Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 ninchi
#154495
Čau!
Mene pa zanima, če kdo kaj ve, ali si bomo letos tudi mogli sami iz neta sprintat diplome (če je nisi prevzel včeraj) ali jih bodo na dom pošiljali?
lp
ninchi
Uporabniški avatar
 Classix
#154507
Prijazna uslužbenka na Timingu mi je pred nekaj minutami zagotovila, da bo v roku nekaj dni, na spletni strani LM dostop do strani na kateri si bomo lahko natisnili priznanja oziroma diplome. Drugi način je opisal @ bucko.
Če bi jih pošiljali na dom, bi jih dobili...takole malo ugibam...dan ali dva pred naslednjim Maratonom Treh src...Slika

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 Ksenija
#154508
diplome so samo za 21 in 42 ane?
Uporabniški avatar
 chazhmy
#154513
Lani so bile tudi za 10. Vsaj tiste, ki si jih natisneš sam.
Uporabniški avatar
 majcha72
#154869
Ooo, lepo. Je že sprintana.
Linki so pa zbrkani - predtiskan in navaden papir sta zamenjana. ;)
Uporabniški avatar
 Darja
#154872
majcha72 napisal/-a:Linki so pa zbrkani - predtiskan in navaden papir sta zamenjana. ;)

Če imaš predtiskan papir, potem je diploma brez ozadja (zgolj tvoji podatki), v nasprotnem primeru si na prazen list natisneš diplomo s celotnim tekstom itd. Kar štima.
Uporabniški avatar
 majcha72
#154873
Darja napisal/-a:
majcha72 napisal/-a:Linki so pa zbrkani - predtiskan in navaden papir sta zamenjana. ;)

Če imaš predtiskan papir, potem je diploma brez ozadja (zgolj tvoji podatki), v nasprotnem primeru si na prazen list natisneš diplomo s celotnim tekstom itd. Kar štima.


Maš prav. Prebrano sem razumela drugače, potem pa čukasto gledala tisto praznino, ko sem izbrala "predtiskan papir". Desi se i najboljima, al kako je že tista. :wink:
Uporabniški avatar
 Laufer
#154881
IRA napisal/-a:
Kaj pa za tiste, ki smo imeli številke čez 10 000 :shock: :cry:
Lp


Vpišeš tvojo startno številko in ti napiše diplomo. :lol: , tudi za tiste nad 10000.
Uporabniški avatar
 IRA
#154965
Jap .. zdej pa dela :twisted:

Prej več kot 4 številke ni in ni hotlo "potegnit" :twisted:
Uporabniški avatar
 garač
#154967
IRA napisal/-a:Jap .. zdej pa dela :twisted:

Prej več kot 4 številke ni in ni hotlo "potegnit" :twisted:


Res je blo...prej ste bli izbrisani :lol:
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#154986
Mene so pa čist izbrisal iz rezultatov. :x Po njihovem sploh nisem tekla. Plačala sem in tudi številko sem dobila. :roll:

Jaz sem šele danes dobila diplomo iz Radencev. Najbrž nas je blo tok velik, da niso imeli časa sproti pošiljat. :roll: :lol:
Zdej sm se spomnila, moj priimek se začme na Z zato je tok časa trajal :lol:

Lp, Mojca :wink:
Uporabniški avatar
 iverson
#154994
Diplomo iz Radencev sem tudi jaz šele dobil prejšni teden. Lani je približno isti čas prišla.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA