Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 gala
#236131
Zdravo!
Vem da je že pozno za tole štartnino, ampak če se slučajno še kdo ni prijavil - prodam svoje mesto med tekači... Pred dvemi leti sem hotela iti na LM rekreativno, na 10 km in le malo predtem sem ugotovila, da sem noseča.. Zgodba se, z razliko da sem tokrat prijavljena na 21, ponavlja :lol: Mislim da se na LM ne bom več prijavljala :lol: :lol: :lol:
#236201
Gala, šele zdaj mi je potegnilo, da sva se midve po blejski Nočni desetki nekaj "menili" za zajčakanje na LM, ki naj bi bil za obe prvi polmaraton. Če te kaj potolaži: tudi jaz sem morala prodat mojo štartnino zaradi poškodbe :--( .
Uporabniški avatar
 gala
#236249
Enkica napisal/-a:Gala, šele zdaj mi je potegnilo, da sva se midve po blejski Nočni desetki nekaj "menili" za zajčakanje na LM, ki naj bi bil za obe prvi polmaraton. Če te kaj potolaži: tudi jaz sem morala prodat mojo štartnino zaradi poškodbe :--( .

:lol: :lol: :lol: Enkica, saj res... Nič ti ne zavidam, pocajtaj se, saj LM bo tudi naslednje leto (le jaz ne vem, če se ga bom še kdaj udeležila :lol: :lol: :lol: , nočna 10ka je preverjeno bolj varna :lol: )
Uporabniški avatar
 gala
#236337
dkralj8 napisal/-a:Ta tema mi je polepšala dan oz.večer.Prijavi se še kdaj.nikoli ne boš obžalovala,ti svetuje ALONSO,ki ima 5 otrok.LP-Darko

Tole je pa res lepo prebrat ampak mislim da bodo pri nas trije kar dovolj :laola
#236378
Všeč mi je ta del stavka...mislim da...ja,ker nikoli ne reci nikoli.Tudi mi smo nekoč rekli,ah ,trije so čist dost,sedaj je pa četrti star 12 let in peti 5 let.Morda se vseeno kdaj vidiva na maratonu.LP-ALONSO
Uporabniški avatar
 gala
#236925
dkralj8 napisal/-a:Všeč mi je ta del stavka...mislim da...ja,ker nikoli ne reci nikoli.Tudi mi smo nekoč rekli,ah ,trije so čist dost,sedaj je pa četrti star 12 let in peti 5 let.Morda se vseeno kdaj vidiva na maratonu.LP-ALONSO

To je pa res lepo prebrat. Srečno danes!!!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA