromno.Vzami si čas in delaj na hitrosti:intervali in kratki šprinti v klanec.
Na 21-ki si dobro "šibal"malo nad 1.35.To naj ti bo izhodišče.


nimam prevelikega veselja do načrtnih treningov, raje grem brez obveznosti na tek. bom videl kako prihodnjo sezono, hvala ti seveda za namig kako naprej 8)
po uro in pol na 21km imam pa itak namen v dveh letih "prilezt"
ampak se ne obremenjujem s tem. letos sem malo pretiraval v pretečenih kilometrih, že sedaj jih imam 1000 več kot lani. to se mi pa seveda pozna na utrujenosti mišic
Uporabniški avatar
 vencelj
#161000
Radolca napisal/-a:
lonely napisal/-a:
Hoj Radolca

Treniram bolj malo.Ker delam cele dneve,tečem med tednom 2x (po12km)
Baze imam dovolj,zaradi tega ne rabim dosti treningov za željeni čas na tej stopnji pripravljenosti.Drugače pa bi bilo če bi se hotel spet približati svojim najboljšim časom (3.05-42km oz 1.25-21km),takrat bi se mogel odločati med kvantiteto in kvaliteto ampak trenutno sem v takem obdobju da me bolj zadovoljujejo časi okrog 3.30-1.30.
Lp


no, taki časi so za mene, pretežkega tekača, tolk al tolk fantazija.
drugo leto sem si pa zastavil cilj 42-ko pretečt v 3urah in pol. razlika je pri meni med hitrostjo in vzdržljivostjo. prve je premalo, druge pa preveč :?


Premalo hitrosti, preveč vzdržljivosti...na teku se usmeri v področje, kjer si šibkejši :!: Uspeh garantiran.

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 lonely
#164841
lonely napisal/-a:Še moj "veseli"december


:arrow: 06.12.- Štanjel 8km
:arrow: 07.12.-Barbarin tek 3.4km
:arrow: 08.12.-Polmaraton Buja (Udine) 21.1km
:arrow: 14.12.-Marathon Reggio Emilia 42.2km
:arrow: 21.12.-Istra 21.8km
:arrow: 26.12.-Dolsko 14.7km
:arrow: 28.12.-Farra d Isonzo 8km
:arrow: 31.12.-Marathon San Silvestro,Bologna 42.2km


Na vrsti je še zadnje tekaško dejanje l.2008
http://www.lippomaratona.com/san_silvestro
Uporabniški avatar
 lenči
#164842
Lep tek ti želim, pa da se ti ne zvrti od krogov :lol: . Čudovit zaključek leta s takšnim maratonom. Pa vse naj naj naj naj v 2009 :heart
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA